poster

Nepřítel pod ochranou

 • USA

  Safe House

 • Slovensko

  Nepriateľ pod ochranou

Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA / Jihoafrická republika, 2012, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beastmaster4
  *

  Tak tohle se nedalo - další z filmů, které jsem neměl ani tu sílu dokoukat a jedna hvězda jen proto, že nebudu házet do koše něco, co jsem neviděl celý (i když jsem to párkrát udělal a tady bych to udělal s chutí rád - jenže u D. Washingtona se mi nějak nechce). SAFE HOUSE začíná krimi zápletkou, kde máte co dělat se držet děje. Ne, že by to bylo nějak složitý a zamotaný, ale spíš je film natočen tak zmateným a nepoutavým stylem, že jsem měl co dělat všechno vnímat a přitom si nevybírat drobky lupínků z pupíku. Tyhle filmy už odsuzuju a s klidem vypnu a ohodnotím odpadem nebo jednou hvězdou protože po několika takových, které jsem přetrpěl do konce, jsem dospěl k názoru, že zas nejsem takovej filmovej šílenec, abych ztrácel drahocenný čas podobnýma blábolama. Daniel Espinosa nebude určitě režisérem, kterého bych si hlídal a čekal, co v budoucnu zplodí ;)(10.6.2012)

 • Nettrass
  ***

  Nepřítel pod ochranou ???!!!. Brrr. Pokud náhodou na něco, použiju ochranu, tak si nedovedu představit, nepřítele okounějícího hned spod ní. Žádám všechny své nepřátele, aby se nacházeli radši někde jinde a neničili mi můj sexuální život.(15.6.2012)

 • Davies182
  *****

  Zase jednou ohromně lituji promarněné návštěvy kina. Právě jsem totiž viděl strhující akční thriller, který mě nenechal ani na vteřinu vydechnout. Nemám sebemenší ponětí, co viděli (skoro všichni) ostatní uživatelé...(22.6.2012)

 • Cervenak
  ***

  Na akciu bohatá jednohubka, ktorej zdanlivo niet čo vytknúť. Parádne remeslo (predfinálny súboj na farme je super), presní herci, solídne tempo. No niečo tomu chýba. Problém bude tradične v scenári, ktorý je v podstate tuctový, čo by až tak nevadilo, ale hlavne nedokáže vytvoriť vzťahy medzi postavami a diváka s hrdinami. Škoda.(25.5.2012)

 • iamek
  ***

  Snesitelná akční jednohubka se skvělým Denzelem Washingtonem v hlavní roli. Snímek není ničím vyjmečný, ale to od Holywoodské produkce ani nečekám. Akční scény jsou natočeny přehledně a hlavně se povedl i střih. Nemám rád moderní trend klipového střihu u akčních filmů.(21.6.2012)

 • - Písnička k traileru je od Jay-Z a Kanye West, jmenuje se No Church In The Wild a je z alba Watch The Throne. (montongery)

 • - Ve scéně, kdy je Tobin Frost (Denzel Washington) v domě padělatele dokladů, jsou nahoře a pijí víno. On své vypije ale při výstřelu následný záběr ukáže pohár plný. (Sufferer)

 • - Konzulát Spojených států amerických se rovněž nenachází v centru Kapského města, jak můžeme vidět ve filmu, nýbrž v jeho předměstské části zvané Tokai, vzdálené okolo 27 kilometrů. (Conspi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace