Tisíc a jedna noc (TV seriál)

• Turecko

1001 Gece

• Turecko

Binbir Gece

Tisíc a jedna noc

Telenovela / Drama / Romantický

Turecko, 2006, 180x45 min

Drazí prudérní gayové, militantní katolíci, lokální názorové autority, arbitři morálky a dobrého vkusu a přechytřelí pubescenti, jelikož jste mi nechali smazat můj původní komentář, přicházím k vám se zdravotně nezávadnou verzi 2.0, která by i našemu milému Adminovi měla ušetřit ošoupávání tlačítka DELETE. Místopřísežně prohlašuji, že při psaní tohoto komentáře byla zneužita dětská práce, týraná zvířata, jakákoliv podobnost se žijícími osobami je čistě záměrná, veškeré gramatické chyby jsou způsobeny čistě tupostí a nevzdělaností autora a nikoliv z důvodů zdůraznění homosexuálního podtextu a napodobení genitálního stylu, který všichni tolik milujete!! A pozor! Tento komentář je EXHIBIČNÍ a TRAPNÝ!! Ježyšku na křyšku, to je ale žužu rozkošná telenovelka! Jak tak koukám na ty vaše vodpádky, mám chuť umlátit vás kabelkou a vyškrábat vám voči svýma pěstěnejma nechtama! Todle může vodstřelit snad jen zfetovanej moučnej červ nebo Vochomůrka na speedu! Hi, hi, hi. Pardón! Já si prostě nemůžu pomoct, ale vždycky, když vymyslím něco takhle vtipnýho, tak mi to nedá a musím se nahlas hihňat. Holt už jsem takovej čtverák. Ale zpátky k vjeci. Podle názvu jsem si myslel, že půjde vo něco z Perzie, protože i nedonošenej rom snad ví, že tam maj zajímavý nejenom koberce. Hihi. Mě i Ríšu potom náramně překvapilo, že jde vo čupr dupr tureckou drámu. Ríša je můj bojfred, víme! Na takový ňuňavý telenovelky na našem milovanym kanále vždycky koukáme spolu. Ríša je trochu morous a hnidopich. Tak například si tuhle všiml, že tendlentenc Onur Askar nosí k letošnímu Armániho kvádru loňskou kravatu a byl z toho tak rozhozenej, že pak se mnou nechtěl hrát ani sanitku. Že prej ho už nebaví dělat húúú, když mu tam zezadu šoupnu toho svýho pacoše. Kretén. V jádru je to ale hodná holka, a tak si nakonec dal říct! Ale vo tom to neni, že jo? Tenhlenc osmanskéj Onur je děsnej fešák. S Ríšou se teď často hádáme, jestli má větší sexepíl než můj milovanej Chozé Armando z tý slepý čůzy. Hi, hi, hi. Ríša si mě často dobírá tím, že kdyby jako potkal takovýho fešáčka jakože u nás v Karlíně na ulici jo, zamával by mýmu kakáčku a změnil model! Je mě jasný, že to nemyslí vážně, ale stejně vždycky hraju žárlivku a dělám potom drahoty. Ježyš, zase vodbočuju, ghííí. Hele, jedno vám povim. Takovýdle skvělý drámě, plný citu, lásky a životních paradoxů může střelit vodpádek snad jen bezcitná ženská, nebo nějakej cynickej, vylízanej mačo! Jasnou kvalitu by snad poznal i Slepej houslista, kerýmu vypíchli uši, no ne? Hi, hi. Tak tomu koukejte dát aspoň ještě jednu šanci, votrapové, ať si vo vás nemusím myslet, že jste jen vobyčejná slepice, kerá má ve svý dutý palici jen háček, aby si měla na co pověsit míchu. Chicht! No a na úplnej závěr bych vám chtěl vzkázat něco moudrýho. Jak říká v mým voblíbeným manuálu svatej Matoušek: Svolal zástupy a řekl: "Slyšte a rozumějte: Ne co vchází do úst, znesvěcuje člověka, ale co z úst vychází, to člověka znesvěcuje. Tak si, prosím, dávejte pozor, co z vás tentokrát chitrího vyleze.(14.2.2011)

• mchnk

Kdyby moje babička uměla používat internet, hodnotila by plnym počtem to je jasný. Jelikož net nemá tak jsem to ohodnotil za ní. Ubohá, stupidní, kravina, kterou můžou dávat jen na Nově a na Markíze. Jako myslet si, že takovýhle přitroublý, stupidní, klasicky dementně nadabovaný, nesmyslný příběh přitáhne masivní počet lidí...nevim ta Nova to budou amatéři i za dalších 20let. anebo zkoušej co se dá, tak jako tak, dělaj z českýho diváka blbce.(16.9.2011)

• ConanVJ

pěkná sračka!!!!! 0%(8.2.2011)

• paascha

Dramaturgie Novy je zřejmě v žoldu nějaké konkurence, která chce Novu smazat z obrazovek. Jinak si zařazení tohoto osmanského pokladu do primetimu neumím vysvětlit.(9.2.2011)

• Aluska88

Jednu hvězdičku za Bergüzar Korel, protože je opravdu nádherná, a za hudbu. Ano, je příšerně tesklivá a kýčovitá, ale pro mě jistým způsobem také orientálně podmanivá. O celém tomto skvostu nemá vůbec smysl hovořit či se dlouze rozepisovat. Upoutaly mě však některé dialogy a scény spojené s místními tradicemi a kulturou, jež jsou nápaditě komické a směšné. Například jogurtová polévka s mátou. To když jsem slyšela, málem jsem se zakuckala:)(7.3.2011)

• - Onurův (Halit Ergenç) kůň se jmenuje Šah Šahriár, tedy stejně jako král z díla "Pohádky tisíce a jedné noci". (fiLLthe3DD)

• - V Chile se stal seriál takovým hitem, že lidé začali své děti pojmenovávat jako Onura (Halit Ergenc) a Šeherezádu (Berguzar Korel). (fiLLthe3DD)

• - Seriál měl úspěch v Turecku, Bosně a Hercegovině a Slovinsku. Po velkém úspěchu na Slovensku se Nova rozhodla nakoupit hned všechny díly. (tyna97)