Best Laid Plans

Velká Británie, 2012, 108 min

David Blair

Chris Green

Rob Lane

Silný příběh, typicky britská špinavá atmosféra a výborní Agbaje s Grahamem. Sakra já měl na konci co dělat, abych se nerozbrečel. Ty čtyři slzy se nepočítají. 85%(9.11.2013)

• jafuska

Tento film jsem prostě nedocenila vadil mi celý příběh, fajn, hudba byla vcelku dobrá,ale dějově pro mě hodně slabé, jsem zvyklá na jiný žánry, a hlavně na sympatický herce, což se tady rozhodně nedá říct.(24.2.2013)

• gootik

Některé filmy člověk v nesprávné náladě nedocení. Je také možné, že jsem zoufale nemoderní nebo nechápu umělecký význam tohoto filmu. Je také možné, že člověk musí mít slabost pro absurdně nekompatibilní dějové linie, aby tento film docenil. Nicméně žádná z okolností se nesešla a tento film byl ztrátou času. Prolínáné linie (a dle mého 4 ingredience každého filmu): (1) velmi neúspěšný pouliční zlodějíček v neřešitelné situaci (2) kvůli zlému místnímu šéfovi podsvětí (3) a proto prodávající svého retardovaného kamaráda (4) a zároveň si kupující nepříliš pěknou prostitutku. Výsledek? Hlavní hrdina se kterým bych se neztotožnil ani za všechny peníze ve filmu, zloduch není ztělesněním zla ale jen ubožák, romantika mezi duševně zaostalými vyznívá velmi smutně a závisle na zlovůli okolí stejně jako všechny mezilidské vztahy a kráska filmu není ani kapánek krásná nebo hodna pozornosti stejně jako jí nelze uvěřit, jak se zázračně polepší v poslední scéně. Pardon, zbytečné, pesimistické a neuvěřitelné.(4.1.2013)

Klasická špinavá britská práce. Silný příběh, který musí chytit za srdce. K tomu kvalitní herecké výkony. Škoda jen, že tento film mnoho lidí nejspíš neuvidí.(28.9.2012)

Výborný film - mě nadchl !!! Docela mě překvapuje, že se tu nelíbí i ostatním. Myslela jsem, že ho tu podhodnocujete, ale i na IMDB má pouhých 60%....(29.1.2013)