Komentáře uživatelů k TV seriálu (22)

 • IQ Tiqe
  ****

  Postava Kate Reed je hezky vymyšlená, navíc její představitelka je sexy, sympaťačka a trochu svéhlavá (slušňačky nejsou v kurzu) - připomíná mi Sandru Bullock ve Slečně drsňák. I ostatní herci se pro své role hodí. Je to seriál z trochu jiného právnického prostředí, než známe, ale spíš to je o lidech, každopádně je prostředí originální. Má vtip a je pohodnový. Soudě podle 1. dílu. Zařazuju do seznamu pravidelně sledovaných. Po 5 dílech jsem přihodil 5. hvězdičku a těším se na další řadu.(22.4.2011)

 • MoiJe
  ***

  S2: No, byt takato prva seria, asi to dalej nepozeram. //S1: Svižný, zaujímavý a vtipný seriál o tom, ako sa pre každého dá nájsť ten správný medík na namazanie okolo pusy. :) S postavavami, s ktorými si divák vie ľahko vybudovať pozitívny vzťah. Ak by bola s2, určite pozerám ďalej.(26.2.2011)

 • 6thSun
  **

  Ally McBealové to nesahá ani po kotníky. A to byla hodně malá!(21.8.2011)

 • Gee.Rocks
  ****

  Kate mě baví. Je tak nějak praštěná, naprosté tornádo. Co jí na kráse vůbec neubírá - kupodivu - je český dabing.(12.11.2012)

 • sulimo
  ***

  Nic nového pod sluncem, ovšem ten spád a vtipnost by tomu mohl závidět skoro každý druhý současný seriál. Chci další řadu!!!(26.5.2011)

 • Scar
  ****

  Z charakteru hlavnej hrdinky mám pocit, že Sarah hrá samu seba. Ak nie, tak jej to žeriem. Väčšina ostatných postáv je pre mňa nezaujímavá, až na Katinho asistenta, ktorý by veľmi pekne zapasoval do seriálu Big Bang Theory.(12.6.2012)

 • Lenulinka
  ****

  Sexy mediátorka s vtipným asistentem, otravnou macechou, mizerným osobním životem, smyslem pro humor a nevídaným talentem pro to, co dělá. Tohle všechno je Kate Reed. 1. série je za mnou a 2. se doufám natáčí. Doporučuji!(21.3.2011)

 • Narya89
  ***

  Vcelku vtipný seriál z právnického prostředí, kdy hlavní hrdinka mi připomíná mé dvě oblíbené herečky - Sandru Bullock a Anne Hathaway. Nicméně už po pátém díle mi začínají všechny díly připadat stejné a bez nápadů...když se budu hodně nudit, možná to i dokoukam.(26.4.2011)

 • Shakeus
  **

  Sarah Shani je bezpochyby krásná a sympatická a čekal bych, že se zvládnu koukat na všechno, v čem bude hrát. Ovšem Fairly Legal je jak Ally Mcbeal (jen s tím rozdílem, že C. Flockhart mě osobně přijde hrozná), všichni jsou podivní, hlavní postavy nudný a protivný (i ty kladný), případy jsou ujetý a my jsme neustále moralizováni hromadou žvástů, který každý zná, ovšem v seriálu je slyší všichni poprvé. I proto je děj vždy tak předvídatelný.(10.7.2011)

 • Paity
  **

  Když už dojdou právníci a právnické firmy, skočí Hollywood po něčem, co alespoň na první pohled nesmrdí právničinou, ale ejhle.(10.7.2013)

 • Prochy38
  ****

  Celkem pohodový seriál. Možná lehce přeidealizovaný, ale který dnes není, že? Je to vtipné, nenudí, celkem zajímavé. Ale přiznávám, spíše bude pro něžné pohlaví. Dnes (10/2011) koukám, že to má pouze 115 hodnocení, takže se to ani nijak ještě nedostalo do podvědomí, pokud se tak vůbec stane. Chtěl jsem dát průměrné 3*, ale S. Shahi má taky krásné nohy, že tu jednu přidat musím....(23.10.2011)

 • animario
  ***

  Celkem fajnovej a pohodovej séroš na víkendový poledne. Kauzy nejsou nijak zvlášť zajímavý,ale držej si svůj standard (byť přiznávám, že nesleduju pravidelně). Sarah Shahi je sexy, vitální, živočišná a drzá, koukám na to především kvůli ní,ghí. 3,5*.(5.1.2014)

 • chicab8
  ****

  Konečně, chtělo by se zvolat, konečně seriál s neotřelým tématem. Ve změti všech kriminálek, doktorských dramat, sci-fi a další žánrové nezměrnosti se objevuje počin z jiného soudku. Ano, právníci už tu byli, ale ne s tak krásnou fazonou. Sarah Shahi, kterou známe a milujeme především jako Carmen ze seriálu The L Word (jiní ze seriálu Life) zde stvárnuje tzv. mediátorku, snaží se vyřešit právnický spor ještě před jeho prezentací u soudu (tedy zabránit tak soudní při). Seriál je vtipný, s poměrně nízkou mírou předvídatelnosti, zajímavé zápletky se hrnou ze všech stran a především je tu konečně něco neokoukaného... jo a ta Sarah... :)(5.3.2011)

 • solid
  ***

  Je to fajn koukatelné, ale nevím jestli se mi za poslední dobu zvýšily standardy, ale zatím to je pouze mírný nadprůměr. Na druhou stranu, tohle není tak úplně můj šálek káva, takže kdo ví.(29.4.2011)

 • Druidessss
  ****

  Nebudu vám nic nalhávat, koukám na to kvůli Sarah.(11.12.2012)

 • tranquill
  ****

  Velice příjemný seriál. Lehce mi připomínal Ally McBealovou, který byl ale více "crazy". Sarah Shahi je zde také velice sympatická a přitom podstatně hezčí než Calista (alespoň podle mne :-), také si myslím, že o ní ještě uslyšíme... Další pokračování bych přivítal.(13.1.2013)

 • Lavinia
  *

  Velmi krásná hrdinka. A to je všechno.(20.9.2013)

 • mimale
  ****

  po prvej časti som veľmi spokojný. pilot mal naozaj spad, energické momenty a trefné dialógy. uvidíme ako si bude seriál počínať v ďalších epizódach. teším sa na R.D. Andersona.(25.1.2011)

 • A.MacGyver

  Koukám na to jen kvůli R.D.Andersonovi, ale ten dabing :-((11.9.2011)

 • Misabarry
  ****

  Nový, svižný seriál z právnického prostředí, přesněji řečeno hlavní postava je mediátorka, moderního střihu. Energická, stále v pohybu ve spárech běhu událostí. Pomocnou ruku má ve svém vtipně glosujícím asistentovi, a bývalém manželovi/občasném sexuálním partnerovi, právníku u návladního. Nedávno jí umřel otec, musí se potýkat s "macechou", která vede onu firmu; má pohodového bratra. Významnou roli hraje lokace - San Francisco a vše, co nabízí, tedy nejen profláklé tram z kopce, a krásné pobřeží. Většinou začínáme probuzením na lodi a úprkem s kafem do práce. Střihové, dějově-konverzační, vizuelně atraktivní. Taková modernější Ally McBeal avšak s úspornějším počtem postav. A možná přijde i strejda RDA 8-) /=poprvé se má objevit v ep. 5, poté 8 a 10., počet ep. S1 zredukován z 13 na 10, tj. kolik lidí se na tento seriál dívá/začalo původně dívat jen kvůli němu, což? 8-)/ Ep. jsou zřejmě vysílány v jiném pořadí, prot. dějová linka s vůlí má trochu mezery. A producenti a strategie seriálu asi staví na tom, že lidi chtějí vidět RDA, proto ep. s ním upozadili, aby byla sledovanost. RDA 3 min. v 5. epizodě, klasické "Nope". Snad se rozmluví... prý bude tajuplná, zástupná role otce. 8-) Tak 10 ep. uvidíme co nám namíchají.(15.2.2011)

<< předchozí 1 2