Tisíc a jedna noc (TV seriál)

• Turecko

1001 Gece

• Turecko

Binbir Gece

Tisíc a jedna noc

Telenovela / Drama / Romantický

Turecko, 2006, 180x45 min

• paascha

Dramaturgie Novy je zřejmě v žoldu nějaké konkurence, která chce Novu smazat z obrazovek. Jinak si zařazení tohoto osmanského pokladu do primetimu neumím vysvětlit.(9.2.2011)

• Zeck

Tisíc a jedno vysrané hovno. Víte, těžko nadávat na Novu, když má tak stupidní diváky. Pokud tato sračka dokáže mít 1 500 000 diváků, tak jaký sebevražedný kretén by kupoval drahé seriály, či snad nové filmy (Na komerční televizi? Jděte, vydělané peníze přece neslouží ke zlepšení vysílání), stačí koupit hezky lacinou píčovinu z Turecka, které náleží vysílací hodiny okolo 09:00, aby se důchodci nenudili, když přilezou z Tesca. Zmrdaný český divák by čuměl i na dvouhodinové vysílání, jak smradlavé, rozmazané hovno obírají mouchy, stačilo by, že by to vysílala Nova. Dokud budou lidé čuráci a budou žrát hovna, nikdo jim nic jiného neuvaří. 22 let od revoluce, 22 let příležitostí zlepšit vysílání na západní úroveň, 22 let stejných hoven, fádnosti a sraček. 0% Divák nadává na "americkou stříkající krev ve filmech" a pak s otevřenou hubou čumí na klistýr stříkající z prdele(10.2.2011)

• A_FISH

Talentovaná architektka Šeherezáda, matka päťročneho chlapca, ktorý má leukémiu a potrebuje urgentnú pomoc spočivajúcu vo finančne veľmi náročnej operácii, potrebuje na zachranu syna peniaze. Onur Aksal, majiteľ spoločnosti, kde Šeherezáda pracuje, je ochotný požičať jej peniaze len pod podmienkou, že s ním strávi noc. Od tej chvile stále viac túži po jej prítomnosti. Zdvojnásobuje svoju ponuku a ako protihodnotu žiada ďalšiu spoločnú noc. Šeherezáda znechutená jeho návrhom pokúša sa najsť si inú prácu, ale osud všetko komplikuje... a taky jí zomrel manžel :´-((8.2.2011)

• gouryella

Mozna bych se i smiloval a jednu hvezdicku dal, ale za tu prisernou hudbu to opravdu nejde.......(23.3.2011)

• Snorlax

Musím říci, že je mi Turků upřímně líto. Jestli je TOTO jejich nejlepší seriál a TAM TO pidlooké cosi, co v něm hraje hlavní mužskou roli nejhezčí chlap, divím se, že nespáchali hromadnou sebevraždu. ---- Já chci zvlášť ohodnotit hudbu! Dostal se mi do ruky soundtrack a ta muzika je parádní.(11.5.2011)