poster

Route 66 - splnit si svůj sen

 • Slovensko

  Route 66 - splniť si svoj sen za každú cenu!

 • anglický

  Route 66 - Mainstreet U.S.A.

Dokumentární

Česko / Slovensko, 2010, 78 min

Režie:

Tomáš Zindler
 • Kuzlo
  ****

  ...sprostredkovanie jedného krásneho "výletu z iného sveta"(3.12.2011)

 • JohnCZ
  ****

  Spíše než dokument, je tenhle snímek sestříhané amatérské video z cesty několika motorkářů. Občas je to až moc zaměřené na samotné motorkáře (komentáře občas úplně o ničem), ale tady jde vzhledem k tématice veškeré objektivní hodnocení stranou. Motorky jdou sice úplně mimo mě, ale Route 66 je jednoduše sen, který bych si rád jednou splnil. Příjemná atmosféra a láska k cestování jde z tohoto dokumentu vyloženě cítit. Chtěl bych vidět víc!(9.4.2015)

 • Frgy
  *****

  ... Přestože nemám žádnou mašinu i Tak To CHCI! moc příjemná záležitost(25.7.2011)

 • Rannveig
  ****

  Sálá z toho láska a nadšení všech kteří tímto fenoménem žijí, či jím jen pro splnění snu projíždějí. Avšak po shlédnutí mne napadá, že Route 66 nepochybně opět upadne a zanikne... proč? Viděli jste v tom dokumentu někoho z místních, jehož tvář by nenesla stopy mnoha let, vrásek či vousů? Obávám se, že jsou to všechno lidé, pro které je to žití jejich mládí - převážně 50,60 a 70 léta, jako by u nás byla třeba nějaká retro ulička plná hudebních klubů a divadel... Ale jakou cenu to má pro jejich potomky? Kdo z nich bude sdílet nadšení svých rodičů a prarodičů pro staré časy? Možná z počátku pro byznys z turismu... ale ten nevydží věčně, stejně jako nadšení vousatí motorkáří co si plní své dětské sny...(6.8.2013)

 • sator
  **

  Dokument daleko méně záživnější, než byla zřejmě pro pány cesta samotná...(12.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace