poster

11-11-11

 • USA

  11-11-11

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2011, 93 min

Scénář:

Darren Lynn Bousman

Kamera:

Joseph White

Producenti:

Wayne Allan Rice

Střih:

Martin Hunter
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dellamorte
  ***

  Opätovne vyhrabaná , časom spráchnivelá filmová kostra , ktorá je až do "DNA " ohlodaná všetkým, čo bolo doposiaľ na túto tému divákovi podsunuté. Tentokrát to zmrvil scenárista a réžia z toho vyprášila len to , čo jej vyhradené ihrisko dovolilo. Určite nie originálny , ale ani zbytočný film. P.S. Gibbs si pridal bodík a nemusí si ho vziať . Bol totiž OK , takže si ho zaslúži.(5.11.2011)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Aj napriek nie najlepšiemu hodnoteniu tohto snímku som sa rozhodol vzhliadnuť na tento horor na základe upútavky ktorú som videl v TV pred pár mesiacmi. Dlho som sa odhodlával. Musím uznať že tento film je len pre jednu vrstvu fanúšikov. Je to hlavne pre tých čo majú radi horory typu - boh vs diabol - veriaci vs neveriaci. Dej sa naozaj rozbieha veľmi pomaly a väčšinou je o hľadaní významu číslic 11 - 11 - 11. Až záver ponúka ako takú akciu a napätie ako sa na strašidelný film patrí. No nie že by počas plynutia deja nebola pochmúrna atmosféra a nejaký záblesk mysterióznosti. Podľa môjho názoru však nejde o horor, ale skôr o akýsi mysteriózny príbeh z oblasti cirkvi. Aká si malá propaganda kresťanstva. Totiž - keď existuje diabol, zákonite musí existovať aj kto??? Celú dobu som rozmýšľal nad počtom hviezd. Dva, tri, dva, tri. Dávam tri. Nemyslím si totiž, že by si tento film zaslúžil také mizerné skóre - 55%.(17.2.2012)

 • moviesfan
  **

  Místy nudné, místy dobré lekačky a atmosféra. Šlo z toho vytěžit mnohem více.(18.11.2011)

 • verbal
  *

  Zjevení Svatého verbala, verš 6, odstavec 7:"..... A když otevřel pičeť jedenáctou, slyšel jsem hlas jedenáctého zvířete, řkoucí: Pojď, a viz. I pohleděl jsem, a aj, ajajajaj, uň plavý, a toho, kterýž seděl na něm, jméno bylo zmrd, a nuda šla za ním. A dána jest jim moc nad mentály slaboduchými, aby mordovali sračkami unylými, a scénářem tupým, a rozpočtem ubohým, a neherci zemskými." . Dnes už máme desátého, tak kde se ti posraní démoni flákaj... ?(10.11.2011)

 • J*A*S*M
  *

  Jsem šokovanej, jak moc se mi to nelíbilo. Bousmanovi jsem docela dost věřil, trailery mě zaujaly, těšil jsem se po delší době na parádní atmosférický démonický horor, navíc ze španělského prostředí, které dost můžu ... ale z toho, co jsem nakonec viděl, mi teda spadla čelist k zemi. Mám rád Saw II, III, IV, Repo i Mother's Day, takže vůbec nemůžu pochopit, co tentokrát Darren vyváděl, že nás překvapil takovýmhle nepodarkem. Ten film je totálně nefunkční, ale fakt úplně ve všem. Herci špatní, scénář špatný, režijní vedení špatné, hudba hrozná, způsob strašení ve mně několikrát vyvolal záchvat smíchu. Je mi strašně líto, že musím říct, že právě 11-11-11 je pro mne největší hororový epic fail roku. Jestli se někam hodí anglické spojení wrong on so many levels, tak sem. Mother's Day i všechny ostatní Bousmanovy filmy jsou oproti 11-11-11 oscarová díla. Jednu hvězdičku za posledních asi patnáct minut, z nichž by se dalo vytípnout pár hezkých atmosférických obrázků. Achjo, já tak chtěl chválit ... :-((5.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace