Best Laid Plans

Chris Green

Pia Di Ciaula

Scénografie:

Kristian Milsted

Výborný film - mě nadchl !!! Docela mě překvapuje, že se tu nelíbí i ostatním. Myslela jsem, že ho tu podhodnocujete, ale i na IMDB má pouhých 60%....(29.1.2013)

To bylo spíš drama střihnuté romantikou a krïmoškou s málo úsměvnými momenty. Na Oskara to nebylo, to je pravda, ale mně Ti kluci přirostly během filmu tak nějak k srdci. Každý byl jiný. Jeden mentálně postižený a druhý, který sám nevěděl, co se sebou má dělat, takový zadlužený rošťák, který měl ale to srdce přece jen ještě trochu otevřené. A Joseph ho měl dokořán úplně. Bylo to s nima tudíž docela i náročné. Stephen Graham patřil tady mezi herce sympaťáky, takže jsem ho občas i chápala. No a nakonec jsem si je pustila oba k sobě do býváku bez toho bílýho prachu a hlavně u mě fungovaly emoce a to je podstatný. Je mi úplně jedno, jak to hodnotí IMBD, já jdu na čtverec.(1.9.2016)

• sona123

Britské sociální drama. Hajzlík, co se kamarádí s mentálně postiženým velkým černochem. Kdo by to byl řekl, tenhle hajzlík má ale i dobré srdce, a byť kazí, na co šáhne, všichni mu to odpustí a mají ho rádi. Best laid plans prvoplánově hraje na city, tváří se intelektuálně, ale je to slabé a já čekala, že konec třeba bude pecka, leč nebyl, bohužel.(27.4.2013)

Silný příběh, typicky britská špinavá atmosféra a výborní Agbaje s Grahamem. Sakra já měl na konci co dělat, abych se nerozbrečel. Ty čtyři slzy se nepočítají. 85%(9.11.2013)

Přátelství mezi dvěma naprosto rozdílnými muži je centrem příběhu. Černý obr s mentalitou dítěte, kde se jaksi sympatie očekávají automaticky a pouliční hajzlík Stephen Graham, který se svým ksichtem jinou roli nedostane. Taková špinavá britská klasika jakou já rád, plná klení a podzemních bitek v kleci, nicméně tohle frustrující drama je hlavně o vztazích.(9.10.2016)