poster

Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční

Španělsko, 2010, 15 min

Scénář:

David Muñoz
 • Vishnar
  ****

  Tak jsem se na to musel také podívat a zarelaxoval jsem si opravdu brutálně. Na jaké nápady tvůrci přišli, to se jen tak nevidí. Snad i minimálně jedna inspirace z Braindeadu. Ode dneška na pláž pouze s písní Summertime a s dítětem jako zbraní.(15.1.2012)

 • Momo_desu
  *****

  Ja som spočiatku nechápala a pozerala som to s nemým úžasom. Vôbec som nevedela ako mám tento krátkometrážny film hodnotiť. Ako trash? Alebo riadnu sračku? Či komediálny horor? Ale tak myslím, že tam je všetko dokopy. Lacné, krvavé a vtipné. Taká zmeska. Ale niektoré vražedné scény boli úplne super, vyzeralo to občas aj uveriteľne :D a ten primitívny nápad a herecké výkony... Ja musím dať 5* aj keby to má vlastný žáner Totálna nezmyselná hovadina.(4.4.2012)

 • Rosana
  ***

  Zapomněli dát do tutulků Marka Dobeše :) Film má dobrý a originální nápad, však se mi moc nelíbí filtr který má filmu dodat "umělecký" dojem a bitevní scéna mi přijde příliš dlouhá. Je pravda že film se skládá především z této scény, ale po několika minutách mě souboj začal nudit. Každopádně pěkně provedené. Doufám, že se filmeček objeví/objevil na festivalu BXM ( http://www.bloodyxmas.com )(5.2.2011)

 • heyda
  ***

  Totální ...(30.5.2011)

 • DJ Obelix
  ****

  Takové příjemné letní gore na pláži...(30.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace