Akai Hokokusho: Senketsu no Tenshi

• Japonsko 赤い報告書 鮮血の天使 (více)
Horor / Pornografický / Thriller / Krimi / Drama
Japonsko, 1988, 56 min

Flipnic

Mega-prasárna ... polovina je takové nic moc japonské XXX porno. Druhá polovina je "fake snuff" ve stylu Guinea Pigs, Niku Daruma apod. Pro hodně okrajové publikum. Druhá polovina nutí diváka k odklánění pohledu od obrazovky a hlídání si obsahu žaludku, aby nevyletěl ven ... Zde skutečně zvrácená krvavá gore forma vrcholí a jen málo kdo v ní najde to "pravé ořechové" ... V rámci subžánru OK, ale kdo nemá zkušenosti s "japan shockem", ať se na to raději nedívá ... ()

panjosef

Huh, na tohle teda pozor. Velikánskej japan shock, navíc hozenej až do pornografickýho hávu (nevím jestli by se dalo ještě použít slovo pinku). Celý je to vyprávěný retrospektivně mladou dívkou Tomoko z vězení, takže člověk naštěstí tuší, že se film zvrtne. Rozvíjí se to od nevinného setkání mladého páru, jejich radovánky (zaberou tak třetinu filmu), svatbu, přes příchod kamaráda Kawakamiho, kterej zjistí že manžel Masao je posedlej ďáblem...až k vymítání. A tady nastanou opravdovy gore jatka. Ale to nejhorší, to nebohého diváka teprve čeká. V rámci žánru je tenhle film fakt ultra, bacha na to. Na konci to opravdu svádí k tomu si říkat, že tady se někdo fakt zbláznil. Až mě někdo bude hnát za to že se na to koukl, tak radši ať mám alibi že jsem ho dopředu varoval. Pouze pro extrémisty. Jinak teda v rámci žánru hodně hodně nahoře. ()

cunesk8

Nemám ve filmech rád, když se něco zakrývá. To mne v první půlce docela naštvalo, ale budiž. Porno moc teda nemusím, tak první část za * , druhá část je daleko lepší, ale fakt jen pro silné žaludky. Jako celek 60% (04.12.2010). ()

rivah

Zpočátku vyprávění dívky z vězení a nenasytné soulože obou. Pak japonsky extrémní jatka prováděná s mrtvým manželem. Žena si při tom porcování muže a natírání se jeho krví představuje milování s ním, a to je snímáno přesvětleně. A nakonec vesele všichni tři sedí u oběda a smějí se. Velmi drsné. ()