poster

Rock života

 • slovenský

  Rock života

  (festivalový název)
 • anglický

  Year of The Stump, A

 • anglický

  An Ordinary Legend Olda "The Boss" Riha in a Rock Duel with Fate

Dokumentární

Česko, 2011, 86 min

Režie:

Jan Gogola ml.

Scénář:

Jan Gogola ml.

Hrají:

Oldřich Říha
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morien
  *

  Já si myslím, že chápu, proč do toho Gogola šel, ale i tak musím říct, že pro mě výsledný celek nefunguje. Příliš mnoho prostoru pro Říhu, který nemá co říct.(31.1.2013)

 • sator
  *

  Stupidita a trapnost Gogolových otázek často iritovala i "vedoucího" není divu převážně sprasenej dokument, kdy máte pocit naprosté nepřipravenosti a břídilství a studu za tázajícího...Jediné co mě potěšilo je jisté zrání Oldy od doby"kdy všude byl a všechno znal "jasně že je to pořád "jenom" rocker...(29.8.2012)

 • paascha
  ****

  Za tu buldočí a neustálou sílu Oldy Říhy, se kterou táhne tu káru dál, i když mu postupně umírá jeden kámoš za druhým, za tu mu dávám 5*. Za blábolivý scénář a pitomou kameru jednu beru. Ale i tak, klobouk dolů!!!(6.1.2015)

 • klida
  ****

  "Ty vole, já na vás seru, já nejsem žádnej filosof." Olda Říha je stejný v dokumentu jako na pódiu, kde ho znají fanoušci Katapultu, pro které bude film srdcovkou. Těžší to budou mít ti, kteří nevědí, že hlupák váhá. Ale myslim, že stojí za to se podívat na příběh rockera, kterému "vymřela kapela". Jo, a Gogola, jehož Olda skvěle hlásí, není český Martin Scorsese, se kterým má společné jen to, že oba natočili film o rockové legendě. PS: V řadě přede mnou seděli Bursík a Jacques, myslim, že už mám určitou představu, kdo by se mohl skrývat za nicky Drsan a LaSandra.(3.11.2011)

 • velkyvezir
  *

  Po deseti minutách jsem to vypnul, protože mi bylo líto Oldy Říhy, že v emotivně vypjatých situacích, jsou mu pokládány zcela ču*ácké otázky. Proboha, jak někdo může být tak blbý, že v den pohřbu velkého kamaráda ROCKERA nechápe, když mu Olda řekne, že na tom funuse není proto, aby mu nevzali ten pocit jiní (nechápe, že Olda nestojí o pozéry), nebo když v den koncertu, kdy umřel bubeník, se zeptá Oldy, jestli se bojí smrti. Takto se může ptát skutečně jen naprostý idiot. Oldo, drž se, furt je kopa lidí s rockerskou duší, kteří tě chápu a kteří chápou, žes toho idiota poslal do prdele.(18.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace