Nastala chyba při přehrávání videa.
 • GeusX
  ***

  Nevěděl jsem, co mám od tohoto filmu čekat. Herci tu hrají, jako že nic nehrají, když hrají a natáčí film ve filmu a ještě se u toho točí dokument z toho natáčení. To je jednoduché, ne?! :) Po první čtvrthodině jsem se ponořil do děje, přistoupil na hru a začal si užívat skvěle zahranou mystifikační sebeparodii. Všichni skvělí, obzvláště Marek Daniel a ve své roli produkční mne zaujala i Jana Plodková (nominace na Českého lva za vedlejší ženskou roli). Nadprůměrně dobře jsem se bavil. Nebýt o něco slabší, až příliš psycho, třetí třetiny a onoho zakončujícího "modrého pozadí", které mi připadalo, že tvůrci nevěděli jak film uzavřít, dal bych býval ty hvězdy čtyři. (Třeba ji dám po druhém shlédnutí...) 75% "Stop! Marku, to je to stejný..." "Pardon Honzo, ale já jsem ještě nepomluvil." "Já vím, ale bylo vidět, že bys to řek stejně!"(5.3.2013)

 • Chrustyn
  **

  Česká podivnost, kde hrají herci sami sebe. Nebo to tak má pouze vypadat? Nevím .. každopádně na české poměry ojedinělé ale nepříliš zábavné.(20.3.2013)

 • PinokKio
  *****

  Marek Najbrt je č*rák. Všichni jsme, ale on je největší. Prostě v mých očích synonymum pro Boha českého (a teď už i polského) filmu. Sežral jsem mu prvotní Mistry i s navijákem a teď celý prut Polskiho filmu, jenž se nebojí svlíknout se do naha, pomazlit se s Malkovichem a v hlavě natropit paseku, který se ještě teď směju. Prostě ideální "český film" za polskými hranicemi nebo chcete-li španělská vesnice v našich končinách, která se bere/nebere smrtelně vážně. I ♥ PL.(17.3.2013)

 • A_FISH
  *****

  Jak hodnotit tenhle brněnski film netušim. Co vim, že je to kurwa nejvtipnější česki film letošního roku. Havlát na hrad!(15.7.2012)

 • ivishka
  ****

  "Všichni si myslí, že herectví je umění přetvářky. Ale herectví je umění vcítit se do situace, ne umění přetvářky..." Takový ne-vtipný ne-film :-D. Ani nevím co mi na tom přišlo kolikrát tak vtipné, ale opravdu jsem se pobavila. Skvělí herci - velká spousta těch, co opravdu hrají..Skvělé hlášky. Jejich reálné a filmové já se spojilo v jeden celek, a vytvořilo cosi, co překračuje dimenze normálna. Herci se zde nebojí odhalit nejen profesně a osobně, ale také pár z nich odhodí své oblečení - nikoliv nějak vulgárně. Velmi mě pobavila scéna, kde Polák říká o českém filmu jako celku, že je to jako španělská vesnice :-D. "..kolik hraješ rolí, tolikrát jsi člověkem." p.s. asi se někdy podívám na komediograf .(25.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace