poster

Tisíc a jedna noc (TV seriál)

 • Turecko

  1001 Gece

 • Turecko

  Binbir Gece

 • Slovensko

  Tisíc a jedna noc

Telenovela / Drama / Romantický

Turecko, 2006, 180x45 min

 • LiVentura
  odpad!

  Načančaná maškaráda z Turecka,fuj, kdo to kdy viděl...?!!!! Ať si ty své tupé pohledy nechají na jiné ... z jiného kontinentu ...(1.3.2011)

 • korbitch22
  odpad!

  Tak fajn,televize Nova definitivně degradovala na to nejspodnější dno,které si zaslouží jedině opovržení!Chtělo se mi z tý televize blejt už nějakej pátek a teď si zarazili definitivně hřebíček do těch svejch dutejch hlaviček.Když sem viděl tu jejich megakampaň,k týchle sračce,že na to čumělo skoro milion a půl lidí...pak sem viděl na ČSFD 4%...bylo mi jasno,ale nejsem pokrytec a jeden díl sem si schlédnul,abych měl právo tuhle blitečku zhanit!Není to to nejhorší,co jsem kdy viděl,ale odpad to je a čistokrevný,prostě telenovela vole!tohle je pro báby a starý uplakaný pany a jestli na to kouká někdo jinej,tak je to prostě debil.Jestli se z těch milonu a půl dementů,počet nesníží aspoň o 50%...doufám že hodně lidí bylo pouze zvědavých jako já...tak je český národ definitivně ztracen.Turecko fuj,fuj a ješte fuj a že to má na imdb 5,5 z 10 přisuzuji jedinému,ten server byl trapnej vždycky a choděj tam kokoti!Hawk donevkusoval sem! p.s. Verbale ty si ale.... :-D(8.2.2011)

 • Katullka
  odpad!

  Chtěla jsem být vtipná a pak jsem se na to vysrala a dala odpad! Teď nevím, jestli neodpojím televizi..(17.2.2011)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Stoosemdesiat dielna turecká telenovela. Absolutný hnoj jak po obsahovej, tak po technickej stránke. Nedá sa na to pozerať. Idiotsky naivný, romantický príbeh a príšerné herecké výkony. Úplne dno. Lenže je tu ešte jeden omnoho nebezpečnejší aspekt, než len to, že je to ukážková filmárska sračka. Je to maskovaná propagácia arabského spôsobu myslenia, ktorá má touto formou oslabiť už aj tak slabú úctu Európanov ku svojej vlastnej kultúre. Súhlasím s uznávanou slovenskou herečkou Zdenou Studenkou, ktorá sa na margo tohto seriálu vyjadrila slovami: "Neviem, či si niekto uvedomuje, že aj takto si púšťame moslimský svet do svojich domácností." Ja si to uvedomujem a aj preto tento titul označujem ako nechutný, arabácky odpad!(22.3.2011)

 • genetique
  odpad!

  Ja by som rád vedel, že kde sú teraz všetci tí ľudia čo to pozerajú a ospevujú. Tak sa teraz neostýchajte a capnite sem päť hviezd! Alebo sú potom všetci užívatelia na čsfd normálni a vzdelaní ľudia. Ak áno, tak klobúčik dole, pretože toto dokazuje mentálnu úroveň celého národa, keď to dokáže sledovať jeho celá pätina. Tučných 0%.(30.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace