poster

Kohout na víně

 • Česko

  Koko

 • Německo

  Kokowääh

 • Slovensko

  Kohút na víne

Komedie

Německo, 2011, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • papaJA21
  **

  Komedie pro celou rodinu jede v zajetých kolejích. Podobné kousky se točí asi všude na světě. Je to průhledné až to bolí, komické situace jsou patřičně nepřehlédnutelné, prostě zábavička až se za břicho popadáte. Asi nejslabší Schweigerův film co jsem viděl. Hodně mi to připomnělo polský film Tylko mnie kochaj, ta zápletka s dítětem a dopisem, chlap co neviděl dítě ani z rychlíku a nakonec by za něj dýchal a tak. Polský filmek je o něco sympatičtější.(24.11.2011)

 • Immortal17
  ****

  Vskutku nádherný snímek o lásce, přátelství a rodině. :) Ani tentokrát Til Schweiger nezklamal. :) Ani jako herec, ani jako režisér.(16.6.2013)

 • Kamca_
  ****

  Hodně povedená německá komedie. Til Schweiger mě nikdy nezklame. Výborně jsem se bavila po celou dobu filmu. Nejdřív jsem měla trochu obavy z dlouhé stopáže, ale dopadlo to dobře. Film měl výborný spád. Jediný, co mi trochu vadilo byl výběr hudby. Myslím, že k ději se to úplně nehodilo. 75%.(13.9.2014)

 • sulimo
  *

  Til Sweiger si umí vybrat kameramana, ale už si zřejmě neumí přečíst scénář a co už vůbec neumí je vybrat herce, a to nejen dospělé, ale hlavně ty dětské, respektive tu jednu "hvězdu", která hraje tím, že dělá otrávené ksichty tak dlouho, že postupně nepoznáte, jestli se raduje nebo je nasraná. Příběh sám o sobě je lacinej a z filmu dělá televizní záležitost, i když dobře natočenou. Chemie, která fungovala k mému, tehdy velkému překvapení a nadějím v Zajíčkovi bez oušek tu chybí, a když píšu chybí, tak tim myslim, že ústřední dvojice spolu spala jen z donucení režiséra, přejdu-li fakt, že to točil Til osobně. Nebýt toho antikoncepčního spratka s jedním otcem s mimikou Fantomase či Jirky Paroubka (Til) a s druhym otcem permanentně hysterickym (prostě ten druhej, jehož jméno je mi volný), tak tomu dám snad i dvě hvězdy, takhle ale převládla otrávenost na "pouhou" znuděností, takže tentokrát Tile za jedna, což v krajinách csfd není dobré.(11.1.2012)

 • SlecnaSmilly
  **

  Mno, ten název 'Kohout na víně' zněl vážně lahůdkově, až jsem si z toho poslintala svůj hodobóžovej svetřík, ale bohužel film žádným extra zážitkem nebyl, vlastně se tam ani nevařilo, jenom jednou a to ty vajíčka připálili (společně s celým bytem). Neodolatelný hlavní hrdina Henry je jasnej proutník, ani se nenamáhá si zapamatovat jména dívek, co mu projdou ložnicí, ale zato hodně dbá o jejich dentální hygienu, protože v koupelně má asi sto novejch zubních kartáčků volně k použití (jako desátá z devíti zubařek upřímně doufám, že jsou značky Curaprox). Tak tenhle týpek začíná pracovat na scénáři dle knižní předlohy své bývalé lásky Catherine, která si ho vysloveně vyžádala, už to vypadá, že spolu tutově vyplodí nějakej velkofilm, když Henry jednoho dne objeví u svejch dveří malou cácorku, kterážto je jeho dcerkou. Normální by asi bylo vrátit děvče matce, nechat si udělat testy DNA a o zbytek už by se postaral soud, ale deset minut čistýho času je na biják nejspíš málo, takže si ji u sebe Henry nechá, z čehož vyplyne mnoho humorných situací (hahá, chicht a johohó) a emotivních okamžiků, které jsou pro větší efekt sestříhány do celých sekvencí, asi to dalo dost práce, protože nám tyto záběry tvůrci naservírují hned několikrát.(23.11.2014)

 • - Jako jediný z protagonistů používá Henry výhradně elektroniku Apple, ostatní od všech značek kromě Apple. (sg.sysel)

 • - Název filmu odkazuje na "coq au vin", jediné jídlo, které Henry opravdu umí uvařit. (sg.sysel)

 • - Jeden z filmů, na které se Magdaléna (Emma Schweiger) dívá u Henryho (Til Schweiger) v bytě, jsou Nesmiřitelní (1992). (m.xFuck)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace