• Adam Bernau

Tenkrát jsem to viděl. Strašný trapas. Film pro blbce.(4.3.2011)

z nostalgie nemužu miň než za 3;)(27.7.2009)

• Gemini

Být v pubertě v době kdy byl Pal'o Habera "na vrcholu" muselo být samo o sobě strašné, ale hormonální poblouznění mladých sexuálně neaktivních a nejistých lidských samic by aspoň trochu vysvětlilo někdejší oblibu tohoto filmu. Z dnešního pohledu na druhé Fontáně totiž není ani zbla koukatelného...(14.8.2005)

Tady u mě nastala docela paradoxní situace, že se mi pokračování líbilo více než první díl, což se mi nestává příliš často. Tohle pokračování se ale na rozdíl od prvního dílu vyvarovalo toho, co se mi na něm nelíbilo. Jestliže jsem u prvního dílu kritizoval příliš mnoho dějových linií, ve kterých jsem se ztrácel, tak tohle je úplný opak. Vše se točí kolem Evy Vejmělkové, je zde jen jediná dějová linie, takže film je dobře koukatelný, velice snadno pochopitelný a dokázal zaujmout, což je pro mě u filmu to nejdůležitější. Dokonce i to obsazení bych řekl, že není zase tak špatné. Pro mě je směrodatné, že jsem se oproti prvnímu dílu vůbec nenudil, film mi utíkal docela rychle a dalo se na to koukat. Trochu mě však mrzí, že v tomhle filmu není žádná větší hitovka, žádná píseň, která by byla aspoň trochu známá, jediný song, který jsem poznal, byla píseň "Chlap z kríža", a i u té znám jenom refrén. Ale celkově u mě s tímto filmem panuje spokojenost, je to takový typicky průměrný film, který nezklame ani nenadchne, a proto uděluji, myslím si, spravedlivé hodnocení v podobě třech průměrných hvězd.(31.10.2011)

"Životu se nevzpírej, buď jako voda, ta si vždycky najde cestičku."(25.8.2016)