poster

Proroctví zkázy (TV film)

 • Kanada

  Doomsday Prophecy

 • Slovensko

  Proroctvo skazy

Sci-Fi

Kanada, 2011, 89 min

 • sochoking
  odpad!

  Páčidlo ( crowbar ) ako palička, ktorá zachráni svet !!! Ty koki, uf... ono sa to dá dopozerať v pohode do konca, ALE! musíte mať dva dni voľno z práce, plnú ladničku pív a asi tak 4 géčka koksu! Ja som nemal ani jedno a 15 minút pred koncom som si už začal vyčítať premárnený čas a tak som to poctivo vzdal! Ale aj to je úspech, pretože ja dopozerám filmy až do samého konca a tento bol druhý, ktorý som za svoje pôsobenie na csfd nedal :((23.10.2011)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Opět katastrofa. Sekundové efekty, Boží kecy a děsné herecké výkony. 90 minut jen pro ty otrlé, nebo pro ty, co potřebují při práci zvukovou kulisu :-) ODPAD!(29.10.2011)

 • lennyd
  **

  Celá země začíná být sužována nepříjemnými zemětřeseními, které mají velmi tragické následky (například vyschnutí Černého moře). Vlády ani vědecké kapacity netuší co se děje. Ale zdá se, že jeden člověk přece jenom ví - Rupert Crane již dříve ve svých knihách předpovídal zcela přesně události, ke kterým také později došlo. Zavolal si k sobě spisovatele Erika Foxe a archeoložku Brook Calvinovou, aby jim celou záležitost vysvětlil. Než k němu ale dorazí, je Crane mrtvý. I svoji smrt ale předpovídal, a zanechal oběma vodítko k záchraně světa... Nevím jestli to bylo tím, že jsem měl vysokou horečku, ale mně se tento film - v rámci žánru béčkových scifi - docela líbil. Měl přesně všechno co má správné béčkové scifi mít - příběh (katastrofa, po které následuje konec světa), správné hrdiny (kteří pro záchranu světa klidně zemřou) i padouchy (kteří naopak pro svůj osobní prospěch klidně nechají svět zničit), semtam docela povedené vizuální efekty (a naopak semtam docela hodně nepovedené). Samozřejmě, výtek by se našlo milión - nejvíc mne iritovala absolutní ignorace času (generál se odkudsi ze U.S.A. do Kanady dostane pomalu rychleji, než skupina zachránců urazí pár kilometrů). Stejně tak bylo vtipné, jak při celosvětové katastrofě si média našla čas na zprávy o "uprchlých zločincích". Ale celkově jsem spokojený, neb jsem to čekal mnohem horší...(3.4.2013)

 • dogma97
  *

  Dal jsem se vyprovokovat batistuttou a nechal tu hrůzu běžet, ovšem jeho nadšení jsem nepochopil...(11.9.2012)

 • Stejšn

  No. První záběr jsou nějeké vesmírné animace, dobře. Ale už druhý záběr, ve kterém je titulek "Severní Bulharsko" a po lese se tam prohání zelený americký Ford Bronco s červenomodrými majáky dává tušit, jak to bude pokračovat. O pár minut později maník někam volá telefonem, ze kterého se ozve: "Ústředí, prosim?" A pak už je to jen jedna velký wtf jízda...(3.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace