Tisíc a jedna noc (TV seriál)

• Turecko

1001 Gece

• Turecko

Binbir Gece

Tisíc a jedna noc

Telenovela / Drama / Romantický

Turecko, 2006, 180x45 min

• Deimos

Většinou chodím spát pozdě v noci, ale včera jsem ke svému štěstí tuhle Nováckou televizní perlu zaspal. Ze zvědavosti jsem mrknul na vaše hodnocení a jsem za to rád. Hodnotit pochopitelně nebudu a ani nemám nic proti telenovelám, prostě na ně nekoukám, vážím si svého času. Možná, že to nakonec nemůže být přeci tak špatné, Vždyť Nova nám ve večerních televizních zprávách tvrdí jaká je to událost a osobně nepochybuji o tom, že to bude mít velkou sledovanost. Pro naše obyvatelstvo ve věku 35-75 let je pravidlem sednout večer kolem osmé k televizi a koukat a je jedno co tam dávají. Jen škoda, že tito uživatelé nejsou na ČSFD, protože by zajisté hodnocení šlo prudce nahoru. Doufám, že se tohle Nově nezaplatí, jen si spočítejte kolik místo toho mohlo být krásných filmů...(7.2.2011)

• Spinosaurus

Viděl jsem jen jeden díl a musím konstatovat, že tady je bohužel všechno špatně. Ono je prakticky jedno, jestli se díváme na turecké Hvězdné války nebo na tohle, ale u těch válek se alespoň zasmějeme.(14.2.2011)

• Pethushka

Jsem poměrně chytlavá na seriály všeho druhu, ale po velké snaze a zhlédnutí prvních pár dílů uznávám, že v tomto případě to opravdu nejde. Celé je to zbytečně protahované a tragické. Překvapujeme mě poměrně vysoké hodnocení na IMDb oproti tomu našemu na csfd.(6.2.2011)

• flanker.27

Onur Lakatoš.(5.3.2011)

• duklak2

Ze seriálu mám zvláštní pocit. Kladný i zároveň záporný. Velmi je mi sympatický majitel společnosti. Líbí se mi jeho vystupování a též "kamenný" úsměv:-) Šeherezáda mě připomíná lehce Mahulenu Bočanovou:-) Není to dokonce ona?:-) "Miluju" lidi, kteří když uvidí žánr telenovela, tak ji hned "hází do odpadu":-) Kolik jste viděly dílů? Tuto telenovelu řadím mezi ty lepší. Hodnotím dvěma hvězdami a to hlavně díky skvělé hudbě.(8.2.2011)