11-11-11

Martin Hunter

Scénografie:

Mani Martínez
  • J*A*S*M

Jsem šokovanej, jak moc se mi to nelíbilo. Bousmanovi jsem docela dost věřil, trailery mě zaujaly, těšil jsem se po delší době na parádní atmosférický démonický horor, navíc ze španělského prostředí, které dost můžu ... ale z toho, co jsem nakonec viděl, mi teda spadla čelist k zemi. Mám rád Saw II, III, IV, Repo i Mother's Day, takže vůbec nemůžu pochopit, co tentokrát Darren vyváděl, že nás překvapil takovýmhle nepodarkem. Ten film je totálně nefunkční, ale fakt úplně ve všem. Herci špatní, scénář špatný, režijní vedení špatné, hudba hrozná, způsob strašení ve mně několikrát vyvolal záchvat smíchu. Je mi strašně líto, že musím říct, že právě 11-11-11 je pro mne největší hororový epic fail roku. Jestli se někam hodí anglické spojení wrong on so many levels, tak sem. Mother's Day i všechny ostatní Bousmanovy filmy jsou oproti 11-11-11 oscarová díla. Jednu hvězdičku za posledních asi patnáct minut, z nichž by se dalo vytípnout pár hezkých atmosférických obrázků. Achjo, já tak chtěl chválit ... :-((5.11.2011)

• moviesfan

Místy nudné, místy dobré lekačky a atmosféra. Šlo z toho vytěžit mnohem více.(18.11.2011)

• FFilipCZ

11.11.2011. Toto datum si přímo říkalo o nějaký film, jako je tento. Samozřejmě například se snímkem Číslo 23, který se číselnou tématikou také zabývá, se tento film nedá srovnávat. Vyzvedl bych nápad. Děj a zpracování už mě tak moc nenadchlo, vesměs se tam nic moc neděje, občas nějaká průměrná lekačka. I proto vás (stejně jako mě) překvapí celkem zajímavě vyřešené rozuzlení.(24.1.2012)

• iamek

Po Mother's Day jsem se na 11-11-11 moc těšil a začal jsem považovat Bousmana za slušný talent v žánru horor. Bohužel 11-11-11 není ani strašidelný, ani zábavný a ani něčím originálním. Ve filmů nebylo v pořádku téměř nic. Herci až na tu černovlásku tragédie, hudbě se nepovedlo navézt atmosféru strachu a mrazení v zádech, scénář působil suše, lekačky žádné. Snad tohle byl jen úlet a Bousman natočí zase nějakou pecku.(9.11.2011)

Mám taký pocit, že čím viac sa na nejaký horor teším, tým viac som potom sklamaný. Tento bol dobrý, lenže dobrý znamená v tomto prípade priemer. Je zbytočné riešiť nejaké technické aspekty filmu, pretože všetko - od kamery, cez scenár, hudbu atď. bolo na veľmi dobrej úrovni, dokonca aj atmosféra slušná. Problém je akurát v tom, že som sa počas celého filmu zľakol možno raz, dvakrát? Príliš veľa kecov, málo šokov, málo akcie. Najlepších bolo záverečných 15-20 minút, keď sa konečne objavili nejaké príšerky, ale do tej doby - s výnimkou pár svetlejších momentov, keď mal hlavný hrdina nejakú víziu - nič moc.(4.11.2011)