• Lima

Jasně je to shitka, ale ta zimní krajina je fajn a Palo se snažil, seč mu síly stačily. I když...to je asi hodně málo, že?(13.4.2003)

• rawen

Dvě hvězdy za to, že je to film z mého mládí. Oproti trojce je to ale asi bašta jak blázen .) 3/10(19.12.2005)

• Gemini

Být v pubertě v době kdy byl Pal'o Habera "na vrcholu" muselo být samo o sobě strašné, ale hormonální poblouznění mladých sexuálně neaktivních a nejistých lidských samic by aspoň trochu vysvětlilo někdejší oblibu tohoto filmu. Z dnešního pohledu na druhé Fontáně totiž není ani zbla koukatelného...(14.8.2005)

• Gilmour93

Jak říkal doktor Hořec v Černých baronech: „Zejtra ti pučim foťák, a uděláš mi pár fotek. Na památku. Protože za pár let tomudle nikdo nebude věřit..“ Podobně jako v Nahotě na prodej, či Vekslákovi se však nefotilo, ale točilo a z filmařského hlediska to ve všech případech stálo slušně řečeno za hovno, ale cením si zachycení ducha doby, kdy si na počátku 90.let ty výhody náhlého tsunami kapitalismu, svobody a demokracie vyložily některé podnikavé kreatury ze srdce Evropy po svém. Palova sedinka v přiléhavých džínách, skackavé kozy vyžilých štětek a Rapošova partyzánská režie mě nikterak nevzrušily, ale díky nostalgii probouzejícímu soundtracku nemohu tuto TIR-baladu zase úplně odsoudit. Zajímalo by mě, kdyby do Mama Kami v plné rychlosti napálit ten Kenworth T600, jestli by ho ještě dali v servisu dohromady..(11.10.2011)

• paascha

Úúúúú, to bylo peklo, nejhorší byla ta obludná Růžičková a ten negr, i když sralko Palko se snaží,co může, aby je dohnal. O figurině Vejmělkové se to říct nedá, protože její herectví je stejné, jako pěvecké umění tehdejší popstar Markéty Muchové:-) Pro pamětníky: aha, aha, tak ty jsi balónek...(15.9.2010)

• - Juraj Halama (Pavol Habera) jazdí vo filme na kamióne Kenworth T-600. (Raccoon.city)

• - Hlavní protagonisti Eva Vejmělková (Zuzana) a Pavol Habera (Juraj Halama) prežili počas nakrúcania milostný románik. (Raccoon.city)

• - Natáčalo sa v lokalitách Bratislava, Praha, Petrohrad a Vysoké Tatry. (Raccoon.city)