"Všichni si myslí, že herectví je umění přetvářky. Ale herectví je umění vcítit se do situace, ne umění přetvářky..." Takový ne-vtipný ne-film :-D. Ani nevím co mi na tom přišlo kolikrát tak vtipné, ale opravdu jsem se pobavila. Skvělí herci - velká spousta těch, co opravdu hrají..Skvělé hlášky. Jejich reálné a filmové já se spojilo v jeden celek, a vytvořilo cosi, co překračuje dimenze normálna. Herci se zde nebojí odhalit nejen profesně a osobně, ale také pár z nich odhodí své oblečení - nikoliv nějak vulgárně. Velmi mě pobavila scéna, kde Polák říká o českém filmu jako celku, že je to jako španělská vesnice :-D. "..kolik hraješ rolí, tolikrát jsi člověkem." p.s. asi se někdy podívám na komediograf .(25.3.2013)

Choče pan daco šmačnego? Konečne sa niekde posunúť od ochkania nad tým, aké to bolo za socíku zlé? No a ešte poriadný krajec absurdity ako bonus? Šľično! + chcem jeden solokapr horor kde bude v hlavní roli Marek Daniel.(5.3.2013)

Havlát! Chci ten film vidět znovu a znovu. O kterých českých filmech za posledních 20 let to můžete říct?(17.7.2012)

Líbí se mi, když chytří lidé se smyslem pro humor točí artové filmy.(23.7.2012)

Na to, jaká je to magořina, tak to není jako celek až tak hrozné. Mám ovšem dojem, že jenom díky sestavě mých oblíbených herců a místům, které znám - Brnu a Krakowu. Jinak by to bylo asi hodně, hodně špatné...ani ta skvělá hudba Midi Lidí nebyla moc využitá, geniální Polski hit nepochopitelně až v závěrečných titulcích. Každopádně bohužel platí, že točením podobných filmů "samých pro sebe" a takového toho typicky českého "undergroundu bez příčiny" (a navíc nedotaženého) se naše kinematografie bude jenom dále zahrabávat. Polski film totiž pobaví velmi malé procento zasvěcených lidí, pro většinu ostatních (tedy ono pověstné "běžné diváctvo", jakkoli ten výraz nemám rád) je to nepřijatelná a nepochopitelná hovadina.(8.6.2013)