poster

Život v jednom dni

 • USA

  Life in a Day

Dokumentární / Drama

USA, 2011, 95 min

Producenti:

Liza Marshall

Střih:

Joe Walker
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lukrecie
  *****

  Neobvyklé pojetí. Dokument o tom, že každý den může být něčím výjimečný nebo také nemusí být vůbec ničím výjimečný a i tak je to správně.(3.1.2013)

 • Pethushka
  **

  Tak nějak podvědomě jsem věděla, že to asi nebude nic pro mě. Zvědavost ale vyhrála. Nikdy jsem nechápala jak může někdo sedět a hodiny si pouštět amatérská videa. Asi proto mě neoslovil ani tenhle experiment. Věřím, že na tom bylo hodně práce a nebylo lehké to takhle sestříhat. Přesto tenhle projekt nevnímám jako film..a už vůbec ne jako film, který by měl jít do kina.(26.8.2011)

 • SLOTH
  *****

  mamihlapinatapai...(4.8.2011)

 • Makky
  ****

  Deň v životoch rôznych ľudí 24. júla 2010 bol v mnohých prípadoch zaujímavý, i nič nehovoriaci zároveň. Narodenie malej žirafky v pražskej ZOO, kórejčan cestujúci naprieč zemeguľou za zjednotenie Kórei, kábulský fotodokumentarista snažiaci sa dokázať, že Afganistan nie je nebezpečná krajina, homosexuál priznávajúci svoju orientáciu starej mame a tak ďalej a tak ďalej. Množstvo emócií však sršalo aj z letmých záberov (usmievavé španielske dievčatko). Zjednotenie množstva videí do výsledného celku muselo dať množstvo roboty. Life in a Day určite stojí za pozornosť, ide o zaujímavý počin.(10.6.2013)

 • Dzeyna
  *****

  Nechápu! Pro mě naprosto dokonalý "dokument". Chvíli mě mrazilo, usmívala jsem se, chtělo se mi brečet, dokonalá směs všech pocitů! Vynikající nápad! Vážně jsem nadšena a nemám slov.(21.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace