Proroctví zkázy (TV film)

• Kanada

Doomsday Prophecy

Proroctvo skazy

Sci-Fi

Kanada, 2011, 89 min

Tak já musím trochu tenhle typ dokumentárních filmů nadhodnocovat,protože jsem vždycky rád,že se dovím něco,o čem jsem tedy opravdu netušil...Rovněž kvituji,že ve filmu nebylo použito zippo,auta celkem startovala na první nášlap a nikdo nezvracel při pohledu na čerstvě zabitého nebožtíka.Též děkuji tvůrcům,že silnice se hroutila až půl metru za ujíždějícím vozem,protože jinak by mohlo dojít k ještě zajímavějšímu úkazu,nazvanému-Co bylo dřív?Konec,nebo začátek?(18.8.2012)

• Stejšn

No. První záběr jsou nějeké vesmírné animace, dobře. Ale už druhý záběr, ve kterém je titulek "Severní Bulharsko" a po lese se tam prohání zelený americký Ford Bronco s červenomodrými majáky dává tušit, jak to bude pokračovat. O pár minut později maník někam volá telefonem, ze kterého se ozve: "Ústředí, prosim?" A pak už je to jen jedna velký wtf jízda...(3.4.2013)

• sochoking

Páčidlo ( crowbar ) ako palička, ktorá zachráni svet !!! Ty koki, uf... ono sa to dá dopozerať v pohode do konca, ALE! musíte mať dva dni voľno z práce, plnú ladničku pív a asi tak 4 géčka koksu! Ja som nemal ani jedno a 15 minút pred koncom som si už začal vyčítať premárnený čas a tak som to poctivo vzdal! Ale aj to je úspech, pretože ja dopozerám filmy až do samého konca a tento bol druhý, ktorý som za svoje pôsobenie na csfd nedal :((23.10.2011)

• easaque

ale jo, jako zvuková kulisa při brouzdání na netu to jde - ale odpadu to stejně neunikne. [ PŘÍBĚH: 0 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 0 (3*MAX) ](2.4.2013)

• ARI50

Ty vole bud už znudy nato koukam nebo ja nevím efekty skočí a v zapomnení zmizi ma tohle cenu točit a pouštet do světa vubec ne.(30.10.2011)