poster

Rock of Ages

 • USA

  Rock of Ages

 • Slovensko

  Rock of Ages

Muzikál / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 123 min (Director's cut: 136 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Těžko říct, proč zrovna rozjívený a zcela nevážně se beroucí muzikál dokáže vzbudit tolik negativních emocí, ale stalo se. Pro mě příběh z Bourbon Room funguje jako příjemná nostalgie, jako dokonalá exhibice Toma Cruise i jako příjemná romantika na výletě po nejznámějších klišé. Proti samotnému filmu trochu hovoří fakt, že dnešní doba hudebním předělávkám přeje a většinu songů už jsem slyšel přezpívanou jinde (viz seriál Glee, kterému sám Adam Shankman několikrát režijně pomohl), jenže ani to nevadí a když začne statečně pět i Alec Baldwin, přestává se mi definitivně chtít rýpat v detailech. Tohle je zkrátka pohoda, která chce pobavit na základě chytlavých známých melodií a obviňovat ji ze zneuctění jakéhosi rockového ducha by bylo neuvěřitelně naivní.(6.4.2014)

 • DEXTER099
  ****

  Na to,že jsem si neuvědomil,že budu koukat na muzikál,které nemusím tak se to docela povedlo.Asi je to i tím,že mam rád rock.Naprosto tu září Cruise a je vidět,že to vzal a prožil asi z důvodu ,že má právě rock v krvi.Chtěl jsem dát tři hvězdy,ale v rámci muzikálu dám čtyři a 75 %.(15.8.2014)

 • Foox
  ***

  Plno rockových pecek poslepovaných do dvou hodin, jenže to ani zdaleka nestačí.. hezky se to poslouchá, hůř se na to ale dívá, jako kdyby Shankman ztratil veškerej svůj styl a to ho měl už tak málo. Velkááá škoda, přitom tam toho potenciálu bylo plno, už od trailerů.(7.10.2012)

 • jojinecko
  **

  Celé zle! Tento pseudorockový pseudomuzikál by nezachránil snáď ani taký frajer a srdcom skutočný rocker ako Cameron Crowe, pretože tu nefunguje prakticky nič. Od prostoduchého scenára, až po trápne postavičky, réžia ako z nejakej béčkovej telenovely. Ešte aj tie songy v podaní zúčastnených vyznievajú ako z programu Top of the Pops. Aby toho bolo málo, celé to má zabijácku stopáž, ktorá necháva zabudnúť aj na tých pár podarených momentov. Toto skrátka nevyšlo....(2.5.2013)

 • Xmilden
  ****

  Jsem rocker nemůžu jinak! Já mám tyhle písničky prostě rád a naskakuje mi husí kůže když slyším: Journey - Don't Stop Believin' nebo Scorpions - Rock You Like A Hurricane. Navíc Tonda pořád umí! Škoda že ústřední dvojice hrdinů sympatická zrovna moc nebyla a tak herecky vše zachraňují staří pardálové Brand, Giamatti nebo Baldwin. PS: Moc bych se přimlouval zda-li by možné aby nějaký český režisér mohl podobně připomenout také českou hudební rockovou scénu z přelomu 80. a 90. let.(4.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace