poster

11-11-11

 • USA

  11-11-11

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2011, 93 min

Scénář:

Darren Lynn Bousman

Kamera:

Joseph White

Producenti:

Wayne Allan Rice

Střih:

Martin Hunter

Scénografie:

Mani Martínez
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  *

  Jsem šokovanej, jak moc se mi to nelíbilo. Bousmanovi jsem docela dost věřil, trailery mě zaujaly, těšil jsem se po delší době na parádní atmosférický démonický horor, navíc ze španělského prostředí, které dost můžu ... ale z toho, co jsem nakonec viděl, mi teda spadla čelist k zemi. Mám rád Saw II, III, IV, Repo i Mother's Day, takže vůbec nemůžu pochopit, co tentokrát Darren vyváděl, že nás překvapil takovýmhle nepodarkem. Ten film je totálně nefunkční, ale fakt úplně ve všem. Herci špatní, scénář špatný, režijní vedení špatné, hudba hrozná, způsob strašení ve mně několikrát vyvolal záchvat smíchu. Je mi strašně líto, že musím říct, že právě 11-11-11 je pro mne největší hororový epic fail roku. Jestli se někam hodí anglické spojení wrong on so many levels, tak sem. Mother's Day i všechny ostatní Bousmanovy filmy jsou oproti 11-11-11 oscarová díla. Jednu hvězdičku za posledních asi patnáct minut, z nichž by se dalo vytípnout pár hezkých atmosférických obrázků. Achjo, já tak chtěl chválit ... :-((5.11.2011)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Májové, soudný den, apokalypsa. V poslední době je tématika devastace ve spojení s daty poměrně v kurzu. 11-11-11 je průměrný horor, který nabízí pár lekaček a před nástupem finální gradace poměrně ucházející atmosféru. Hloupý scénář a chabé herecké výkony většiny představitelů odsuzují tento snímek do záhuby. Ještě, že tak. Kromě zarytých fanoušků žánru nemá film potenciál oslovit nikoho dalšího.(29.1.2012)

 • Dellamorte
  ***

  Opätovne vyhrabaná , časom spráchnivelá filmová kostra , ktorá je až do "DNA " ohlodaná všetkým, čo bolo doposiaľ na túto tému divákovi podsunuté. Tentokrát to zmrvil scenárista a réžia z toho vyprášila len to , čo jej vyhradené ihrisko dovolilo. Určite nie originálny , ale ani zbytočný film. P.S. Gibbs si pridal bodík a nemusí si ho vziať . Bol totiž OK , takže si ho zaslúži.(5.11.2011)

 • stration
  **

  Veliké zklamání. Díky celkem schopnému režisérovi jsem se na tento film těšil. Ale je to tak strašně nudný, utahaný a ve výsledku vlastně úplně nezajímavý. No prostě HOROR!(16.11.2011)

 • FFilipCZ
  **

  11.11.2011. Toto datum si přímo říkalo o nějaký film, jako je tento. Samozřejmě například se snímkem Číslo 23, který se číselnou tématikou také zabývá, se tento film nedá srovnávat. Vyzvedl bych nápad. Děj a zpracování už mě tak moc nenadchlo, vesměs se tam nic moc neděje, občas nějaká průměrná lekačka. I proto vás (stejně jako mě) překvapí celkem zajímavě vyřešené rozuzlení.(24.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace