Tisíc a jedna noc (TV seriál)

• Turecko

1001 Gece

• Turecko

Binbir Gece

Tisíc a jedna noc

Telenovela / Drama / Romantický

Turecko, 2006, 180x45 min

• Beastmaster4

Každý soudný člověk, který má tu smůlu, že "kouzlu" seriálu propadl, by měl v době vysílání minimálně ztlumit zvuk na svých televizorech, aby nerušil a neurážel slušné lidi, co mají alespoň špetku vkusu. Ty ubohé dialogy a jejich obsahy se nedají ani poslouchat. Šílený hnus!!!!!!!(18.4.2011)

• DaliX

Videl som len jeden jediný diel... A stačilo mi!(30.1.2011)

• Aluska88

Jednu hvězdičku za Bergüzar Korel, protože je opravdu nádherná, a za hudbu. Ano, je příšerně tesklivá a kýčovitá, ale pro mě jistým způsobem také orientálně podmanivá. O celém tomto skvostu nemá vůbec smysl hovořit či se dlouze rozepisovat. Upoutaly mě však některé dialogy a scény spojené s místními tradicemi a kulturou, jež jsou nápaditě komické a směšné. Například jogurtová polévka s mátou. To když jsem slyšela, málem jsem se zakuckala:)(7.3.2011)

• flanker.27

Onur Lakatoš.(5.3.2011)

• duklak2

Ze seriálu mám zvláštní pocit. Kladný i zároveň záporný. Velmi je mi sympatický majitel společnosti. Líbí se mi jeho vystupování a též "kamenný" úsměv:-) Šeherezáda mě připomíná lehce Mahulenu Bočanovou:-) Není to dokonce ona?:-) "Miluju" lidi, kteří když uvidí žánr telenovela, tak ji hned "hází do odpadu":-) Kolik jste viděly dílů? Tuto telenovelu řadím mezi ty lepší. Hodnotím dvěma hvězdami a to hlavně díky skvělé hudbě.(8.2.2011)

• - Köfte - v seriálu oblíbené jídlo - jsou turecké masové kuličky, podobné jako naše karbanátky. (tyna97)

• - Seriál měl úspěch v Turecku, Bosně a Hercegovině a Slovinsku. Po velkém úspěchu na Slovensku se Nova rozhodla nakoupit hned všechny díly. (tyna97)

• - V Chile se stal seriál takovým hitem, že lidé začali své děti pojmenovávat jako Onura (Halit Ergenc) a Šeherezádu (Berguzar Korel). (fiLLthe3DD)