poster

Tisíc a jedna noc (TV seriál)

 • Turecko

  1001 Gece

 • Turecko

  Binbir Gece

 • Slovensko

  Tisíc a jedna noc

Telenovela / Drama / Romantický

Turecko, 2006, 180x45 min

 • Terka.K
  odpad!

  Tak to je šílený. Horší než ulice,protože tam vříská strašná hudba,zní to jak když máte zácpu :D sorry ale to se fakt nedá vydržet. Okamžitej odpad. Faktycky pohroma. Ta ženská pořád utíká a bere chlapovi prachy. Nemá to logiku.. Moje kamarádka co nemůže dávat komenty (uživatel karamelka.) vzkazuje: "ten kdo to napsal chtěl spáchat sebevraždu,protože už do předu věděl,že jeho anti fanoušci na něj spáchají atentát ". Má recht :)(23.7.2011)

 • Pethushka
  *

  Jsem poměrně chytlavá na seriály všeho druhu, ale po velké snaze a zhlédnutí prvních pár dílů uznávám, že v tomto případě to opravdu nejde. Celé je to zbytečně protahované a tragické. Překvapujeme mě poměrně vysoké hodnocení na IMDb oproti tomu našemu na csfd.(6.2.2011)

 • Zíza

  Tohle je přesně jedna z těch mála věcí, které nebudu ani zkoušet, protože se (oprávněně) bojím, že bych dala odpad! a ten já sakra nerada dávám. Nepustím, budu spokojená, nebudu mít sice o čem se bavit s milionem a půl lidí, ale to přežiju. Ale je to poprvé, co vidím hodnocení složené jenom z odpadů. Zajímavé, chudáci Turci ^^(10.2.2011)

 • MMR
  odpad!

  Obyčejně se mezi stádo oveček neženu, ale jde to tady jinak? Ani náhodou. Viděl jsem pár úryvků tenhle týden, stačilo. Zrovna před pár minuty jsem zaslechl: „Hakane, ty nám na tý Sibiři zmrzneš.“ Oh my god, why?(18.3.2011)

 • burina

  Mám jednu radu pre tých, ktorí túto telenovelu neznášajú a kydajú na ňu: Nepozerajte to! Vyhodte televízor von oknom, prepnite na Kleopatru z Turca alebo Ordináciu. Je mi to jedno, len prosím, dajte nám ostatným pokoj. Celkovo ma ten rozruch prekvapuje, akoby sme neboli zvyknutí, že nám naše televízie ponúkajú debilné seriály už roky.(23.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace