poster

Apollo 18

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada, 2011, 86 min

Scénář:

Brian Miller

Hudba:

Harry Cohen
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Slabší odvárek toho co by kosmotauty mohlo potkat na Marsu. Autenticita jednoznačně, ale v poslední době již je těchto zaručených pravdivých událostí a nelezených video materiálů prostě hodně. Ano, divák občas prožívá trošku toho příjemného mrazení v zádech, ale nevyhnu se dojmu že tohle šlo natočit ještě lépe.(16.12.2011)

 • MM_Ramone
  ***

  20. júla 1969 sa americký astronaut Neil Armstrong stal behom misie Apollo 11 prvým človekom, ktorý vstúpil na povrch Mesiaca. Roku 1970 boli misie Apollo 18, 19 a 20 zrušené v dôvodu nedostatku financií. Siedmeho decembra 1972 bola misia Apollo 17 posledným pristatím ľudí na Mesiaci. Tak znie oficiálna správa. Lenže to nie je pravda. V roku 2011 bolo štyridsať osem hodín prísne tajných materiálov zverejnených na webe lunartruth.com. Pochádzajú z misie Apollo 18. Z týchto znepokojujúcich záznamov bol vytvorený tento film. "Apollo 18" je zaujímavý vesmírny found footage horror. ***(9.8.2016)

 • Šakal
  *

  Tak takhle to tedy bylo. Teď nezbývá, než si („nedočkavě“) počkat na pokračování a zjistit, jak to bylo s (utajenou) misí na Mars. Vůbec bych se nedivil, kdyby k nám v pokračování dorazily AUTENTICKÉ záběry z bezstarostné (pro ukrácení si volné chvíle) pokerové partie mezi Usámou Bin Ládinem, Saddámem Husajnem a Muhamadem Kadáfím, přičemž karty by jim rozdával http://www.csfd.cz/film/6648-predator/ . Zajímavé, jak jeden člověk použije odborný výraz a ostatní se na to vrhnou jak slepice po flusu. Tak jo, já taky. Jdu „zrecyklovat“ svůj odpadkový koš, třeba na něco (chutného) ještě narazím (uhnětu z toho blafu novou netradiční pochutinu) a spravím si tak po tomhle chuť a třeba na tom ještě něco i trhnu. Tenhle snímek je dobrý tak max jako kulisa k usínání. Když pominu tu spoustu do očí bijících lapsů (když už se to tedy ohání přívlastkem „skutečný dokument“), tak jednoduše nepřejdu fakt, že námět několikanásobně předčil následné zpracování. S dovětkem, že srovnávat toto s komorním snímkem Moon D. Jonese nemůžete (snad) myslet vážně? P.s. to uživ. Becket51 – to opravdu byla! P.p.s. zajímavý komentář (pro mě): xxmartinxx(16.1.2012)

 • Zeck
  ****

  Kurevsky dobrý film s kurevsky stupidním rozuzlením. Atmosféra na jedničku, mnohem lepší než třeba v Moon, ale ten konec? SPOILER: To si snad dělali prdel ne? Člověk celou stopáž čeká nového propracovaného Aliena s vystřelovací čelistí a ono se nebezpečí skrývá v šutrech, které se mění na kraby? Proboha... 65%(11.11.2011)

 • dr.horrible
  **

  Nič proti štýlu - vzniklo v ňom niekoľko výborných filmov,ale všetkého veľa škodí.A pri takomto tempe sa čoskoro vo found footage budú točiť aj komédie.On to nie je vyslovene zlý film a tie tri hviezdy by si pravdepodobne zaslúžil,ale ja som im to tentokrát proste už nežral.Teraz vážne;keď ste na mesiaci;koľko kamier naraz vás môže snímať?Všimnite si tie strihy! SPOILER! A hlavne,keď posádka zahynula na orbite,ako sa vôbec niekto dostal k tomu filmu?Pri hororoch väčšinou nejaké tie diery v logike prekusnúť dokážem,ale muselo by ma aspoň zaujať spracovanie a toto bola nuda.Zmätená a otravná.A príšery nestáli za nič.Keď už niečo z mesiaca,tak radšej Iron Sky(1.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace