poster

Rock of Ages

 • USA

  Rock of Ages

 • Slovensko

  Rock of Ages

 • Velká Británie

  Rock of Ages

Muzikál / Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 123 min (Director's cut: 136 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  *

  ...aneb Jak Russel Brand, Alec Baldwin, Paul Giamatti a Tom Cruise nezachránili muzikál, ačkoliv se o to asi snažili. Hlavního "hrdinu" nakopnout (upřímně jsem se děsil každého momentu, kdy pootevřel ústa, a říkal jsem si "Ne, hlavně zase nezpívej!"), jeho kňourající partnerku nechat zpívat výhradně repertoár Hanny Montany, osoby zodpovědné za to, že se z rocku stal pop, také nějak novátorsky potrestat... To byla bída. Navíc se přiznám, že mi docela unikalo, co z viděného měla být nadsázka a co ne (přinejmenším dva duety - Cruisův a Akermanové, Baldwinův a Brandův - na hranici parodie jsou), no a jestli jsem měl být odvázaný z nápadité choreografie či z čehokoliv jiného, co mělo být nápadité, tak ničeho takového jsem si tedy nevšiml a tudíž se odvázanost nedostavila.(4.11.2013)

 • Vančura
  ***

  Pozoruhodně nevyrovnaná podívaná. Je strašná škoda, jak disharmonický celek tvoří jednotlivé části tohoto nesourodého filmu. Mizerní herci (Russell Brand, Diego Boneta) se střídají s výbornými (Catherine Zeta-Jones), našlapané hudební výstupy střídají ty rozpačité, vtip kráčí v doprovodu s nechtěnou směšností. Trailer mě navnadil k domněnce, že by toto mohla být podobná pecka jako Piráti na vlnách, ale to teda ani omylem. Hlavní předností tohoto filmu je záplava skvělé muziky, které člověka doslova nabije pozitivní energií. Celé to ale bohužel zabíjí obsazení některých rolí: Julianne Hough - kromě toho, že neumí zpívat - vypadá jak sibiřský husky, Alec Baldwin v té směšné paruce a džínové bundičce působí jak nechtěná parodie sebe samého a pro zcela hrůzný výkon toho pošahanýho scientologa Cruise nenacházím jiné slovo než trapas. Škoda přeškoda, místy jsem se vážně skvěle bavil, ale jako celek je to slabší průměr.(10.2.2013)

 • Boogeyman
  *

  Spíš Rock of Teenages! Pokud si pod pojmem starý dobrý rock představíte Modern Talking, je tohle film pro vás. Rockeři nechť se téhle rebelsky tvářící se žumpě obloukem vyhnou. Hvězdička za Cruiseovýho magora, ten jedinej měl alespoň náznak koulí.(4.10.2012)

 • Pepinec
  ****

  Ta dýlka by zabila i Váňu s Železníkem, kdyby o ní prohráli na Velký Pardubický, ale při zaoceánským letu přišlo tohle album plný skvělejch songů vhod. Bylo by ještě lepší v MP3 provedení, leč zahleděn do procházejících letušek jsem stejně moc obrázků nevnímal. Kromě náramně vypečený scény Tomáše s Malin, to by mě bejvalo nerozházelo, ani kdyby se nám urvala obě křídla, do hlavy mě praštila plynová maska a pilot by ohlásil "zřítíme se za 5,4,3..."(14.12.2013)

 • pm
  *****

  Nemám slov.(26.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace