poster

Clarkson: Italský nářez (TV film)

 • Velká Británie

  Clarkson - The Italian Job

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 73 min

Hrají:

Jeremy Clarkson
 • hynous
  *****

  "Your car, whatever you have, is a gramophone. This, this is an iPod."(30.5.2011)

 • FFilipCZ
  ***

  Trošku slabší Clarksonův díl. Přeci jenom já ty supersporty typu Lambo, Ferrari nebo Porsche moc nemusím. Závěrečný závody mě bavily stejně jako Zonda R a Atom.(8.6.2014)

 • žvanimírek
  *****

  Klasik Jeremy Clarskon si udělal výlet do Itálie. Kolegy Jamese a Richarda vyměnil za Lamborgini Gallardo, Porsche 911 GT, Ferrari, Zondu a Benze SLS AMG. Méně humoru, ale více supersportů. Opravdová pastva pro oko!! Jen mě tak napadá, co se s tím Clarksonem děje? Poprvé uznal Porsche a co víc, jako své nejoblíběnější auto označil Mercedes, auto pocházející ze země, kterou On tak neuznává...(1.8.2011)

 • VasaX
  ****

  Clarksonův supercar show-off. Krásná auta, povrchní "Top gear style" hodnocení, trošičku děje, trošičku vtipů. Ale jako osmdesátiminutová ukázka těch nejlepších aut (do roku 2010, od té doby jak Lamborgini tak Ferrari přišli s dalšími parádními kousky, které by se v takové ukázce jistě vyjímaly) to funguje hezky. A o tom to tak nějak je.(6.8.2015)

 • Liqid
  *****

  Jeremy Clarkson Brit, který miluje auta. natáčí různé filmy ohledně aut např. Italian Job jako doplnění nejúspěšnějšího motoristického seriálu Top Gear. V Italian Job představuje jedny z nejlepších super aut pro rok 2010. Umidíme zde Ferrari 458 Italia, 599 GTO, MB SLS AMG, Ariel Atom, Pagani Zonda R, Porsche 911 GT3 a pár dalších. Film je velice povedený jednak proto, že Clarkson má mnoho zkušeností s auty, ale především kvůli skvělým kárám označovaných jako "oh my GOD!".(27.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace