• Bebacek

Nechutně nezáživná záležitost nabitá celebritami, jedna směšnější než druhá. Zarostlé westernové bezdéčko Henryho Fondy je ale nic oproti šedivému Old Shatterhandovi Jamese Stewarta. Čiré zoufalství zvítězilo nad úmorným přemáháním dodívat se, protože na umřití se ještě necítím. Dvacet minut před koncem jsem to pohřbila s tím, že jak to s nima dopadne, mě ani trochu nezajímá.(25.12.2008)

Úctyhodný filmový projekt, který sice nenaplnil vložená očekávaní, ale s westernovým žánrem si poradil obstojně. Úchvatná hudba při titulkách věstí něco velkého, avšak díky slabšímu tahu na bránu se dostavil pouze pocit lehké nadprůměrnosti. Relikt své doby, který nikdy nemůže vyniknout na televizní obrazovce.(31.8.2007)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Prostředí 8/10/// +hvězdné herecké obsazení, zajímavé vyprávění, dobrá hudba, pestré prostředí -sotva jeden příběh upoutá a už je tu druhý, některé herce jsem měl problém rozeznat, ale možná mám jen málo nakoukáno/// Řekl bych že první dva příběhy jsou nejlepší. Hlavně tedy ten první. U dalších a dalších mi chvilku trvalo, než jsem si zvykl na hrdiny a taky mí přijde, že každá "epizoda" je jinak natočena. Něco na tom asi bude, když každou točil jiný režisér. Nicméně je to velice cenný film jak z pohledu svého rozsahu a způsobem jakým byl natočen, tak i hojnou účastí tehdejších hereckých es westernového žánru./// Celkem 77%///(7.10.2010)

• Matty

Možná by původní formát pomohl. Chci věřit, že ano. 40%(19.8.2007)

Jeden ze 100 nejlepších westernů - 100 Greatest Western Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Epický klasický western, složený z pěti samostatných částí, velmi výpravný, ale trvající předlouhých 162 minut. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=31C5Ikj7hhE(16.6.2010)