poster

11-11-11

 • USA

  11-11-11

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2011, 93 min

Scénář:

Darren Lynn Bousman

Kamera:

Joseph White

Producenti:

Wayne Allan Rice

Střih:

Martin Hunter
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cariada
  *

  Jak se znovu navrátit domů a získat víru v nic. A to vše v jedno pomyslné datum a čas. Zrodila se nová "víra" v další blud. Tohle se moc nepovedlo.(13.9.2012)

 • corpsy
  **

  Slabulinký horor s predpovedateľnou pointou, nevyvolávajúci strach a ani záver nieje vygradovaný tak, ako by mohol.(30.9.2012)

 • humanbeing
  ***

  Josepha trápí zlostné vize mající co dočinění s jedenáctkami. Blíží se 11. listopad a po nehodě, ze které zázračně vyvázl bez zranění, se vrací do svého rodiště poblíž Barcelony. Ani tam ale vize nemizejí, naopak zvyšují na intenzitě a v sázce už není jen jeho psychické zdraví, ale něco mnohem důležitějšího... Nejvíce na filmu se dá ocenit poměrně slušná atmosféra. Nápadů tu je jen poskrovnu, a dále se mi trošku zdálo, že film mohl být lépe obsazený. Záběry z CCTV kamer byly parádní a dodávaly příběhu toliko potřebný hrůzný aspekt. Jinak ta pointa se mi zdála naroubovaná na poslední chvíli, ale budiž. Celkově slušná podívaná.(17.3.2013)

 • Campbell
  *

  Já jsem říkal že ať to točí kdokoliv dopadne to stejně jako Satan přichází, takže na rychlo splácaná fraška která se snaží sebevíc vyděsit takže to maximálně nefunguje. Snaží mít kvalitní příběh a to dopadá ještě hůř, protože nefunguje ani minutku. Bousman podle mě není nijak dobrý režisér a tady se mi to dosvědčilo. Asylum tentokrát vyhrálo s jeho 11/11/11.(8.2.2013)

 • Terva
  *

  Krásný název, velké zklamání.(22.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace