Proroctví zkázy (TV film)

• Kanada

Doomsday Prophecy

Proroctvo skazy

Sci-Fi

Kanada, 2011, 89 min

• ARI50

Ty vole bud už znudy nato koukam nebo ja nevím efekty skočí a v zapomnení zmizi ma tohle cenu točit a pouštet do světa vubec ne.(30.10.2011)

• LIVINGDEAD

Opět katastrofa. Sekundové efekty, Boží kecy a děsné herecké výkony. 90 minut jen pro ty otrlé, nebo pro ty, co potřebují při práci zvukovou kulisu :-) ODPAD!(29.10.2011)

• easaque

ale jo, jako zvuková kulisa při brouzdání na netu to jde - ale odpadu to stejně neunikne. [ PŘÍBĚH: 0 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: 0 (3*MAX) ](2.4.2013)

• sochoking

Páčidlo ( crowbar ) ako palička, ktorá zachráni svet !!! Ty koki, uf... ono sa to dá dopozerať v pohode do konca, ALE! musíte mať dva dni voľno z práce, plnú ladničku pív a asi tak 4 géčka koksu! Ja som nemal ani jedno a 15 minút pred koncom som si už začal vyčítať premárnený čas a tak som to poctivo vzdal! Ale aj to je úspech, pretože ja dopozerám filmy až do samého konca a tento bol druhý, ktorý som za svoje pôsobenie na csfd nedal :((23.10.2011)

• AngiS

Já tenhle film měla jen jako zvukovou kulisu.. ale i tak. Je to sra*ka.(2.3.2012)