poster

Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční

Španělsko, 2010, 15 min

Scénář:

David Muñoz
 • hladass
  *****

  Nejlepší horor roku... Peter Jackson nechává pozdravovat...(20.12.2010)

 • DJ Obelix
  ****

  Takové příjemné letní gore na pláži...(30.5.2011)

 • Vishnar
  ****

  Tak jsem se na to musel také podívat a zarelaxoval jsem si opravdu brutálně. Na jaké nápady tvůrci přišli, to se jen tak nevidí. Snad i minimálně jedna inspirace z Braindeadu. Ode dneška na pláž pouze s písní Summertime a s dítětem jako zbraní.(15.1.2012)

 • Ten Druhy
  *****

  Psychiater z úvodu tohto krátkometrážneho filmu pripomína Arnošta Goldflama a spočiatku je to svieža zábava, ale vzápätí úsmev zamrzne na tvári, keď sa z mora vynoria hybridné monštrá (toxickí zombi obojživelníci s vampírskymi tesármi) a začnú presvedčilo zobrazené gore jatky. Na slnečnej pláži posiatej krvavými kusmi tiel sa zrodí nečakaný hrdina - muž stredného veku, predtým úplný outsider. V tomto shorťáku však zažije svojich 15 minút slávy. Akčné scény sa spomaľujú až úplne zastavujú a potom opätovne spúšťajú. Takto si ich môžeme aspoň lepšie vychutnať. Brutal relax dáva zadosť svojmu názvu, je to oddychovka par exellence, ktorá šikovne kombinuje komické a hororové prvky s poriadnou akciou. (Najlepší krátkometrážny film - 21st Horror and Fantasy Film Festival, Donostia-San Sebastián 2010.)(13.11.2010)

 • Segrestor
  ****

  Když pominu ten trikový úlet, dojdu až k závěru, kde začnu hledat nějakou pointu. Ta pointa se tam nabízela hned několikrát, ale tvůrci to měli asi u zadku, protože se soustředili jen na ty gore efekty. A je to obrovská škoda, protože by se snímek posunul někam mnohem dál. Takhle zůstane jen u masakrů a mordů. Některé triky byly excelentní a některé stály za starou Blažkovou. Toť otázka jestli to byl záměr nebo šlendrián. Dosud se nedokážu rozhodnout.(31.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace