poster

Kouzelná tetička Valentýna (TV film)

Pohádka / Komedie / Hudební

Česko, 2008, 56 min

 • Tommassi3
  ****

  "Valentýno, už jsi četla Zámecký zpravodaj ??" ;) I když zámecká Vydra vypadá jako osel a soudě podle Dyka tahle pohádková inscenace patří mezi ty novější kusy, mezi nimiž těch opravdu dobrých není ani jako Šafrán(k)u, platí Kouzelná tetička Valentýna z pera šikovné veteránky Jarmily Turnovské za nesmírně zdařilou záležitost.. Rozhodně i dík umírněné režii Zuzany Hojdové-Zemanové a její v rámci žánru nezvykle důsledné i zajímavé práci s mizanscénou a intertextovými vtípky.. Uhlíř tradičně bezchybný..(9.10.2016)

 • hous.enka
  ***

  Martha Issová je opravdu neherečka a Dykova angličtina je fakt kůlovní :-) K hereckým výkonům nemám (kromě Issové) žádné výhrady - obsazení je opravdu hvězdné. Písničky byly tak divné, jako by je napsalo pětileté dítě, a děj zkrátka neměl spád. Takže shrnuto: Nebýt hvězdných hereckých výkonů, byla by to jen další nepovedená polistopadová pohádka. Chybí jí šmrnc a šťáva - a s tím nic nezmůže ani tetička Valentýna.(9.6.2012)

 • BS
  *

  Hrůza a děs!(9.1.2011)

 • sallyann
  ***

  Takový průšvih to zase nebyl.(28.12.2010)

 • Ak.žena
  ****

  Prostě mě baví tyhle "nepohádkové" pohádky zasazené do minulého století, které samy sebe vyprávějí s humorem a nadhledem. Vtipná zápletka, vtipný Vojta Dyk s Marthou Issovou, vtipné písničky Svěráka a Uhlíře + čechoangličtina. Palec nahoru.(31.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace