Vodník a Karolínka (TV film)

Pohádka

Česko, 2010, 57 min

• WANDRWALL

Dětem se tato pohádka líbila, protože není náročná, a děti jsou vděčné za cokoli, co je pobaví.(10.4.2011)

Asi už ty pohádky neberu jako malá :-( Ale tenkrát se mi tááák líbili -že se mi líbí dodnes :-) Což se mi asi u těchto nových nestane :-(((21.1.2011)

Ano, opravdu zajímavě vymyšlený příběh, ale tak nějak nedotažený. Vodní říše, které kraloval vodník Josef Somr patřila právě k tomu zajímavějšímu. O Filipa Cíla by se měli filmaři více zajímat. Z toho kluka jednou něco bude!(27.12.2010)

Novodobá pohádka zasazená do skutečných reálií a zároveň zpracována slušnými digitálními triky. Příběh je také celkem poutavý, hastrmani zastupují pohádkový svět, zbytek osazenstva včetně lidských nešvarů jako je závist a pomsta patří do našeho světa. Slušná nedělní zábava, která rozhodně neurazí. Hudba: Karel Cón(11.12.2011)

3,5* nejvtipnější byl nedoslýchavý stárek Kuklik alias Jan Skopeček a herecky nejlepší Josef Somr alias Hastrbuch. :-)(15.1.2015)