poster

Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční

Španělsko, 2010, 15 min

Scénář:

David Muñoz
 • Vishnar
  ****

  Tak jsem se na to musel také podívat a zarelaxoval jsem si opravdu brutálně. Na jaké nápady tvůrci přišli, to se jen tak nevidí. Snad i minimálně jedna inspirace z Braindeadu. Ode dneška na pláž pouze s písní Summertime a s dítětem jako zbraní.(15.1.2012)

 • Zíza
  ****

  Nejlepší film (ať už krátkometrážní nebo ne) ze Španěl, který jsem za posledních x-let viděla! Ta filozofie v tom zakomponovaná! Ten sociální podtext! Ty nádherné obrazy! Čistá lidská nátura! Lidské solidární chování v případě nouze! Prostě, jedno oko nezůstalo suché. Nechápu, jak něco tak kvalitivního, metafyzického a s tak hlubokou myšlenkou dokázali vměstnat do 15 minut! Klaním se a pouštím znovu tu část, která se hodí na hodiny biologie. Lepší 4*(31.1.2011)

 • ORIN
  ****

  Léto, dovolené čas... https://www.youtube.com/watch?v=f-6znWUbWWw(4.7.2013)

 • Segrestor
  ****

  Když pominu ten trikový úlet, dojdu až k závěru, kde začnu hledat nějakou pointu. Ta pointa se tam nabízela hned několikrát, ale tvůrci to měli asi u zadku, protože se soustředili jen na ty gore efekty. A je to obrovská škoda, protože by se snímek posunul někam mnohem dál. Takhle zůstane jen u masakrů a mordů. Některé triky byly excelentní a některé stály za starou Blažkovou. Toť otázka jestli to byl záměr nebo šlendrián. Dosud se nedokážu rozhodnout.(31.5.2011)

 • Mi Nü-Chai
  ****

  Konečně už vím, kam se vrtnul Morte poté, co skončilo jeho sférické putování po boku Bezejmenného.(12.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace