Clarkson: Italský nářez (TV film)

Clarkson - The Italian Job

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 73 min

Jeremy Clarkson

Jeremy Clarkson Brit, který miluje auta. natáčí různé filmy ohledně aut např. Italian Job jako doplnění nejúspěšnějšího motoristického seriálu Top Gear. V Italian Job představuje jedny z nejlepších super aut pro rok 2010. Umidíme zde Ferrari 458 Italia, 599 GTO, MB SLS AMG, Ariel Atom, Pagani Zonda R, Porsche 911 GT3 a pár dalších. Film je velice povedený jednak proto, že Clarkson má mnoho zkušeností s auty, ale především kvůli skvělým kárám označovaných jako "oh my GOD!".(27.2.2011)

Jeremy Clarkson na samotné cestě světem superaut. Nádherné auta jako jsou Ferrari 458, Porsche GT3, Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera, Mercedes SLS AMG a další se pokusí Clarkson provětrat. ( Hodnocení: 8/10 )(6.5.2012)

Trochu nuda, zábavný bylo akorád, jak byl Jeremy ve fitku a konec, kdy závodil. Jinak zbytek byl klasický předvádění aut jako v TG.(31.12.2011)

"Your car, whatever you have, is a gramophone. This, this is an iPod."(30.5.2011)

Tak, jak se tady hláškuje, jsem ještě neslyšel. Celá ta úvodní scéna ve fitku je dokonalá svým humorem. Plus všechny ty další komentáře během filmu. V závěrečném závodě jsem mu držel palce, ale holt to na stupně vítězů nedotáh. Na DVD jsou dobré bonusy, sestřih pěti největších demolic je dokonalý, zvláště střelba z vrtulníku , nebo potom z bazuky a auto padající ze srázu.(5.1.2012)