poster

Proroctví zkázy (TV film)

 • Kanada

  Doomsday Prophecy

 • Slovensko

  Proroctvo skazy

Sci-Fi

Kanada, 2011, 89 min

 • sadlokan
  ***

  Tak já musím trochu tenhle typ dokumentárních filmů nadhodnocovat,protože jsem vždycky rád,že se dovím něco,o čem jsem tedy opravdu netušil...Rovněž kvituji,že ve filmu nebylo použito zippo,auta celkem startovala na první nášlap a nikdo nezvracel při pohledu na čerstvě zabitého nebožtíka.Též děkuji tvůrcům,že silnice se hroutila až půl metru za ujíždějícím vozem,protože jinak by mohlo dojít k ještě zajímavějšímu úkazu,nazvanému-Co bylo dřív?Konec,nebo začátek?(18.8.2012)

 • Stejšn

  No. První záběr jsou nějeké vesmírné animace, dobře. Ale už druhý záběr, ve kterém je titulek "Severní Bulharsko" a po lese se tam prohání zelený americký Ford Bronco s červenomodrými majáky dává tušit, jak to bude pokračovat. O pár minut později maník někam volá telefonem, ze kterého se ozve: "Ústředí, prosim?" A pak už je to jen jedna velký wtf jízda...(3.4.2013)

 • sochoking
  odpad!

  Páčidlo ( crowbar ) ako palička, ktorá zachráni svet !!! Ty koki, uf... ono sa to dá dopozerať v pohode do konca, ALE! musíte mať dva dni voľno z práce, plnú ladničku pív a asi tak 4 géčka koksu! Ja som nemal ani jedno a 15 minút pred koncom som si už začal vyčítať premárnený čas a tak som to poctivo vzdal! Ale aj to je úspech, pretože ja dopozerám filmy až do samého konca a tento bol druhý, ktorý som za svoje pôsobenie na csfd nedal :((23.10.2011)

 • easaque
  odpad!

  ale jo, jako zvuková kulisa při brouzdání na netu to jde - ale odpadu to stejně neunikne. [ PŘÍBĚH: 0 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 0 (3*MAX) ](2.4.2013)

 • ARI50
  odpad!

  Ty vole bud už znudy nato koukam nebo ja nevím efekty skočí a v zapomnení zmizi ma tohle cenu točit a pouštet do světa vubec ne.(30.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace