poster

Tisíc a jedna noc (TV seriál)

 • Turecko

  1001 Gece

 • Turecko

  Binbir Gece

 • Slovensko

  Tisíc a jedna noc

Telenovela / Drama / Romantický

Turecko, 2006, 180x45 min

 • gouryella
  odpad!

  Mozna bych se i smiloval a jednu hvezdicku dal, ale za tu prisernou hudbu to opravdu nejde.......(23.3.2011)

 • Shakers
  odpad!

  Skvelý dej, úžasný a predovšetkým sympatický herci, nápadití scenár, ktorý je dobre zrežírovaný a samozrejme skvelá hudba, ktorá balí celú telenovelu do krásneho priam až nekonečného zážitku.Nádhera. 5% - Odpad!(23.3.2011)

 • mchnk
  odpad!

  Kdyby moje babička uměla používat internet, hodnotila by plnym počtem to je jasný. Jelikož net nemá tak jsem to ohodnotil za ní. Ubohá, stupidní, kravina, kterou můžou dávat jen na Nově a na Markíze. Jako myslet si, že takovýhle přitroublý, stupidní, klasicky dementně nadabovaný, nesmyslný příběh přitáhne masivní počet lidí...nevim ta Nova to budou amatéři i za dalších 20let. anebo zkoušej co se dá, tak jako tak, dělaj z českýho diváka blbce.(16.9.2011)

 • Terka.K
  odpad!

  Tak to je šílený. Horší než ulice,protože tam vříská strašná hudba,zní to jak když máte zácpu :D sorry ale to se fakt nedá vydržet. Okamžitej odpad. Faktycky pohroma. Ta ženská pořád utíká a bere chlapovi prachy. Nemá to logiku.. Moje kamarádka co nemůže dávat komenty (uživatel karamelka.) vzkazuje: "ten kdo to napsal chtěl spáchat sebevraždu,protože už do předu věděl,že jeho anti fanoušci na něj spáchají atentát ". Má recht :)(23.7.2011)

 • Deimos

  Většinou chodím spát pozdě v noci, ale včera jsem ke svému štěstí tuhle Nováckou televizní perlu zaspal. Ze zvědavosti jsem mrknul na vaše hodnocení a jsem za to rád. Hodnotit pochopitelně nebudu a ani nemám nic proti telenovelám, prostě na ně nekoukám, vážím si svého času. Možná, že to nakonec nemůže být přeci tak špatné, Vždyť Nova nám ve večerních televizních zprávách tvrdí jaká je to událost a osobně nepochybuji o tom, že to bude mít velkou sledovanost. Pro naše obyvatelstvo ve věku 35-75 let je pravidlem sednout večer kolem osmé k televizi a koukat a je jedno co tam dávají. Jen škoda, že tito uživatelé nejsou na ČSFD, protože by zajisté hodnocení šlo prudce nahoru. Doufám, že se tohle Nově nezaplatí, jen si spočítejte kolik místo toho mohlo být krásných filmů...(7.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace