Muzikál / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 123 min (Director's cut: 136 min)

Těžko říct, proč zrovna rozjívený a zcela nevážně se beroucí muzikál dokáže vzbudit tolik negativních emocí, ale stalo se. Pro mě příběh z Bourbon Room funguje jako příjemná nostalgie, jako dokonalá exhibice Toma Cruise i jako příjemná romantika na výletě po nejznámějších klišé. Proti samotnému filmu trochu hovoří fakt, že dnešní doba hudebním předělávkám přeje a většinu songů už jsem slyšel přezpívanou jinde (viz seriál Glee, kterému sám Adam Shankman několikrát režijně pomohl), jenže ani to nevadí a když začne statečně pět i Alec Baldwin, přestává se mi definitivně chtít rýpat v detailech. Tohle je zkrátka pohoda, která chce pobavit na základě chytlavých známých melodií a obviňovat ji ze zneuctění jakéhosi rockového ducha by bylo neuvěřitelně naivní.(6.4.2014)

Na to,že jsem si neuvědomil,že budu koukat na muzikál,které nemusím tak se to docela povedlo.Asi je to i tím,že mam rád rock.Naprosto tu září Cruise a je vidět,že to vzal a prožil asi z důvodu ,že má právě rock v krvi.Chtěl jsem dát tři hvězdy,ale v rámci muzikálu dám čtyři a 75 %.(15.8.2014)

Plno rockových pecek poslepovaných do dvou hodin, jenže to ani zdaleka nestačí.. hezky se to poslouchá, hůř se na to ale dívá, jako kdyby Shankman ztratil veškerej svůj styl a to ho měl už tak málo. Velkááá škoda, přitom tam toho potenciálu bylo plno, už od trailerů.(7.10.2012)

• jojinecko

Celé zle! Tento pseudorockový pseudomuzikál by nezachránil snáď ani taký frajer a srdcom skutočný rocker ako Cameron Crowe, pretože tu nefunguje prakticky nič. Od prostoduchého scenára, až po trápne postavičky, réžia ako z nejakej béčkovej telenovely. Ešte aj tie songy v podaní zúčastnených vyznievajú ako z programu Top of the Pops. Aby toho bolo málo, celé to má zabijácku stopáž, ktorá necháva zabudnúť aj na tých pár podarených momentov. Toto skrátka nevyšlo....(2.5.2013)

Jsem rocker nemůžu jinak! Já mám tyhle písničky prostě rád a naskakuje mi husí kůže když slyším: Journey - Don't Stop Believin' nebo Scorpions - Rock You Like A Hurricane. Navíc Tonda pořád umí! Škoda že ústřední dvojice hrdinů sympatická zrovna moc nebyla a tak herecky vše zachraňují staří pardálové Brand, Giamatti nebo Baldwin. PS: Moc bych se přimlouval zda-li by možné aby nějaký český režisér mohl podobně připomenout také českou hudební rockovou scénu z přelomu 80. a 90. let.(4.10.2012)