Best Laid Plans

Chris Green

Pia Di Ciaula

Scénografie:

Kristian Milsted

Silný příběh, typicky britská špinavá atmosféra a výborní Agbaje s Grahamem. Sakra já měl na konci co dělat, abych se nerozbrečel. Ty čtyři slzy se nepočítají. 85%(9.11.2013)

To bylo spíš drama střihnuté romantikou a krïmoškou s málo úsměvnými momenty. Na Oskara to nebylo, to je pravda, ale mně Ti kluci přirostly během filmu tak nějak k srdci. Každý byl jiný. Jeden mentálně postižený a druhý, který sám nevěděl, co se sebou má dělat, takový zadlužený rošťák, který měl ale to srdce přece jen ještě trochu otevřené. A Joseph ho měl dokořán úplně. Bylo to s nima tudíž docela i náročné. Stephen Graham patřil tady mezi herce sympaťáky, takže jsem ho občas i chápala. No a nakonec jsem si je pustila oba k sobě do býváku bez toho bílýho prachu a hlavně u mě fungovaly emoce a to je podstatný. Je mi úplně jedno, jak to hodnotí IMBD, já jdu na čtverec.(1.9.2016)

Skvělý kousek skrývající naprosto klasickou Británii. Nebudu ale skrývat jen to, že mě na tenhle film lákala země původu. Byl jsem i docela zvědavý, co předvede Stephen Graham a Adewale Akinnuoye -Agbaje a musím říct, že byla radost na ně koukat. Takové to klasické drama o životě a jeho problémech, natočené po svém. Výhodou pak budiž i fakt, že Adewale hraje postiženého. A i když to chvíli bylo dost komické, Stephen Graham to hezky po Anglicku srovnával. Bylo to fajn. Nebyla to žádná hvězda, ale na poli dramat to odvedlo hodně slušný výkon.(27.8.2012)

• jafuska

Tento film jsem prostě nedocenila vadil mi celý příběh, fajn, hudba byla vcelku dobrá,ale dějově pro mě hodně slabé, jsem zvyklá na jiný žánry, a hlavně na sympatický herce, což se tady rozhodně nedá říct.(24.2.2013)

Výborný film - mě nadchl !!! Docela mě překvapuje, že se tu nelíbí i ostatním. Myslela jsem, že ho tu podhodnocujete, ale i na IMDB má pouhých 60%....(29.1.2013)