poster

Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční

Španělsko, 2010, 15 min

Scénář:

David Muñoz
 • darkrobyk
  *****

  No prosim, a pak že dnešní děti jsou k ničemu! Náhodou, jako zbraň nemaj chybu... Studentské cvičení na téma: jak správně udělat mechanický gore efekt. Někdo je šikovný, jiný je dřevo. Celkově ale zábavný plážový masakr, kde rudá krev dostane postupně barvu svěží trávy. Počítám, že cílem bylo pobavit se při natáčení a jako vedlejší produkt vznikl tenhle kraťas. Fajn hudba (S.Salpistís).(27.2.2013)

 • jarkolar
  ****

  Přímořskej plážovej masakr :D já se luxusně pobavil. Pěkný efekty (roztržení chlápka vejpůl například) a pořádnej drive tomu nechybí :). ****(5.12.2012)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Chlapík prepustený zo psychiatrie na odporúčanie lekára odchádza na dovolenku. Ani tam však nenachádza pokoj aký by si prial. No,ale priznajte sa, koho by nenasralo, že mu došli baterky vo walkmane??(10.2.2013)

 • Hem.m
  ****

  Tak tohle je prostě bomba, hlavně pak ty fotky na závěr. Skvělá hlavní role pána Olivarese, který zabíjí úplně bombastickými obličeji a tím jak zabíjí monstra. Nemá to vůbec žádnou chybu. Doufám, že bude někdy pokračování, protože už dlouho jsem se takhle nezasmál.(22.4.2012)

 • Hunter2222
  ****

  Vidieť môžete: http://www.youtube.com/watch?v=M9mbjG97NeY(13.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace