Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Líbí se mi, když chytří lidé se smyslem pro humor točí artové filmy.(23.7.2012)

 • PinokKio
  *****

  Marek Najbrt je č*rák. Všichni jsme, ale on je největší. Prostě v mých očích synonymum pro Boha českého (a teď už i polského) filmu. Sežral jsem mu prvotní Mistry i s navijákem a teď celý prut Polskiho filmu, jenž se nebojí svlíknout se do naha, pomazlit se s Malkovichem a v hlavě natropit paseku, který se ještě teď směju. Prostě ideální "český film" za polskými hranicemi nebo chcete-li španělská vesnice v našich končinách, která se bere/nebere smrtelně vážně. I ♥ PL.(17.3.2013)

 • xxmartinxx
  ****

  V první řadě to nevnímám jako mnohovrstevnatý film - je tu jedna vrstva, jen je záměrně rozestíraná. To nemyslím ani trochu jako výtku, jen se nekoná žádné přeskakování z vrstvy do vrstvy jako v Inception, přitom reakce vyvolávají takové očekávání. Jinak je to rozhodně na naše poměry živá podívaná, i když potenciál se rozhodně nepodařilo naplnit. Především jsem měl pocit, že si Polským filmem spíš všichni svůj status potvrzují, namísto proklamovaného vyvracení (podobným způsobem, jako když si Woody Alen myslí, že když ve svých filmech do nekonečna opakuje, že si uvědomuje vlastní krizi, získává odpustku za mizerné výkony z posledních let až desetiletí). Jedno se ale tvůrcům povedlo - nevím, co si o tom mám myslet. Přijde mi jako moc snadné ten film odsoudit i odpustit mu nedostatky. Pod tři a nad čtyři bych nešel, ale vybrat mezi těma dvěma hodnoceníma je obzvlášť těžké.(23.2.2013)

 • NinadeL
  *

  Za český film mi stydno není, Komediograf si občas dávám, ale čeho je moc, toho je příliš. Spáčil zpátky na zem! A Liška okamžitě obléct a oholit!(19.7.2012)

 • Slarque
  ***

  Dokud to vypadalo jako komedie, ve které si skupinka českých herců ze sebe dělá srandu, tak jsem se bavil možná i na čtyři hvězdičky, ale ten psychopatický konec už mi moc zábavný nepřipadal. Prostě Zelenka je jen jeden!(10.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace