Clarkson: Italský nářez (TV film)

Clarkson - The Italian Job

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 73 min

Jeremy Clarkson

Trochu slabší a místy i docela utahanějšítopgearovský zářez. Chápu, že tentokrát se Clarkson spíše než na vtipy soustředil na svoji lásku k autům a dost to oceňuji, ale i tak mi to přišlo jako jeden ze slabších kousků, který je paradoxně i delší než by měl být.(29.6.2012)

Jakmile není někde kompletní trojice moderátorů Top Gearu, kvalita úměrně klesá.... bohužel.(3.10.2011)

Trošku slabší Clarksonův díl. Přeci jenom já ty supersporty typu Lambo, Ferrari nebo Porsche moc nemusím. Závěrečný závody mě bavily stejně jako Zonda R a Atom.(8.6.2014)

Clarkson tady hraje na vážnější notu, a bohužel už to není tak infaltilne zábavné. Seriózní Clarkson by se totiž už musel podívat podrobně pod kapotu, na což při všech těch nájezdech kamerou na značky a tvary nezbývá čas.(23.12.2016)

"Tohle auto si řeklo, že svět nejlíp zachrání, když mě zabije." Clarkson se představil ve skvělé hláškovací formě, ve které tradičně otestoval nějaké to Lambo, Porsche či Ferrari, ale prostor dostalo i vozidlo, které zvládne zrychlit z nuly na sto asi tak za týden. Nicméně mě nejvíc pobavilo Jeremyho trápení v posilovně, orgasmus při jízdě v Zondě R a zjištění, že dveře Mercedesu SLS AMG žádný prcek nezavře. Já se tedy patrně žádným z testovaných vozů nikdy nesvezu, tedy pokud nevyprdnu pár zlatých vajec, ale to mi nebrání, abych si tohle testování neužil.(6.12.2016)