Tyranosaurus

Paddy Considine

Paddy Considine

Erik Wilson

Pia Di Ciaula

Nenápadný anglický herec Paddy Considine se tímto filmem snažil ukázat, že zvládá i scénář a režii a docela se mu to povedlo. Psychicky hodně náročný snímek, který v sobě prakticky neobsahuje světlejší chvilky a po celou dobu nás bombarduje depresivními obrazy zlých a psychicky nevyrovnaných lidí. Zajímavé ale těžko stravitelné a snadno zapomenutelné.(7.6.2012)

Drsný a syrový pohled do života dvou lidí. Lehce uvěřitelný snímek ze života, ale takových filmů jsou mraky a hlavně jsou lépe natočeny.(12.5.2012)

Drsný náhľad do života dvoch ľudí, ktorým sa všetko kurví. Syrové a uveriteľné. 80%(9.2.2012)

Tento film sa nedá normálne v kľude pozerať. Kurva, ja som bol furt jak na ihlách!(8.2.2012)

Nijak objevné téma, nijak objevně zpracované, ovšem herecké výkony hodné čtyř hvězdiček. Deprese a ostré přechody z klidových do brutálních scén, člověk a jeho nejhorší povahové rysy.(8.7.2011)

• - Peter Mullan a Olivia Colman si zopakovali své role z filmu Pod psa (2007), který také režíroval Paddy Considine. (Beastmaster4)

• - Režisér Paddy Considine věnoval film své matce Pauline Considine. (Čulo)