poster

Clarkson: Italský nářez (TV film)

 • Velká Británie

  Clarkson - The Italian Job

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 73 min

Hrají:

Jeremy Clarkson
 • bouncer
  ***

  Jakmile není někde kompletní trojice moderátorů Top Gearu, kvalita úměrně klesá.... bohužel.(3.10.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Tohle auto si řeklo, že svět nejlíp zachrání, když mě zabije." Clarkson se představil ve skvělé hláškovací formě, ve které tradičně otestoval nějaké to Lambo, Porsche či Ferrari, ale prostor dostalo i vozidlo, které zvládne zrychlit z nuly na sto asi tak za týden. Nicméně mě nejvíc pobavilo Jeremyho trápení v posilovně, orgasmus při jízdě v Zondě R a zjištění, že dveře Mercedesu SLS AMG žádný prcek nezavře. Já se tedy patrně žádným z testovaných vozů nikdy nesvezu, tedy pokud nevyprdnu pár zlatých vajec, ale to mi nebrání, abych si tohle testování neužil.(6.12.2016)

 • žvanimírek
  *****

  Klasik Jeremy Clarskon si udělal výlet do Itálie. Kolegy Jamese a Richarda vyměnil za Lamborgini Gallardo, Porsche 911 GT, Ferrari, Zondu a Benze SLS AMG. Méně humoru, ale více supersportů. Opravdová pastva pro oko!! Jen mě tak napadá, co se s tím Clarksonem děje? Poprvé uznal Porsche a co víc, jako své nejoblíběnější auto označil Mercedes, auto pocházející ze země, kterou On tak neuznává...(1.8.2011)

 • milka
  ***

  Trochu slabší a místy i docela utahanějšítopgearovský zářez. Chápu, že tentokrát se Clarkson spíše než na vtipy soustředil na svoji lásku k autům a dost to oceňuji, ale i tak mi to přišlo jako jeden ze slabších kousků, který je paradoxně i delší než by měl být.(29.6.2012)

 • FFilipCZ
  ***

  Trošku slabší Clarksonův díl. Přeci jenom já ty supersporty typu Lambo, Ferrari nebo Porsche moc nemusím. Závěrečný závody mě bavily stejně jako Zonda R a Atom.(8.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace