poster

Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční

Španělsko, 2010, 15 min

Scénář:

David Muñoz
 • lamps
  ***

  Zápletku přijímám a kvituji, ale nebavil jsem se tak, jak asi bylo zamýšleno. Některé momenty jsou pravda pěkně po Jacksonovsku šťavnaté a vtipné a efekty ujdou, ale většinou se s kreativitou bohužel šetří. Nejlepší je hlavní protagonista, to je řízek hodný minimálně několikadílného zombie seriálu :D 60%(2.2.2016)

 • korbitch22
  **

  Ze začátku celkem zábavné,pak lechce nechutné...hlavně to jeho patlání v těch sračkách u vodpadkovýho koše...potom je nejvtipnější část a to když začne parta mutantů trhat na kusy přiblbé návštěvníky pláže (za tuhle část jedna hvězda) pak začne řádění pana Olivarese,jenže naprosto nudně a bez špetky humoru,které trvá moc dlouho a je to furt to samé,po skončení jeho zběsilé jízdy je připitomělá scéna s očekáváním polibku a následné focení,pak konec a vtipné fotky(za ty hvězda druhá)jinak zbytečný a celkově nudný kraťas,od kterého sem čekal asi něco jiného,pointa nulová a utrhné ruce a nohy mě bavili asi v patnácti letech.Slabé...40%.Tak velké hodnocení chápu....jak málo stačí k dětské radosti... :-D(10.3.2011)

 • Zíza
  ****

  Nejlepší film (ať už krátkometrážní nebo ne) ze Španěl, který jsem za posledních x-let viděla! Ta filozofie v tom zakomponovaná! Ten sociální podtext! Ty nádherné obrazy! Čistá lidská nátura! Lidské solidární chování v případě nouze! Prostě, jedno oko nezůstalo suché. Nechápu, jak něco tak kvalitivního, metafyzického a s tak hlubokou myšlenkou dokázali vměstnat do 15 minut! Klaním se a pouštím znovu tu část, která se hodí na hodiny biologie. Lepší 4*(31.1.2011)

 • Ten Druhy
  *****

  Psychiater z úvodu tohto krátkometrážneho filmu pripomína Arnošta Goldflama a spočiatku je to svieža zábava, ale vzápätí úsmev zamrzne na tvári, keď sa z mora vynoria hybridné monštrá (toxickí zombi obojživelníci s vampírskymi tesármi) a začnú presvedčilo zobrazené gore jatky. Na slnečnej pláži posiatej krvavými kusmi tiel sa zrodí nečakaný hrdina - muž stredného veku, predtým úplný outsider. V tomto shorťáku však zažije svojich 15 minút slávy. Akčné scény sa spomaľujú až úplne zastavujú a potom opätovne spúšťajú. Takto si ich môžeme aspoň lepšie vychutnať. Brutal relax dáva zadosť svojmu názvu, je to oddychovka par exellence, ktorá šikovne kombinuje komické a hororové prvky s poriadnou akciou. (Najlepší krátkometrážny film - 21st Horror and Fantasy Film Festival, Donostia-San Sebastián 2010.)(13.11.2010)

 • DJ Obelix
  ****

  Takové příjemné letní gore na pláži...(30.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace