• Wacoslav1
  ***

  Lehce nadprůměrný žánrový počin. Námět celkem zajímavý, ale na zpracování nevidím nic výjimečného. Současné hodnocení tak nějak zhruba odpovídá. Za mě rovněž 55%(12.3.2016)

 • Ozo
  *

  Kdyby se ty bolševický vemena obtěžovali s překladem němčiny, která tam často zazní, možná bych tomu vypálil i druhou hvězdu. Ale znáte to - kdyby byly v pr**** ryby, ...(16.7.2012)

 • tuntavala
  ***

  Ukradena scena ze sedmi statecnych.(8.5.2013)

 • zette
  ***

  Dobry namet, na nase pomery celkem velkorysa vyprava a uzasna hudba. To jsou nosne pilire tohoto filmu. Myslim, ze je i dobre vystihnuta atmosfera poslednich dnu valky a nervozita nemecke armady. Filmu ale chybi vice napeti. Jinak vsak nemohu souhlasit s kritikou na adresu Otakara Fuky, pro me se jedna o nadprumerneho ceskeho rezisera z normalizacniho obdobi.(28.4.2013)

 • farmnf
  *

  Ach Fuko! Nešťasný člověče Boží ateistický! Od tebe ty troubo se mě skutečně líbily je ty Zlaté rybky. A to kvůli Víznerovi. Von je skvělej herec. Tohle jsi teda tak posral, že jsem něvěřil, zda lze...Větrovec běhá, vypadá akčně...ale do prdele kam? Všichni mluví německy celou polovinu filmu a to i soudruzi antifašisté! Příběh posraný, scénář posraný, kamera posraná, do toho agitka...všechno jsi Fuko posral!(6.9.2011)

 • - Filmovanie prebiehalo v Mělníku, Libčiciach a v okolí Prahy. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace