• Gemini

Být v pubertě v době kdy byl Pal'o Habera "na vrcholu" muselo být samo o sobě strašné, ale hormonální poblouznění mladých sexuálně neaktivních a nejistých lidských samic by aspoň trochu vysvětlilo někdejší oblibu tohoto filmu. Z dnešního pohledu na druhé Fontáně totiž není ani zbla koukatelného...(14.8.2005)

• MikO_NR_1909

K odpadu to nemá ďaleko. Všetky sekvencie sú veľmi detinsky natočené (my to vo všeobecnosti skrátka veľmi nevieme). A takisto nechápavo krútim hlavou, ako sa podarilo Rapošovi presvedčiť naše hudobné hviezdy o produkciu širokej palety hitov, ktoré by im mohli závidieť aj ďaleko kvalitnejšie muzikály než táto chujovina.(12.12.2013)

• Djkoma

Proč jednu * ? Nevim, zas tak hrozný na odpad to nebylo, ale na 2* to mělo daleko... Jsem asi špatná generace na tenhle film.(18.7.2004)

Nečakane ale mňa ten film baví a vždy si ho rád pozriem, zas až tak katastrofálne ako ostatný to nevidím. Mama-kami u mňa jednoducho boduje. /75%/(18.5.2005)

• Gilmour93

Jak říkal doktor Hořec v Černých baronech: „Zejtra ti pučim foťák, a uděláš mi pár fotek. Na památku. Protože za pár let tomudle nikdo nebude věřit..“ Podobně jako v Nahotě na prodej, či Vekslákovi se však nefotilo, ale točilo a z filmařského hlediska to ve všech případech stálo slušně řečeno za hovno, ale cením si zachycení ducha doby, kdy si na počátku 90.let ty výhody náhlého tsunami kapitalismu, svobody a demokracie vyložily některé podnikavé kreatury ze srdce Evropy po svém. Palova sedinka v přiléhavých džínách, skackavé kozy vyžilých štětek a Rapošova partyzánská režie mě nikterak nevzrušily, ale díky nostalgii probouzejícímu soundtracku nemohu tuto TIR-baladu zase úplně odsoudit. Zajímalo by mě, kdyby do Mama Kami v plné rychlosti napálit ten Kenworth T600, jestli by ho ještě dali v servisu dohromady..(11.10.2011)

• - Natáčalo sa v lokalitách Bratislava, Praha, Petrohrad a Vysoké Tatry. (Raccoon.city)

• - Juraj Halama (Pavol Habera) jazdí vo filme na kamióne Kenworth T-600. (Raccoon.city)

• - Ašpirantom na hlavnú postavu Juraja Halamu bol aj tanečník Fredy Ayisi alebo spevák Jožo Ráž. (Raccoon.city)