poster

Colombiana

 • Česko

  Smrtící orchidej

 • Francie

  Colombiana

 • Slovensko

  Colombiana

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2011, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cukorek
  ***

  Nemám nič profil Francúzom, ale ich filmom a autám neviem prísť na chuť. Povedal by som, že to bol akčný priemer, alebo vylepšený seriál Alias s Jennifer Garner.(22.1.2012)

 • Enšpígl
  **

  No jo, jedný malý čoko holce zabijou rodinu, tak někam zdrhne už ani nevím kam , protože film jsem viděl 4 dny zpátky, tam vyhledá nějakýho svýho známýho varana co se jí z nepochopitelných ujme, ona řekne že chce umět zabíjet, varan se na ní významně koukne, pak je střih a velká čoko holka už to kolem sebe rube. Samozřejmě zabijí jen ty co zabíjej, když by šel přes silnici mravenec tak ho přenese, protože žijeme v 21. století a jsme k sobě korektní a tak neexistuje, že by v akčním filmu zvadla kytka, protože to by bylo hrozně drsný, kdyby v akčním filmu umřel někdo jiný než zlý lidi. Samozřejmě se taky nekouří, nepije, nefakuje, ale zase je to barvený digitální a může na to jít celá rodina i s pejskem, zkrátka pořádně cool akční film.(29.7.2013)

 • bestlama
  ***

  Naprosto romantický film na sobotní večer s kapesníčkem! Já už si ani nepamatuji o čem ten film je, ale těsně po skončení jsem si řekl, že tomu teda dám 3 hvězdičky. A fakt už ani nevím za co ... Zoe Saldana je kus temperamentní ženy, který bych prznil jedině pod vlivem alkoholu. Hlavní role mi moc nesedla a určitě bych tam rád viděl nějakou drsnější ženu. Třeba Míšu Rodriguez.(21.5.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Jako nesvéprávný fanda bessonovských jednohubek musím zasvěceně konstatovat, že mám slabost pro snímky, ve kterých křehkou konstitucí disponující žena svírá v rukou obrovité zbraně. Je to jenom taková hovadinka, jejíž uvěřitelnost se limitně blíží k nule, na logických nesmyslech se nešetří a já to vše dokáži přehlédnout jen kvůli velmi příjemné svižnosti děje.(7.7.2012)

 • Le_Chuck
  **

  Megaton = megashit. Zatiaľ sa potvrdzuje so železnou pravideľnosťou. 30%(7.4.2013)

 • Zoe Saldana

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace