Ze začátku skvělý, Marek Daniel je výbornej, ale druhá půlka filmu už je jenom obrovská šílenost...(20.11.2015)

Zpočátku téměř geniální mystifikace každou minutou druhé poloviny ztrácí tempo i nit.(20.4.2013)

• StarsFan

Asi není hezké kritizovat film, na kterém podle závěrečných titulků pracovalo několik vašich známých. A asi není ani hezké kritizovat film, ve kterém jste se možná mihli na plátně sami, protože natáčení některých scén v Karlových Varech (tisková konference, módní přehlídka Johna Malkoviche) jste byli přítomni. Nicméně ani tyto okolnosti bohužel nic nemohou změnit na tom, že mě tento film zdaleka nebavil tolik jako tématicky stejně orientovaný Rok ďábla a že jsem si i přes několik vtipných scén posledních třicet minut přála, aby Matonoha a spol. ten svůj film už konečně dotočili. [47th Karlovy Vary International Film Festival](4.7.2012)

první polovina úžasná. druhá polovina trapná a nerozumná. čekal jsem více, dostal jsem ohodně méně.(30.7.2012)

Nejlepší český film za spoustu let. Škoda, že hustota vtipností nebyla ještě větší - půllitr piva, co jsem držela mezi nohama, bych si zarazila až po okraj. Ta piča Daniel byl nádhernej magor. Fakt jsem si přála, aby to nikdy neskončilo. Poláškovi negři!(16.7.2012)

• - Natáčení začalo první klapkou 9. července 2011, po které následovalo 40 dnů filmování v lokacích v Praze, Brně, Krakově, Karlových Varech a Valašském Meziříčí. Filmovalo se také v bytě Lucie Benešové.  (POMO)

• - Na začátku filmu Marek Daniel telefonuje v tramvaji, ve které ukazatel zastávek zobrazuje jako cílovou stanici Hrad Veveří. Tato zastávka sice v Brně existuje, ale je pouze autobusová a pro lodní dopravu. (velkyvezir)

• - Zatímco příběh filmu je o absolventech Janáčkovy akademie múzických umění v Brně (JAMU), režisér Marek Najbrt vystudoval Filmovou a televizní akademii múzických umění v Praze (FAMU). (Terva)