poster

11-11-11

 • USA

  11-11-11

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2011, 93 min

Scénář:

Darren Lynn Bousman

Kamera:

Joseph White

Producenti:

Wayne Allan Rice

Střih:

Martin Hunter

Scénografie:

Mani Martínez
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $38,100Tržby Celosvetovo $6,967,000▐ Samoúčelne prázdny film, na ktorý len čumíte a rozmýšľate "a o čo tam vlastne ide?" _3/4 z deja sa tam skoro nič závažne nedeje a potom záverom to chce vybaliť veľké prekvapenie, Darren Lynn Bousman len potvrdil že je fakt neschopný režisér niečo konštruktívne tvoriť. /20%/(6.10.2012)

 • cariada
  *

  Jak se znovu navrátit domů a získat víru v nic. A to vše v jedno pomyslné datum a čas. Zrodila se nová "víra" v další blud. Tohle se moc nepovedlo.(13.9.2012)

 • Terva
  *

  Krásný název, velké zklamání.(22.10.2012)

 • Tuax
  **

  Celkově je to takový výplach mozku. Víra, nevíra, přetvářka, realita, halucinace. Hlavním mínusem je ale to, že se ve filmu vlastně nic neděje, krom finále, které nepůsobí až tak zle. Jenže herecky je to hodně nezáživně podané. Scénář nemá co nabídnout, je to dost ubíjející podívaná. Vysvětlení na konci filmu, je spíše jen dalším chaotickým podáním příběhu, který sám o sobě nemá smysl. Atmosféra se snaží být děsivá, jenže v tom podání v jakém to je vyobrazeno, mě to nechávalo dost chladným. Působí to nevěrohodně, nedokázalo mě to vtáhnout. 3/10(27.4.2012)

 • LEGACY
  ***

  Tak Darren Lynn Bousman zase nezklamal a já jej začínám mít docela v oblibě. Musím říct, že film není pro netrpělivé diváky, jelikož první řekněme čtvrtina není bůhvíjak zábavná. Když se přes toto přenesete tak se dočkáte celkem zábavného hororu, který vyvrcholil v něco hodně nečekaného. Ze závěru jsem měl opravdu dojem, že film si dvě hvězdičky nezaslouží ani náhodou, a proto napálím filmu tři hvězdičky a snad se zvedne trochu to hodnocení. Film za zhlédnutí stojí. Hodnotím 60% (24.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace