Brutal Relax

Krátkometrážní / Komedie / Horor / Akční
Španělsko, 2010, 15 min

Pan Olivares se na doporučení doktora odjíždí odreagovat na dovolenou k moři. Po příchodu na malebnou pláž se uvelebí na pohodlném místě a se sluchátky na uších pozoruje s klidem své okolí. Mezi tím na lidi na pláži zaútočí banda příšer, což ovšem pana Olivarese nijak nevzrušuje, protože mu doktor radil, ať se nerozčiluje, a tak si dále hledí svého. Pohoda, ale jak už to tak bývá, nemůže trvat věčně a v tu chvíli mají nezvaní návštěvníci pláže opravdu smůlu. Po dobře vykonané práci samozřejmě nesmí chybět pár fotek na památku. (pernicek83)

Ice123

Vemte dohromady veškerou krev z Kill Bill, všechen sliz a ještě trochu víc z Vetřelce, brutalitu toho nejlepšího hororu co jste kdy viděli, to vše narvěte do 15 minut, dejte domu komický nádech a máte Brutal Relax :D Tohle je prostě snímek, ke kteréme budete hledat ekvivalent jen s obrovským vypětím sil a to si vzpomenete max. na Bagmana, který stejnak úplně neodpovídá tomuto stylu :D Brutal Relax, je prostě opravdovým brutálním relaxem, který mile překvapí a pobaví ;) 85% ()

sedm.1

Nerad koukám na krátkometrážní filmy,natož abych je pak vůbec hodnotil.Zde ovšem udělám vyjímku.Brutal Relax je totiž vyjímečný nářez.Splatter nářez jak bejk.Efekty jsou na slušné úrovni,vesměs přes svou nehoráznou krvavost a brutalitu zábavné a skutečně připomínající to nejlepší z Jacksonova Braindead.Jediná škoda,že zombíci mají zelenou krev a vnitřnosti,to by pak byly vážně už ultimátní jatka,ovšem i tak je to pro příznivce žánru prostě masakrální povinnost.Bohužel,zároveň si ale musím nadále trvat na tom,že i přes skvělou zábavu a předvedený kvalitní gorefest vidím v těchto minutovkách skutečně minimální přínos a význam a vlastně jejich existence mě stejně naprosto nebere. ()

ivishka odpad!

HA HA HA...tak jsme se zasmáli...Teď mi někdo prosím řekněte,že si děláte p**el i s tím hodnocením...Naprostá ptákovina ve které jakejsi helmut očividně psychicky narušený zajede na dovolenou a mezitím co sedí v hnusných s**čkách a tlemí se a poslouchá "hudbu" ve walkmanu tak nějáký zelený hnusy se síťkama na hlavě vraždí osazenstvo pláže.Tak za prvé naprosto nechutné a za druhé jak je možné,že takový mischelin křížený s helmutem a boratem dokáže zabít asi tucet zelených oblud?Ptákovina ptákovin dala bych tomu zlatou malinu už z fleku... ()

J*A*M*A*L

No je to další stupidita co si budem povídat taky je to komediální horor, takže se dalo čekat něco nesmyslného a fakt hnusně brutálního a taky to tak bylo.Brutální to bylo, ale stupidní to bylo ještě víc a ještě k tomu to bylo tak krátké.Nic extra a nic co by jste museli za každou cenu vidět. http://www.youtube.com/watch?v=gwyMS7h7VIg (je to originál, ale stejně tam toho moc nenamluví) ()

Ten Druhy

Psychiater z úvodu tohto krátkometrážneho filmu pripomína Arnošta Goldflama a spočiatku je to svieža zábava, ale vzápätí úsmev zamrzne na tvári, keď sa z mora vynoria hybridné monštrá (toxickí zombi obojživelníci s vampírskymi tesármi) a začnú presvedčilo zobrazené gore jatky. Na slnečnej pláži posiatej krvavými kusmi tiel sa zrodí nečakaný hrdina - muž stredného veku, predtým úplný outsider. V tomto shorťáku však zažije svojich 15 minút slávy. Akčné scény sa spomaľujú až úplne zastavujú a potom opätovne spúšťajú. Takto si ich môžeme aspoň lepšie vychutnať. Brutal relax dáva zadosť svojmu názvu, je to oddychovka par exellence, ktorá šikovne kombinuje komické a hororové prvky s poriadnou akciou. (Najlepší krátkometrážny film - 21st Horror and Fantasy Film Festival, Donostia-San Sebastián 2010.) ()