• Legas

Film o čtveřici, která vyrábí nehumorný humor. A proč to vlastně dělá, tak to mi už úplně uniklo. Piča film.(22.7.2012)

Ze začátku skvělý, Marek Daniel je výbornej, ale druhá půlka filmu už je jenom obrovská šílenost...(20.11.2015)

Během některých scén jsem umlátil smíchy dva přísedící po pravé ruce. Stačí to jako důkaz místo slipů? Každopádně oceňuju formu, vtip, nadhled, všechno.(11.7.2012)

• Chrustyn

Česká podivnost, kde hrají herci sami sebe. Nebo to tak má pouze vypadat? Nevím .. každopádně na české poměry ojedinělé ale nepříliš zábavné.(20.3.2013)

Všichni si myslí, že herectví je umění přetvářky. Ale herectví je umění vcítit se do situace, ne do přetvářky kurva. Třeba tyhlety hadry jo. Sem oblečený jako čůrák, ale nehraju čůráka. Já sem čůrák. Jednám jako čůrák, chodím jako čůrák, cítím se jako čůrák, sem čůrák. A těmhle mým oblíbeným čůrákům, dávám plný počet. Díky za Pavla Lišku (♥) i za ostatní čůráky s jedinečným humorem. Víc takových čůráků! A Havlátů!(21.2.2013)