Kohout na víně

Kokowääh

Kohút na víne

Komedie

Německo, 2011, 121 min

Hodně povedená německá komedie. Til Schweiger mě nikdy nezklame. Výborně jsem se bavila po celou dobu filmu. Nejdřív jsem měla trochu obavy z dlouhé stopáže, ale dopadlo to dobře. Film měl výborný spád. Jediný, co mi trochu vadilo byl výběr hudby. Myslím, že k ději se to úplně nehodilo. 75%.(13.9.2014)

Jsem potěšen. Till Schweiger se svou dcerkoui ztvárnil role ve velice zajímavém filmu, příjemném na koukání a se svěžím humorem. Nečekal jsem, že se mi to bude líbit až tak moc. Well done =)(1.2.2013)

1170. hodnocený film: Po snímcích "Keinohrhasen" a "Zweiohrküken" je tohle další skvělá komedie, kde exceluje zejména Til Schweiger. Tohohle herce já skutečně můžu a to nasvědčuje i jeho pořadí v mém řebříčku TOP herců. Film je vtipný, přiměřeně ujetý, s dobrým příběhem a navíc je plný dobré hudby. Nemůžu jinak, než že mu dám 5* a tak jej mohu jen doporučit. 5*(30.1.2012)

• DwayneJohnson

Naprosto nesnesitelná Emma Schweiger a potom hlavně obrovská spousta klišé. Ta se line tímhle filmem, od začátku, až do konce. Jednu věc vím zcela jistě, koouta na víně už si nikdy nedám, leda v nějaké vyhlášené restauraci.(12.5.2014)

• papaJA21

Komedie pro celou rodinu jede v zajetých kolejích. Podobné kousky se točí asi všude na světě. Je to průhledné až to bolí, komické situace jsou patřičně nepřehlédnutelné, prostě zábavička až se za břicho popadáte. Asi nejslabší Schweigerův film co jsem viděl. Hodně mi to připomnělo polský film Tylko mnie kochaj, ta zápletka s dítětem a dopisem, chlap co neviděl dítě ani z rychlíku a nakonec by za něj dýchal a tak. Polský filmek je o něco sympatičtější.(24.11.2011)