poster

Vodník a Karolínka (TV film)

Pohádka

Česko, 2010, 57 min

 • otík
  ***

  Novodobá pohádka zasazená do skutečných reálií a zároveň zpracována slušnými digitálními triky. Příběh je také celkem poutavý, hastrmani zastupují pohádkový svět, zbytek osazenstva včetně lidských nešvarů jako je závist a pomsta patří do našeho světa. Slušná nedělní zábava, která rozhodně neurazí. Hudba: Karel Cón(11.12.2011)

 • Iks
  ****

  Tak s touhle pohádkou nemam sebemenší problém. Moc se u ní nenasmějete, ale příběh je to hezký a snad nemusím u pohádky psát, že předvídatelný (kdo by to byl řekl, dopadne to dobře???). 70% a dám tomu 4 hvězdy, ty efekty jsou docela dobrý a na kvality českých pohádek 21. století rozhodně vysoký nadprůměr.(11.12.2011)

 • Sifaka
  ***

  Solidní průměr.(26.12.2010)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Vodníci a čerti jsou klasické postavy českých pohádek a tady jsou vodníci opravdu povedení. Zlotřilec je pochopitelný, i když se svého snaží dosáhnout způsobem, který člověk trochu nechápe (ohrožovat spoluobčany na životě je příliš i v pohádce). Ponocný, který si užívá to, že konečně nemusí courat po nocích, lež s krátkýma nohama a duše v kostele dávají českým pohádkám nový, a nutno říct že příjemný, rozměr.(28.12.2010)

 • WANDRWALL
  *

  Dětem se tato pohádka líbila, protože není náročná, a děti jsou vděčné za cokoli, co je pobaví.(10.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace