• D.Moore
  ***

  Zajímavý film, který by mohl být známější. Nebýt postav Simony Stašové a Eduarda Cupáka (jsou úplně zbytečné a hlavně nudné), asi bych přidal i čtvrtou hvězdu. Kromě skvělých herců (Větrovec, Lackovič, Sklenčka, Hanzlík) nabízí Mys Dobré naděje především bombastickou hudbu Jiřího Šusta, která zní jako od Jerryho Goldsmithe (fakt!), a s přehledem natočené scény s tanky, příjezdem ke zdymadlu nebo s náletem kotláře. Propagandy je minimum, film uteče jako voda.(4.10.2011)

 • Ozo
  *

  Kdyby se ty bolševický vemena obtěžovali s překladem němčiny, která tam často zazní, možná bych tomu vypálil i druhou hvězdu. Ale znáte to - kdyby byly v pr**** ryby, ...(16.7.2012)

 • Slimak
  ***

  Ano...pěkná válečná pohlednice...jen se tak plavit po řece a koukat jak ruské tanky kosí mladé bláhové SSáčky..mávat udatným (odepsaným) německým zoldátům s ironickým úsměvem na tváři...dobří Josef Větrovec a Otta Lackovič...(18.7.2008)

 • Tommassi3
  **

  "Pepiku, ty máš ale štěstí !! Představ si narodit se jako slepice.. Jéžišmarjá, slepice !! To by byla polívka !!" - "Co to tam kecáš ??" ;)(4.12.2014)

 • LiVentura
  ***

  Zajímavé a dobré....skvělý Větrovec se svým hlasem jako zvon!(28.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace