Clarkson: Italský nářez (TV film)

Clarkson - The Italian Job

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 73 min

Jeremy Clarkson

Trochu slabší a místy i docela utahanějšítopgearovský zářez. Chápu, že tentokrát se Clarkson spíše než na vtipy soustředil na svoji lásku k autům a dost to oceňuji, ale i tak mi to přišlo jako jeden ze slabších kousků, který je paradoxně i delší než by měl být.(29.6.2012)

Clarksonův supercar show-off. Krásná auta, povrchní "Top gear style" hodnocení, trošičku děje, trošičku vtipů. Ale jako osmdesátiminutová ukázka těch nejlepších aut (do roku 2010, od té doby jak Lamborgini tak Ferrari přišli s dalšími parádními kousky, které by se v takové ukázce jistě vyjímaly) to funguje hezky. A o tom to tak nějak je.(6.8.2015)

Jeremy Clarkson Brit, který miluje auta. natáčí různé filmy ohledně aut např. Italian Job jako doplnění nejúspěšnějšího motoristického seriálu Top Gear. V Italian Job představuje jedny z nejlepších super aut pro rok 2010. Umidíme zde Ferrari 458 Italia, 599 GTO, MB SLS AMG, Ariel Atom, Pagani Zonda R, Porsche 911 GT3 a pár dalších. Film je velice povedený jednak proto, že Clarkson má mnoho zkušeností s auty, ale především kvůli skvělým kárám označovaných jako "oh my GOD!".(27.2.2011)

Jakmile není někde kompletní trojice moderátorů Top Gearu, kvalita úměrně klesá.... bohužel.(3.10.2011)

Jeremy Clarkson na samotné cestě světem superaut. Nádherné auta jako jsou Ferrari 458, Porsche GT3, Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera, Mercedes SLS AMG a další se pokusí Clarkson provětrat. ( Hodnocení: 8/10 )(6.5.2012)