Muzikál / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 123 min (Director's cut: 136 min)

• bouncer

Rockové muzikály/opery jsou obvykle hodně nebezpečné - může se to povést, ale většinou to směřuje ke sračkovitosti. No a u Rock of Ages mi bylo na zvracení už během prvních 10 minut. Hudba je fajn, ale stupidní příběh a špatně vybrané hlavní herce nenahradí.(19.10.2012)

• Enšpígl

Tenhle film je hrozná milka, to se fakt nedá. Soubor tak tupejch lidí, že spíš než do filmu se hodí do letadla z názvem Tupolev. Vrcholem toho je ten hlavní smeták, trapnej, necharismatickej netalnetovanej heterosexuální teplouš mě tam tak sral, že jsem po skončení filmu musle jít flusat na holuby, abych si ulevil. Jediný na čem ten film stojí je Tomík, ten si roli rockový hvězdy evidentně užíval, sklátil tam každou holku co mu vešla do pokoje a báječným způsobem otevíral láhev chlastu, to se musím naučit. Kdyby to nebylo tak sladký a nebo si alespoň tvůrci filmu víc vyhráli s choreografií určitě bych si ten film nějak dokázal adoptovat, ale takhle...tamhle jsou dveře.....nashledanou.(3.5.2014)

Z prvu jsel v téhle ulítlotině něco stLe hledal. Je to zbytečné; protože tam nic není. Pak jsem si uvědomil že koukám na sprznenou mama miu, a dost se mi ulevilo. Zbytek filmů jsem se docela bavil, hlavně hudbou. Protože tuhle muziku mám hodně rád. A pitomej scénář a slabý herci mi ji prostě nezoskliví. Za mě 65%.(24.10.2012)

Hell yeah! Konečně muzikál, který je do poslední noty přesně podle mého hudebního gusta. Výborný Cruise v roli rockenrollového boha, nádherná Julianne Hough a sympaťák Diego Boneta v roli hlavní zamilované dvojice a spousta dalších překvapivých castingových tahů, které téměř bez výhrad vyšly na jedničku. Komu však rocková hudba let osmdesátých nic neříká, ten si rozhodně tolik nepošmákne. Soundtrack je totiž nabitý pop-rockovými šlágry, které dnešní generace nosící kšiltovky bokem bohužel jen těžko docení. Rock of Ages má na klasický film sice jen průměrný a průhledný příběh, ale jako muzikál funguje téměř dokonale. Jedno z nejpříjemnějších překvapení roku. 90%(21.6.2013)

• Malarkey

Když už nic jinýho, tak bych od tohodle muzikálu očekával brutální rockový fláky a bohémskej život všech hlavních postav. Z rockovejch fláků udělali popový cajdáky a jedinej opravdu bohémskej, až punkovej, život vede Tom Cruise. Herec, od kterého bych tuhle roli vůbec nečekal.(10.9.2013)