poster

Colombiana

 • Česko

  Smrtící orchidej

 • Francie

  Colombiana

 • Slovensko

  Colombiana

Akční / Krimi / Drama / Thriller

Francie, 2011, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  *

  Besson vzpomíná na časy BRUTÁLNÍ NIKITY a LEONA. Nějaké ty nápady a efektní záběry by se našly, ale stejně u mě převládala nuda.(12.7.2012)

 • klerik
  ***

  Prekvapivo znesiteľné. Dôraz na city tomu dodáva hlbší rozmer. Je to tak trochu ako NIKITA pre komerčnejšie publikum (ale určite nečakajte nonstop akciu). Film sa občas fajn pohráva s klišé (priame anticitácie napr. LEONA). Súboje nie sú založené na choreografii, ale na efektnosti, čo celkom dobre funguje s drobnosťou hlavnej hrdinky a bitky tak vyznievajú uveriteľne. Lepšie ako ÚTEK Z MS-1...(28.10.2012)

 • bestlama
  ***

  Naprosto romantický film na sobotní večer s kapesníčkem! Já už si ani nepamatuji o čem ten film je, ale těsně po skončení jsem si řekl, že tomu teda dám 3 hvězdičky. A fakt už ani nevím za co ... Zoe Saldana je kus temperamentní ženy, který bych prznil jedině pod vlivem alkoholu. Hlavní role mi moc nesedla a určitě bych tam rád viděl nějakou drsnější ženu. Třeba Míšu Rodriguez.(21.5.2012)

 • Pilda17
  **

  Akce špatná, od začátku se ví, o co půjde a děj není moc záživný. Viděl jsem už daleko lepší akční filmy. Colombiana je obrovské zklamání, čekal jsem daleko víc. Zoe Soldana jako jediná působila sympaticky a zvedala jak nejvíc to šlo. Snaha se cení, ale více zvednout nedokázala... 4/10 = 45%(17.11.2011)

 • Enšpígl
  **

  No jo, jedný malý čoko holce zabijou rodinu, tak někam zdrhne už ani nevím kam , protože film jsem viděl 4 dny zpátky, tam vyhledá nějakýho svýho známýho varana co se jí z nepochopitelných ujme, ona řekne že chce umět zabíjet, varan se na ní významně koukne, pak je střih a velká čoko holka už to kolem sebe rube. Samozřejmě zabijí jen ty co zabíjej, když by šel přes silnici mravenec tak ho přenese, protože žijeme v 21. století a jsme k sobě korektní a tak neexistuje, že by v akčním filmu zvadla kytka, protože to by bylo hrozně drsný, kdyby v akčním filmu umřel někdo jiný než zlý lidi. Samozřejmě se taky nekouří, nepije, nefakuje, ale zase je to barvený digitální a může na to jít celá rodina i s pejskem, zkrátka pořádně cool akční film.(29.7.2013)

 • Zoe Saldana

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace