Tisíc a jedna noc (TV seriál)

• Turecko

1001 Gece

• Turecko

Binbir Gece

Tisíc a jedna noc

Telenovela / Drama / Romantický

Turecko, 2006, 180x45 min

• 3DD!3

Smál jsem se. Vážně mě to pobavilo. Bože tak originální jména jsem ještě nikde neslyšel. Střih tu nestojí za nic. Gradace je tady použitá tak jak jsem to neviděl ani v těch našich blbostech. Natahují a natahují až vyšumí. Můj výraz překvapení a pobavení za těch dvacet minut sledování stál. Proto ta jedna. Vidět to víckrát... kdo ví? Možná bych rozmlátil televizi.(16.6.2011)

• A_FISH

Talentovaná architektka Šeherezáda, matka päťročneho chlapca, ktorý má leukémiu a potrebuje urgentnú pomoc spočivajúcu vo finančne veľmi náročnej operácii, potrebuje na zachranu syna peniaze. Onur Aksal, majiteľ spoločnosti, kde Šeherezáda pracuje, je ochotný požičať jej peniaze len pod podmienkou, že s ním strávi noc. Od tej chvile stále viac túži po jej prítomnosti. Zdvojnásobuje svoju ponuku a ako protihodnotu žiada ďalšiu spoločnú noc. Šeherezáda znechutená jeho návrhom pokúša sa najsť si inú prácu, ale osud všetko komplikuje... a taky jí zomrel manžel :´-((8.2.2011)

• Aluska88

Jednu hvězdičku za Bergüzar Korel, protože je opravdu nádherná, a za hudbu. Ano, je příšerně tesklivá a kýčovitá, ale pro mě jistým způsobem také orientálně podmanivá. O celém tomto skvostu nemá vůbec smysl hovořit či se dlouze rozepisovat. Upoutaly mě však některé dialogy a scény spojené s místními tradicemi a kulturou, jež jsou nápaditě komické a směšné. Například jogurtová polévka s mátou. To když jsem slyšela, málem jsem se zakuckala:)(7.3.2011)

• Zeck

Tisíc a jedno vysrané hovno. Víte, těžko nadávat na Novu, když má tak stupidní diváky. Pokud tato sračka dokáže mít 1 500 000 diváků, tak jaký sebevražedný kretén by kupoval drahé seriály, či snad nové filmy (Na komerční televizi? Jděte, vydělané peníze přece neslouží ke zlepšení vysílání), stačí koupit hezky lacinou píčovinu z Turecka, které náleží vysílací hodiny okolo 09:00, aby se důchodci nenudili, když přilezou z Tesca. Zmrdaný český divák by čuměl i na dvouhodinové vysílání, jak smradlavé, rozmazané hovno obírají mouchy, stačilo by, že by to vysílala Nova. Dokud budou lidé čuráci a budou žrát hovna, nikdo jim nic jiného neuvaří. 22 let od revoluce, 22 let příležitostí zlepšit vysílání na západní úroveň, 22 let stejných hoven, fádnosti a sraček. 0% Divák nadává na "americkou stříkající krev ve filmech" a pak s otevřenou hubou čumí na klistýr stříkající z prdele(10.2.2011)

• MikeCool

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 10% (odpad!) |(21.7.2013)