• bassator

47th KVIFF 2012 - OFFICIAL SELECTION - COMPETITION - Soutěžní sekce (Polski film / POLSKI FILM / Polski film)(10.7.2012)

Nevím, proč jsem byla dlouhodobě ze všech stran varována tím, že tenhle počin se mi nebude líbit. Rozhodně film lze brát jako jednoduchou komedii, u které netřeba přemýšlet, jen se z plna hrdla smát (což jsem činila). Ale myslím, že i nějaké to přemýšlení by se ujalo (což mám v nejbližší době v plánu). A dále si myslím, že každý film by se měl bez ohledu na původní žánr vyvinout v Záhadu Blair Witch (což říkám jako člověk, který Záhadu Blair Witch nemá rád).(8.6.2013)

Jak hodnotit tenhle brněnski film netušim. Co vim, že je to kurwa nejvtipnější česki film letošního roku. Havlát na hrad!(15.7.2012)

• maseer2

zběsilá osobitá záležitost, která mi po většinu času vůbec nepřišla vtipná - naopak mě s přibývajícími minutami začínala čím dál tím víc srát.. slabé 2*(7.6.2013)

• lena60

Zoufalý pokus tvůrců o natočení něčeho, co by rádo bylo komedií. Spíš než pobavená jsem z kina odcházela docela otrávená. Obtížně hodnotitelný "film".(16.10.2012)