• gouryella
  ***

  Film ztrhany kritikami je sice hodne nudnou zalezitosti, ale Jan Hrusinsky si svoji postavu dokonale vychutnal.(3.8.2002)

 • Ony
  **

  Úplně mě vyděsilo, že jsem o tomto filmu 20 let nevěděla ani nečetla předlohu Evy Kantůrkové (nutno brzy napravit). Námět mi totiž připadá neobyčejně přitažlivý. Věrčákovo zpracování tolik ne. Je trochu toporné, nasnímané v takových školáckých magických hodinách, vlažně zahrané a bez vrcholu.(4.11.2016)

 • kingik
  *

  Velice slabý a zcela zapomenutý český film. Nemám, co na něm pochválit. Je odfláknutý, pojatý v televizním aranžmá s podprůměrnými hereckými výkony. Téma sice bylo neotřelé, ale pohřbeno s ceremoniářem. 20%(27.12.2011)

 • rt12
  ****

  Ne moc známý snímek, který zobrazuje dobu zlou, v našich dějinách jednu z nejhorších. Pro mě životní role Jana Hrušínského, kde se projevily jeho nesporné kvality ( do té doby mě nepřevědčoval). Kluk, který se dostal na nějakou chvilku STB na kobylku. Prý se to skutečně stalo, to by tedy byl Husarský kousek.(20.5.2014)

 • cariada
  ***

  Dnes už spíš pozamomenutý snímek o číšníkovi co se jen tak vydává obsluhovat bez pozvání na nejvyší místa v podání výtečného Jana Hrušínského. Proč né ,když ho tam pustí.(10.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace