Jako koukat se na to dá prakticky pořád, v kině to bylo hodně fajn, bylo to pro nás něco nového z domácích končin a má to své hodně světlé chvilky. Ale už to prostě nemá to roztomilé, sympatické, dojemné, pohlcující a eroticky elektrizující kouzlo jedničky. I ty písničky jsou slabší, a to mám Haberu rád.(20.3.2016)

• Gary

Rozhodně to má víc děje než jednička, ale pořád sra**a.(21.7.2004)

Neviem čím to je, ale Habera mi pripomína môjho otca, navyše má frňák veľký skoro ako ja, tento film bol aj o ceste do Ruska s blondínou, tak čo si môže človek ako ja viac priať? No neviem, snáď ešte horúce more niekde pri Soči. Toto však bolo z Petrohradu, dokonca aj niečo na štýl detí zo stanice Leningradská sa tam objavilo. Dosť ma mrzel ten amaterizmus z Ruska, divný zvuk a zlé uchopenie scenára. No hudba bola opäť priam kultová, mihol sa tu srandovný Maiga, ja proste tento film môžem, sú to staré časy, keď som síce bol ešte malé dieťa, ale je to atmosféra 90. rokov. Je to krásny film, ktorý sa nesie už v uvoľnenejšej atmosfére, než ten z 80. rokov, niekedy až prehnane, vadila mi aj tá odplata nakoniec, ale film to bol pekný.(1.6.2013)

• DruidKarel

Habera by měl zůstat u zpěvu, to mu jde mnohem líp... 1* za docela dobrej nápad, že on je kamioňák.(15.4.2008)

z nostalgie nemužu miň než za 3;)(27.7.2009)