• Djkoma

Proč jednu * ? Nevim, zas tak hrozný na odpad to nebylo, ale na 2* to mělo daleko... Jsem asi špatná generace na tenhle film.(18.7.2004)

Tady u mě nastala docela paradoxní situace, že se mi pokračování líbilo více než první díl, což se mi nestává příliš často. Tohle pokračování se ale na rozdíl od prvního dílu vyvarovalo toho, co se mi na něm nelíbilo. Jestliže jsem u prvního dílu kritizoval příliš mnoho dějových linií, ve kterých jsem se ztrácel, tak tohle je úplný opak. Vše se točí kolem Evy Vejmělkové, je zde jen jediná dějová linie, takže film je dobře koukatelný, velice snadno pochopitelný a dokázal zaujmout, což je pro mě u filmu to nejdůležitější. Dokonce i to obsazení bych řekl, že není zase tak špatné. Pro mě je směrodatné, že jsem se oproti prvnímu dílu vůbec nenudil, film mi utíkal docela rychle a dalo se na to koukat. Trochu mě však mrzí, že v tomhle filmu není žádná větší hitovka, žádná píseň, která by byla aspoň trochu známá, jediný song, který jsem poznal, byla píseň "Chlap z kríža", a i u té znám jenom refrén. Ale celkově u mě s tímto filmem panuje spokojenost, je to takový typicky průměrný film, který nezklame ani nenadchne, a proto uděluji, myslím si, spravedlivé hodnocení v podobě třech průměrných hvězd.(31.10.2011)

• zette

Troufnu si rict, ze je to koukatelnejsi nez jednicka. Rapos vsadil na tehdejsi hvezdy, no spise se to nepovedlo:-). Typicka porevolucni a tvurci krec, i kdyz Rapos ji ma celozivotni.(31.12.2012)

• Zdeňka

Pavol Habera bylo sáhnutí vedle. Film naprosto o ničem.(17.2.2008)

• Ivoshek

Tak jen reakce na Geminiho. Dospívání v době, kdy byl Pavol Habera na vrcholu opravdu bylo strašné. A kdyby to byl jenom on - taky Rapmasters a Lucie Bílá, a Olmerovy filmy..... .... jinak tenhle film má ode mne jednu hvězdu za Mamu Kami.¨ "Mama Kami, Kami, Kami, kam idieš, všetci ťa tu majú radi, a my tiež..... :-)))(31.7.2007)

• - Ašpirantom na hlavnú postavu Juraja Halamu bol aj tanečník Fredy Ayisi alebo spevák Jožo Ráž. (Raccoon.city)

• - Iný variant názvu filmu bol aj Mama Kami(Zdroj: skcinema.sk) (Raccoon.city)

• - Hlavní protagonisti Eva Vejmělková (Zuzana) a Pavol Habera (Juraj Halama) prežili počas nakrúcania milostný románik. (Raccoon.city)