Vegan Fitness: Built Naturally

všechny plakáty
Dokumentární / Sportovní
USA, 2005, 93 min

Stále neveríte, že vegánska strava dokáže plnohodnotne nahradiť konvenčnú potravu a zároveň poskytuje dostatok energie na vykonávanie náročných fyzických aktivít? Vegan Fitness Team v zložení Robert Cheeke, Tonya Kay a Brendan Brazier vás presvedčia o opaku. Čaká na vás prechádzka obchodom za účelom výberu vhodnej stravy a nahliadnete aj do tréningového procesu týchto športovcov, ktorí sa zaoberajú bodybuildingom, tancom, resp. triatlonom. (hlavsene)

playboxguest

Hodně pozitivní dokument. Líbí se mi s jakým zápalem tu každý básní o úplně obyčejném jídle, jakým je třeba jablko, jídlo je prostě láska. Na druhou stranu, dokument má už dle názvu něco vypovídat i o tom, že bez živočišných produktů lze dosáhnout svalnaté postavy, pak bych uvítala i nějakou více reprezentativní, nabušenou postavu, která i zarytě nevěřícím Tomášům dokáže, že veganská strava je pro život plnohodnotná. Páč ač je vidět, že tahle banda je do svého životního stylu zapálená, jsou to bez vyjímky sportující párátka, která při scénách v posilovně pomalu vypadají, jako by tahala poprvé. ()