poster

Colombiana

 • Česko

  Smrtící orchidej

 • Francie

  Colombiana

 • Slovensko

  Colombiana

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2011, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  ****

  Odpudivá, anorektická kofola je nájemný vrah. A tak vraždí! Co jste jako čekali? Že popluje tři hodiny temným vesmírem a povede existenciální filipiku s plechovou hubou? Nebo se snad narve do bílých pitkáčů a náramně vás pobaví tím, že bude dělat dvě hodiny padedé? Vždycky jsem si myslel, že výraz "Akční" je odvozen od slova "akce", tedy pohodová zábava, u které se mám odreagovat a ne přemýšlet, kde nechal Occam břitvu nebo není li už Schrödingerova kočka kapku otrávená! A jak se s hrůzou dočítám z místních výblitků, ono ne! Ve skutečnosti to prý musí být filosofické drama s vytříbenými dialogy, naprosto neprůstřelnou logikou a nedejbože, pokud jsme již na dané téma něco podobného viděli!! To hned musíme všem ukázat, jací jsme artoví yntoši a jak takovou pokleslou zábavou umíme pohrdat. Co na tom, že jsme před pár lety napálili pětihvězdu Trampotám taťky Neesona a doprovodili ji sebestředným slovním průjmem o "nadupaných esenciálních béčkách a ultimativní zábavě"? Ta obludka v hlavní roli sice postrádá Liamovo charisma, nicméně kvantitativně se dá tahle Kolumbijská naprosto srovnatelně upražit za 96 hodin! Avšak za tři roky se mi komplexně změnila osobnost, stal se ze mě hloubavý divák a kritický estét, a tak je tohle najednou tupá, vykrádačská slátanina, co hrubě uráží můj smysl pro umění!!!(13.10.2011)

 • Djoker
  ***

  Před samotnou projekcí si je potřeba uvědomit a hlavně přiznat, do čeho vlastně jdete. Tady jde pouze o ódu na božské tělo Zoe Saldany, které bylo nutné zachovat i pro další generace. V tomto ohledu je vše v pořádku. Zoe vystřídá titěrná tílka, kalhotky a samozřejmě nechybí nějaký ten latex. Pokud ale někdo hledá chytrý scénář, tak má smůlu, protože Besson evidentně při přípravě žabích stehýnek znovu nechtěně smíchal nové koření s podezřelým bílým práškem, kterého se údajně léta nedotknul (prý od Kurýra 3) a podle toho to také dopadlo.(2.2.2015)

 • Le_Chuck
  **

  Megaton = megashit. Zatiaľ sa potvrdzuje so železnou pravideľnosťou. 30%(7.4.2013)

 • Shakers
  ***

  Kde by bol tento film bez Luca Bessona. Prekvapivo to nie je až také špatné, myslel som že Megaton s toho spraví väčšiu sračku, ale pravdepodobne mu Besson pomohol viac ako som očakával. Ale nie zas moc. Scenár nie je zlý, diery sa v ňom ale nájdu. Celkovo sa jedná o slušný krimi akčný film s peknou Zoe Saldanov. Akcie sú celkom fajn, hudba tiež nie je zlá,strih a kamera tiež. A rozhodne to má lepšie akcie ako Kuriér 3. Na jedno pozretie celkom fajn, ale aj tak s celého filmu je najlepší Johnny Cash a jeho Hurt. 65% - 3*(27.10.2011)

 • Botič
  **

  Totálně bezduché!(29.9.2013)

 • Zoe Saldana

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace