Bringing Up Bobby

Famke Janssen

Junkie XL

Chad Burris

Job ter Burg

Prvních třicet minut je hovadina o takřka bezprizorní matce, která lže, krade, podvádí a vůbec si prostě z ničeho nedělá servítky, což přenáší na svého nezletilého synka Bobbyho. Tahle část je taková docela divná a hlavně nevtipná komedie plná přehrávajících herců (soused panbíčkář, Walter), v níž se hlavně Milla vyloženě paroduje. No jsem ráda, že né každej film odsoudím hned z kraje a že tady jsem se hlavně kvůli Mille držela, protože pak přijde zvrat, Milla si jde sednout, syna adoptují dva zbohatlíci, Milla vyleze ven a v tu ránu je z filmu jak mávnutím proutkem docela pěkné, koukatelné drama (už bez té trapné komedie) o (vnitřním) souboji tří rodičů o jedno dítě. Takže Famke, příště až budeš něco psát a točit, rozmysli si vše pořádně dopředu, spíš než za pochodu, aby ti z toho zase nevznikl slepenec dvou různých filmů. 50%(10.7.2013)

Plně se ztotožňuji s tím, co už tady píše playboyxguest, cítila jsem to taky tak.(1.1.2016)