Život v jednom dni

Dokumentární / Drama

USA, 2011, 95 min

Liza Marshall

Joe Walker

Ze začátku jsem považoval dokument za ztrátu času. Přece jenom nabízí občasné nahlédnutí do jednotlivých životů a divák se prakticky nikdy nic nedozví. Postupně se mi začaly líbit emoční záběry, rozmanité kultury, šťastné a vtipné momenty apod. Celek se mi líbil.(14.7.2011)

Tomuto filmu, či spíše projektu, jsem silně fandil už jenom kvůli tomu skvělému nápadu, že každý z nás může být součástí něčeho "tak velkého". Přesto ale musím říct, že po obsahové stránce a vůbec celkovým provedením mě tento život v jednom dni - v hodině a půl - docela nudil. Chytrý nápad, pokulhávající ztvárnění.(14.7.2011)

Tak snadno by se dal celý koncept sestřelit a shodit. Ale protentokrát zůstanu sentimentální a útlocitný.(6.7.2011)

Nechápu! Pro mě naprosto dokonalý "dokument". Chvíli mě mrazilo, usmívala jsem se, chtělo se mi brečet, dokonalá směs všech pocitů! Vynikající nápad! Vážně jsem nadšena a nemám slov.(21.2.2012)

46. MFF KV .. You-life-tube(7.7.2011)