Kouzelná tetička Valentýna (TV film)

Pohádka / Komedie / Hudební

Česko, 2008, 56 min

Prostě mě baví tyhle "nepohádkové" pohádky zasazené do minulého století, které samy sebe vyprávějí s humorem a nadhledem. Vtipná zápletka, vtipný Vojta Dyk s Marthou Issovou, vtipné písničky Svěráka a Uhlíře + čechoangličtina. Palec nahoru.(31.7.2012)

• BloodMax

OMG!(24.12.2010)

Takový průšvih to zase nebyl.(28.12.2010)

ach,to být such a wishy, washy film,i když chvílemi lovable.....ale musím přiznat,že jsem viděla mnohem,mnohem nemastnější,neslanější filmy,takže za tři... a přes všechnu oblibu herečky mi malinko začínají lézt krkem kouzelnice L.Šafránkové,a to mě samotnou - právě kvůli té oblibě - mrzí(2.5.2014)

• ABLABLABLA

Tak tohle bylo moc. České pohádky mám strašně ráda, ale některé, co se natáčí poslední dobou, jsou strašné. Známých a výborných herců tu bylo jako máku, ale to bohužel nemůže zachránit pohádku, která se svým scénářem už předem odepsala. To už vážně tu blbou angličtinu musíte cpát i do pohádek pro malé děti? Myslím, že už je v našem životě všude okolo a ne abyste tím kazili ještě krásné české pohádky. Kdyby nebylo té otřesné angličtiny a podivného zpěvu, tak možná 3*, ale takhle jen 1* za skvělé herce.(24.1.2011)