• Česko

Smrtící orchidej

• Francie

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2011, 104 min

Nemám nič profil Francúzom, ale ich filmom a autám neviem prísť na chuť. Povedal by som, že to bol akčný priemer, alebo vylepšený seriál Alias s Jennifer Garner.(22.1.2012)

• Enšpígl

No jo, jedný malý čoko holce zabijou rodinu, tak někam zdrhne už ani nevím kam , protože film jsem viděl 4 dny zpátky, tam vyhledá nějakýho svýho známýho varana co se jí z nepochopitelných ujme, ona řekne že chce umět zabíjet, varan se na ní významně koukne, pak je střih a velká čoko holka už to kolem sebe rube. Samozřejmě zabijí jen ty co zabíjej, když by šel přes silnici mravenec tak ho přenese, protože žijeme v 21. století a jsme k sobě korektní a tak neexistuje, že by v akčním filmu zvadla kytka, protože to by bylo hrozně drsný, kdyby v akčním filmu umřel někdo jiný než zlý lidi. Samozřejmě se taky nekouří, nepije, nefakuje, ale zase je to barvený digitální a může na to jít celá rodina i s pejskem, zkrátka pořádně cool akční film.(29.7.2013)

Naprosto romantický film na sobotní večer s kapesníčkem! Já už si ani nepamatuji o čem ten film je, ale těsně po skončení jsem si řekl, že tomu teda dám 3 hvězdičky. A fakt už ani nevím za co ... Zoe Saldana je kus temperamentní ženy, který bych prznil jedině pod vlivem alkoholu. Hlavní role mi moc nesedla a určitě bych tam rád viděl nějakou drsnější ženu. Třeba Míšu Rodriguez.(21.5.2012)

Jako nesvéprávný fanda bessonovských jednohubek musím zasvěceně konstatovat, že mám slabost pro snímky, ve kterých křehkou konstitucí disponující žena svírá v rukou obrovité zbraně. Je to jenom taková hovadinka, jejíž uvěřitelnost se limitně blíží k nule, na logických nesmyslech se nešetří a já to vše dokáži přehlédnout jen kvůli velmi příjemné svižnosti děje.(7.7.2012)

• Le_Chuck

Megaton = megashit. Zatiaľ sa potvrdzuje so železnou pravideľnosťou. 30%(7.4.2013)

• Zoe Saldana