poster

47 róninů

 • anglický

  47 Ronin

 • slovenský

  47 roninov

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 2013, 118 min (SE: 128 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kulyk
  ***

  Čtyřicet sedm bylo ronilů, a jen jeden ronil do Miko. Zcela nečekaně onen bílý. Filmařsky docela povedené bláboleníčko. Faktograficky lautr mimo mísu. Nebudu si hrát na obdivovatele společností ,,cti a hanby", v tomto ohledu jsem krutě evropocentrický a zanícený rovnostář. Mešuge šógunovi bych flusnul do saké, nasral do bot a na jeho starou vyndal svojí ,,Evropu", aby měl o čem brečet. Zaplať strejček za Velkou francouzskou revoluci, neb to nakonec nakopla přece jen správným směrem.(24.3.2014)

 • T2
  ***

  Rozpočet $175miliónovTržby USA $38,362,475Tržby Celosvetovo $149,862,475Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ pozerateľné ale príbeh nedá nič na vrch, akcia újde a trikovo dobré ale v podstate všetko ide len v priemerných šľapajách, za ten ohromný rozpočet to je málo /60%/(12.4.2014)

 • Flipper
  **

  S Keanu Reevesa vzniká pomaly mutácia Nickyho Cage-a co sa týka výberu filmov. 47 roninov trpí hlavne PG-13stkov takže samurajsky film bez krvi je ako Harry Potter bez trápnych xsichtov Weaslyho. Tváriť sa drsne celý film tiež neni veľké herecké umenie - skôr by som bral niečo s čarodejnou Rinko Kikuči na magický spôsob uj veru bez nej by to bolo dopadlo oveľa horšie.(26.3.2014)

 • LiVentura
  **

  Další z filmů, co neví, čím být, pro jistotu autoři zvolili "všehochuť", která zabere co největší spektrum obecenstva. Mně osobně se nelíbilo, zklamání.!(29.4.2014)

 • CrypzzXD
  **

  Solidní a nešťastně se parodující pakárna s idiotským scénářem a nedotaženými triky, které při dvousetmiliónovém rozpočtu vyznívají nepatřičně zoufale. Kam se ty prachy proboha poděly?! 40%(2.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace