poster

Goon

Komedie / Sportovní

USA / Kanada, 2011, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  ****

  Ja som celkom spokojný. Síce to až taká komédia nebola, skôr sa to prikláňalo k športovej romantickej dráme, ale to asi nebolo tak dôležité, aj keď by som nejaké tie vtipné hlášky navyše vrelo privítal. Hlavné bolo, že film nenudil, a aj keď som ho pozeral neskoro v noci, dokázal udržať moju pozornosť a to aj napriek tomu, že hlavná pointa filmu bola klišoidná ako hrom. 70/100(30.10.2013)

 • Fr
  ****

  ,,JEĎ TAM, POHLÍDEJ TOMU FRANTÍKOVI ZÁDA A MOŽNÁ, ŽE BYS HO MOHL Z TÝ SRAČKY VYTÁHNOUT A DOSTAT HO ZASE NA NOHY“..... /// Sportovní film pro všechny, kteří vidí krásu i tam, kde chčije krev a jde jim (v první řadě) o tým. Jako sympatickej pošuk Doug, jenž nešel v rodinných šlépějích a kterýho se dotkla Boží pěst. Když pominu teploušský pokusy o humor jeho kámoše Ryana, tak fakt, že prdel jsou hlavně rvačky moc intelektuálů nepotěší. Co taky může bejt ftipnýho na rošlehaným ksichtě o plexislo, že? Ale je tu i jednoduchej situační a slovní humor a protože mám hokej rád (a Doug jakoby z prdele vypadl jednomu kámošovi) říkám: ,,DOBRÁ BITKA KÁMO!“ A jestli se tohle fakt stalo (ale stalo...), tak život (a sport) dokážou furt psát dost dobrý zkazky. Stupidní zábava plná hokeje, krve a týmovýho ducha. Bavil jsem se. Člověk by si měl vobčas odfrknout vod těch nerváků. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju filmy podle skutečnejch příběhů. 2.) Nechápu tohle spojení: 3 týpci, 4 zuby, 1 hra. 3.) Mým vzorem jsou hokejky s krvavou držkou (co jdou z ledu po svejch). 4.) Thx za titule ,,Ferry“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR **** AKCE ** NAPĚTÍ *(16.3.2012)

 • MikeCool
  ****

  Zřejmě nejvěrohodněji vypadající, simulovaná, hokejová hra, která kdy byla natočena. Seann William Scott v roli velkého fightera se srdcem uvnitř, to nemělo chybu. Zpočátku jsem si myslel, že se bude jednat jen o nějakou, průměrnou komedii ze sportovního prostředí, ale postupem času se zde neřešili jen hokejově záležitosti, ale došlo i na lásku a to se mi na tom hodně líbilo.(5.4.2013)

 • sheen
  ****

  Tak to byla plnohodnotná hokejová zábavička, Stifflere víc takových filmů. Pro fandy hokeje jasná volba.(15.3.2012)

 • IQ Tiqe
  ***

  Kdyby si odpustili všechny ty oplzlý gesta, mohl to být slušnej film. Jinak Seann William Scott v roli, ve které ho nepamatujete. # příběh 7 | hudba 6 | humor 3 | akce 4 | napětí 2 | pustil bych si znovu 5(20.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace