poster

Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční

Španělsko, 2010, 15 min

Scénář:

David Muñoz
 • Hem.m
  ****

  Tak tohle je prostě bomba, hlavně pak ty fotky na závěr. Skvělá hlavní role pána Olivarese, který zabíjí úplně bombastickými obličeji a tím jak zabíjí monstra. Nemá to vůbec žádnou chybu. Doufám, že bude někdy pokračování, protože už dlouho jsem se takhle nezasmál.(22.4.2012)

 • Flipper
  ***

  Ak sa už celá kuchyňa leskne, odbehne si Mr. Proper na dovolenku k mori. Kto zažil éru walkmanov, pozná mieru frustrácie, pri vybití bateriek, takže tu Mistrov náhradný plán je pitvanie besných vodníkov (s fotodokumentáciou).__ Na humor v Braindead to musí ešte dozrieť, aj keď táto kratkometrážna sklizeň prináša sem tam šťavnatý kúsok (Nunčaky s ohlodaného dieťaťa ako vražebná zbraň je už pokročilá delikateska i_i )(13.7.2011)

 • Segrestor
  ****

  Když pominu ten trikový úlet, dojdu až k závěru, kde začnu hledat nějakou pointu. Ta pointa se tam nabízela hned několikrát, ale tvůrci to měli asi u zadku, protože se soustředili jen na ty gore efekty. A je to obrovská škoda, protože by se snímek posunul někam mnohem dál. Takhle zůstane jen u masakrů a mordů. Některé triky byly excelentní a některé stály za starou Blažkovou. Toť otázka jestli to byl záměr nebo šlendrián. Dosud se nedokážu rozhodnout.(31.5.2011)

 • DJ Obelix
  ****

  Takové příjemné letní gore na pláži...(30.5.2011)

 • SarumanKo
  ****

  Zvrhlá šialenosť s očarujúcim psychopatom señorom Olivaresom v hlavnej úlohe. Za minimálne peniaze maximálne veľa režijne vypiplanej muziky a spústa nápaditých killov k tomu. Bál som sa, že ma to bude odpudzovať, ale tá predimenzovaná brutalita je dovedená do takého absurdného extrému (nunčaky z mŕtveho dieťaťa ftw), že je to vlastne nehorázna zábava. (8/10)(24.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace