Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bassator

  47th KVIFF 2012 - OFFICIAL SELECTION - COMPETITION - Soutěžní sekce (Polski film / POLSKI FILM / Polski film)(10.7.2012)

 • Morien
  ****

  Nevím, proč jsem byla dlouhodobě ze všech stran varována tím, že tenhle počin se mi nebude líbit. Rozhodně film lze brát jako jednoduchou komedii, u které netřeba přemýšlet, jen se z plna hrdla smát (což jsem činila). Ale myslím, že i nějaké to přemýšlení by se ujalo (což mám v nejbližší době v plánu). A dále si myslím, že každý film by se měl bez ohledu na původní žánr vyvinout v Záhadu Blair Witch (což říkám jako člověk, který Záhadu Blair Witch nemá rád).(8.6.2013)

 • A_FISH
  *****

  Jak hodnotit tenhle brněnski film netušim. Co vim, že je to kurwa nejvtipnější česki film letošního roku. Havlát na hrad!(15.7.2012)

 • maseer2
  **

  zběsilá osobitá záležitost, která mi po většinu času vůbec nepřišla vtipná - naopak mě s přibývajícími minutami začínala čím dál tím víc srát.. slabé 2*(7.6.2013)

 • lena60
  **

  Zoufalý pokus tvůrců o natočení něčeho, co by rádo bylo komedií. Spíš než pobavená jsem z kina odcházela docela otrávená. Obtížně hodnotitelný "film".(16.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace