Tisíc a jedna noc (TV seriál)

• Turecko

1001 Gece

• Turecko

Binbir Gece

Tisíc a jedna noc

Telenovela / Drama / Romantický

Turecko, 2006, 180x45 min

• Zíza

Tohle je přesně jedna z těch mála věcí, které nebudu ani zkoušet, protože se (oprávněně) bojím, že bych dala odpad! a ten já sakra nerada dávám. Nepustím, budu spokojená, nebudu mít sice o čem se bavit s milionem a půl lidí, ale to přežiju. Ale je to poprvé, co vidím hodnocení složené jenom z odpadů. Zajímavé, chudáci Turci ^^(10.2.2011)

• Pethushka

Jsem poměrně chytlavá na seriály všeho druhu, ale po velké snaze a zhlédnutí prvních pár dílů uznávám, že v tomto případě to opravdu nejde. Celé je to zbytečně protahované a tragické. Překvapujeme mě poměrně vysoké hodnocení na IMDb oproti tomu našemu na csfd.(6.2.2011)

• Hromino

Zkoušel jsem svoji výdrž a natřikrát jsem zkoušel shlédnout alespoň jeden díl. Neúspěšně. Ach, pokaždé, když vidím podobné skvosty jako je tohle, nestačím se divit, jak tvůrci zvládli natočit takováhle díla se smrtelně vážnými úmysly.(9.2.2011)

• korbitch22

Tak fajn,televize Nova definitivně degradovala na to nejspodnější dno,které si zaslouží jedině opovržení!Chtělo se mi z tý televize blejt už nějakej pátek a teď si zarazili definitivně hřebíček do těch svejch dutejch hlaviček.Když sem viděl tu jejich megakampaň,k týchle sračce,že na to čumělo skoro milion a půl lidí...pak sem viděl na ČSFD 4%...bylo mi jasno,ale nejsem pokrytec a jeden díl sem si schlédnul,abych měl právo tuhle blitečku zhanit!Není to to nejhorší,co jsem kdy viděl,ale odpad to je a čistokrevný,prostě telenovela vole!tohle je pro báby a starý uplakaný pany a jestli na to kouká někdo jinej,tak je to prostě debil.Jestli se z těch milonu a půl dementů,počet nesníží aspoň o 50%...doufám že hodně lidí bylo pouze zvědavých jako já...tak je český národ definitivně ztracen.Turecko fuj,fuj a ješte fuj a že to má na imdb 5,5 z 10 přisuzuji jedinému,ten server byl trapnej vždycky a choděj tam kokoti!Hawk donevkusoval sem! p.s. Verbale ty si ale.... :-D(8.2.2011)

• Snorlax

Musím říci, že je mi Turků upřímně líto. Jestli je TOTO jejich nejlepší seriál a TAM TO pidlooké cosi, co v něm hraje hlavní mužskou roli nejhezčí chlap, divím se, že nespáchali hromadnou sebevraždu. ---- Já chci zvlášť ohodnotit hudbu! Dostal se mi do ruky soundtrack a ta muzika je parádní.(11.5.2011)