Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční

Španělsko, 2010, 15 min

David Muñoz

Já si u toho teda brutálně zarelaxoval a nasál letní atmosféru až až! :)(30.5.2011)

Tohle nemá jako krátkometrážní humornej splatter prostě vůbec konkurenci ... Nemám slov. Něco takovýho natočit a umřít ... :-) BOMBA!!!!!(2.12.2010)

Tak tohle je prostě bomba, hlavně pak ty fotky na závěr. Skvělá hlavní role pána Olivarese, který zabíjí úplně bombastickými obličeji a tím jak zabíjí monstra. Nemá to vůbec žádnou chybu. Doufám, že bude někdy pokračování, protože už dlouho jsem se takhle nezasmál.(22.4.2012)

When meets Tarantino, Raimi and Jackson. Takto nějak by to asi vypadalo, kdyby se tito tři kultovní geniální šílenci setkali někde u poklidného, azurového moře. Velmi zdařilé a úměrně nakouskované. Spatřila jsem tam brutální řežbu Kill Billa, a maximální gore a humor Bad Taste a Evil Dead. Vše je podáváno ve velkokapacitních porcích, přičemž si toto dílo stále zachovává svůj vlastní styl.(4.1.2011)

http://www.youtube.com/watch?v=nk74JYpI-tA Pohodu na malej pláži naruší vpád príšer z mora radi trhajúcich ľudské telá na franforce. To však netužia, že na pláži je aj psychopat oddávajúci sa relaxačnej hudbe, ktorému práve došli baterky vo walkmane... Parádne zábavný slasher, radím ho hneď za Le bagman - Profession: Meurtrier (2004).(24.1.2011)