poster

Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční

Španělsko, 2010, 15 min

Scénář:

David Muñoz
 • Hem.m
  ****

  Tak tohle je prostě bomba, hlavně pak ty fotky na závěr. Skvělá hlavní role pána Olivarese, který zabíjí úplně bombastickými obličeji a tím jak zabíjí monstra. Nemá to vůbec žádnou chybu. Doufám, že bude někdy pokračování, protože už dlouho jsem se takhle nezasmál.(22.4.2012)

 • Aluska88
  ****

  When meets Tarantino, Raimi and Jackson. Takto nějak by to asi vypadalo, kdyby se tito tři kultovní geniální šílenci setkali někde u poklidného, azurového moře. Velmi zdařilé a úměrně nakouskované. Spatřila jsem tam brutální řežbu Kill Billa, a maximální gore a humor Bad Taste a Evil Dead. Vše je podáváno ve velkokapacitních porcích, přičemž si toto dílo stále zachovává svůj vlastní styl.(4.1.2011)

 • jonyyy
  ****

  Stejně nejlepší byly ty fotky na konci. Aqua zombíci byli taky fajn, stejně jako bohatost nápadů při vraždění. Moc povedená záležitost. 80%(18.12.2010)

 • panjosef
  *****

  No paráda, tyhle krátkometrážní splatteroviny fakt miluju. Super hlavní týpek s mega cool knírem, řádně zelení zombíci, spousta gore (někdy to zavání až Švankmajerem, hehé :-) ) a dobrý nápady. A koho nepobaví skvěle ujetej konec tak ho pobaví hned následující fotky v titulcích. Beach gore, hehehehe :-)(8.12.2010)

 • Hunter2222
  ****

  Vidieť môžete: http://www.youtube.com/watch?v=M9mbjG97NeY(13.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace