Venom: Truth in Journalism

• USA Truth in Journalism
Krátkometrážní / Krimi / Horor / Drama / Komedie / Sci-Fi
USA / Francie, 2013, 17 min

SOLOM.

Nemám rád zfilmovaného Spidermana (komiksového, animovaného budiž), takže k tomuto kousku jsem se dostal úplně náhodou. No a popravdě kdyby se tak nestalo a já ani nevěděl že Venom existuje, tak by se nic nestalo. Podobné poloamatérské snímky jsou však určeny převážně pro fandy dané postavy, nebo filmu – tak jim nechci moc kazit průměr. Každopádně na průměrné hodnocení to nemá. Nic mi to nedalo, ale ani nic nevzalo, tak ty 2* jsou dle mého přesvědčení zcela adekvátní. ()

jh666

Amatérské až běda, ale to je naschvál, takže to nejde brát jako vážnou chybu. Venom je zde sice takový, jaký má být, na rozdíl třeba od Spider-Mana 3, ale filmeček je to docela nudný. 2* za okazy na komiksy a Bullseye. ()

corpsy

Pohľad na jednu zo známych ( a hlavne hlavných ) marvelovských postáv pôsobí vo svojom prevedení originálne a neošúchane. Dobrý hudobný podmaz a navodenie tej správnej atmosféry ( ale rozhodne nie tej komiksovej ). ()

Raziel_cz

Stylový kraťas z dílny Adiho Shankara, který kombinuje Venoma s Man Bites Dog a v Lynchově režii mu z toho vychází působivá komiksovka, která by se neztratila ani v celovečerním formátu. One can dream. ()

talbot25

Fanúšikov komiksu poteší, že tento krátky film je plný detailov priamo adaptovaných z komiksu a hlavne, že Venom je zachytený tak ako má a nie ako ho Raimi zosmiešnnil v Spider-manovi 3. ()

mr.twizta

Zajimavy pohled na Eddieho Brocka, navic v nezvykle retro forme. Lacine? Ale jiste. Zabavne? To si piste. A hlavne furt lepsi nez Topher Grace. ()