11-11-11

Joseph White

Wayne Allan Rice

Martin Hunter
  • iamek

Po Mother's Day jsem se na 11-11-11 moc těšil a začal jsem považovat Bousmana za slušný talent v žánru horor. Bohužel 11-11-11 není ani strašidelný, ani zábavný a ani něčím originálním. Ve filmů nebylo v pořádku téměř nic. Herci až na tu černovlásku tragédie, hudbě se nepovedlo navézt atmosféru strachu a mrazení v zádech, scénář působil suše, lekačky žádné. Snad tohle byl jen úlet a Bousman natočí zase nějakou pecku.(9.11.2011)

• Bloody13

Tak tohle se silně nepovedlo. Bousman ukázal svou Genetickou operou, že má osobitý styl, cit pro úžasný vizuál a hlavně nápady. Následující cover verze Mather´s Day však nedopadla úplně šťastně, a tahle jeho novinka dokonce potvrdila, že bez dravosti Saw a neomezeného světa Repa se tenhle tvůrce stále víc motá v bludném kruhu. 11-11-11 je totiž až nečekaně nevydařený okultní horor, co sází spíše na nekonečné řečičky o náboženství a ztracené víře, než na budování napětí. Něco jako atmosféra dá o sobě vědět v posledních minutách, jenže to je po hodinové seanci už příliš pozdě. Pokud Bousman pro hororového diváka nenajde atraktivnější téma, jeho kariéře hrozí prudký pád na držku.(7.2.2012)

• verbal

Zjevení Svatého verbala, verš 6, odstavec 7:"..... A když otevřel pičeť jedenáctou, slyšel jsem hlas jedenáctého zvířete, řkoucí: Pojď, a viz. I pohleděl jsem, a aj, ajajajaj, uň plavý, a toho, kterýž seděl na něm, jméno bylo zmrd, a nuda šla za ním. A dána jest jim moc nad mentály slaboduchými, aby mordovali sračkami unylými, a scénářem tupým, a rozpočtem ubohým, a neherci zemskými." . Dnes už máme desátého, tak kde se ti posraní démoni flákaj... ?(10.11.2011)

• corpsy

Slabulinký horor s predpovedateľnou pointou, nevyvolávajúci strach a ani záver nieje vygradovaný tak, ako by mohol.(30.9.2012)

• GILLWANDER

"Ty piješ? Aj Ježiš pil." Žiadny kasový trhák. Film o číslach, ktoré otvárajú bránu medzi dvomi svetmi. Všadeprítomne jedenástky ohlasujú blízky príchod neživých bytostí, ktoré by mali pravdepodobne zvrhnúť cirkev. Námet celkom zaujímavý, film mal dobre nabehnuté (prvých desať minút) no sľubná atmosféra sa vytráca už po miliónovom zobrazení démonických bytosti, ktoré začínali byť už otravné. Horor dosť vlažný, temnota prevládala no aj tak som si celý čas iba v dlani žmolil prsty. Nezalieval ma studený pot, netriasol som sa od hrôzy, nemotorne som sa vo svojom kresle prevracal z jednej strany na druhú a hľadal to najpohodlnejšie miesto. Po polhodine som definitívne prijal fakt, že ani tento horký horor neprispeje do mištičky úspechov. Neprišiel si pre mňa nejaký zohavený démon ani anjel s hadmi obmotanými okolo vlastných nôh len nekončiaca nuda, ktorá bola čiastočne ale iba čiastočne znesiteľná. 11 11 11, dátum, ktorý mal rozhodnúť o zajtrajšku a priniesť konečný koniec všetkého živého na Zemi. No prišiel iba nízkorozpočtový film, ktorý stojí za deravý groš. Zhrňme si to. Slušné tempo, atmosféra ako cez kopirák, herci mierne kolísaví, réžia do počtu aj so scenárom. Podpriemer. 40%(28.6.2014)