poster

Orel Eddie

 • Velká Británie

  Eddie the Eagle

 • USA

  Eddie the Eagle

 • Německo

  Eddie The Eagle - Alles ist möglich

 • Slovensko

  Orol Eddie

 • Irsko

  Eddie the Eagle

 • Kanada

  Eddie the Eagle

Životopisný / Komedie / Drama / Sportovní

Velká Británie / USA / Německo, 2016, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Quentin QUALE
  ****

  Eddieho příběh rozhodně stojí za to vidět, ten je bezesporu za plný počet, bohužel zpracování už tak špičkové není, takže srovnání se sportovníma peckama jako třeba Rivalové či Million Dollar Baby nedává o plné palbě moc uvažovat. Ale příběh se sportovním a olympijským duchem je to fakt mimořádný. Dá se doporučit. 80%(9.7.2016)

 • Xmilden
  ****

  Vaughnova produkce cítit je. Komu se líbili Kingsmani, ten ať se připraví na zděšení v podobě, že Tarona téměř nepozná. V tom chlapci vězí zatraceně veliký talent. Ještě jsem nekoukal na wikipedii, takže nepoměřuji co je a co není v příběhu pravda. Film svou pohodovostí běží jako po másle. Vlastně se tam toho zase tolik moc neděje, ale je to tak zručně natočené, že nuda opravdu nehrozí. Opět platí že Vaughn to se současným divákem prostě umí. Samozřejmě takový film nemá šanci v dnešní době uspět, protože skokani na lyžích už nikoho neohromují tak jako tomu bylo před nějakými 30 lety. Tvůrcům patří jednoznačný díl. 80%(16.6.2016)

 • boshke
  *****

  Super film. Sice s pobrkaným německým dabingem na drážďanských Filmnächte, ale stejně super. Hughovi přicházím stále více na chuť a role Bronsona mu perfektně sedla. Příjemně překvapil Taron, kterého jsem zatím viděl pouze jako jelito v Kingsmanech, kde pravda i přes velikost své role nemohl mnoho ze svého hereckého umění předvést. A samozřejmě cameo Walkena. A opět - podobně jako onehdá u Rivalů - jsem blahořečil své neznalosti sportovní historie, neb jsem si mohl vychutnat napětí, zda Eddie spadne nebo ne nebo zda ho na tu olympiádu pustí, protože ač už jsem o jeho příběhu slyšel, nic (víc) jsem o něm nevěděl. Samozřejmě, je to jen taková lehká oddechovka, ale proč ne? 100%(2.8.2016)

 • Happens
  **

  Trpěl jsem celý film při pohledu na křečovitý obličej s výrazem "trpím životem, ale nevzdávám to." Ten člověk neměl talent na nic, vsadím boty, že i špatně dýchal a měl jaterní poruchu. Film natočený jak reklama na emerické žvejkačky. Nevzdal to. Dvě hvězdičky za nevzdávání. V mém povolání je nezdávání alfa a omega a lidi dnes nechápou, co to je vydržet a nevzdat to. To ještě ocenit umím.(16.10.2016)

 • PauloZ
  *****

  Pro mě obrovské překvapení. Takhle upřímnou, skvěle zahranou a hudbou vyšperkovanou podívanou, jsem dlouho neviděl. Taron zahrál excelentně, všecko to prostě funguje na jedničku. Je to položené do perfektní roviny, která mixuje oldschoolu a moderní barevně přitaženou kameru, dlouhé kamerové nájezdy, ale přitom velmi elegantně! Híří z toho pozitivita, osobitost a Eddieho kouzlo na míle daleko. Už v prvních 5 minutách jsem tušil, že to bude výborné. Soundtrack je potom pecička sama o sobě!(9.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace