Total Fury

všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor
Francie, 2007, 13 min

Francouzský krátkometrážní horor o dívce unesené bandou psychopatů a její snaze přežít. (RomeroIsGod)

J*A*S*M

Už už jsem si říkal, že to neni nic moc ... a v tu chvíli mě Total Fury začalo bavit, a jakože hodně. Sympatická blbina, i když řemeslně vážně nic moc... ()

Bloody13

Tady někdo rád Schwarzeneggera... Do půlky filmu to vypadá na fanouškovský exploiter, v němž skupina úchyláků zmučí a rozřeže unesenou studentku. To by si však mladá dívka nesměla vzpomenout na časy, kdy s tátou hltala Predátora nebo Total Recall, a zatočila s násilníky v podobném duchu. Kromě splatterových fatalit se tak dočkáme i granátu či bazuky za doprovodu hudebního pokresu z Komanda. A možná přijde i sám Arnie! No co vám budu vyprávět, prostě prdel. ()

Aluska88

Maximálně výživný gore, který kromě cákajících a zuřivých scén poukazuje také na velké množství inspirace a odkazů na jednu filmovou akční legendu:) Což její obdivovatele jistě velmi potěší. Excelentní závěr a symbolické potřásání rukou. Člověk by si možná pomyslel, jestli nevyřkne tu kultovní větu: "Já se vrátím...":) ()

pornogrind

Spíš než horor je tohle akčňák řízlej humorem, kterej vzdává poctu starejm Árnýho flákům a vzpomíná na starý dobrý časy kdy byl ještě arnold ve formě. Z filmu plyne jedno velký poučení. Nikdy neunášejte buchtu co od mala sjíždí akční filmy. Tohle nikdy nemůže dopadnout dobře. Samozdřejmě pro únosce. Protože já se dobře bavil. Stejně jako hrdinka i já jsem vyrůstal na těchto kouscích. Takže při tomhle kraťasu najela vlna nostalgie. Hudba z Komanda ani po letech neztrácí svoje kouzlo. ()

heyda

Skvělá hudba a nakonec i dobrá zábava. Sice mi trvalo, než sem si zvykl na to, že nejde o seriózní exploitation, ale především krvavej zábavnej úlet, ale na konci jsem se fakt musel zasmát. Paráda. Slušné 3 hvězdy! :) ()

SOLOM.

Přestože samotné efekty nejsou bůhvíjak skvělé a jejich ztvárnění je dosti směšné, musím říct, že se této partičce podařilo natočit něco, na co asi nikdy nezapomenu. Slabší povahy se určitě nemusí bát, že by celou dobu sledovali jen mnohými opovrhovaný snuff. Snímek se totiž zvrtne do parádní komedie, či parodie a věřte, že se budete opravdu skvěle bavit. ()

JASON_X

Roztomilý poloamatérský kraťas, při jehož natáčení si parta kamarádů a kamarádek dozajista užila kopec srandy. Vtipné gore efekty, potěšující odkaz na jednoho guvernéra a nenáročná zábava na deset minut. Povedené. ()

corpsy

Vážne som mal slzy na krajíčku, pretože ak pred vami beží gorefest, ktorého hlavná hrdinka vyrastala na Arnieho filmoch ( čo aj pekne zužitkuje ) a do toho fičí soundtrack z KOMANDA, ináč sa nedá. ()

headcrab

What are you waiting for? Destroy him! Now! Za všechny ty odkazy na kultovní klasiky, nelze jinak. Besides, hezky brutální a bez CGI. ()

Forsberg11

Malo to krásny nádych naturalistického exploitu na veľmi zvrátenej úrovni, takmer až fake-snuffu z čoho som bol viac ako natešený. Avšak niekde okolo polovice sa to všetko zvrtne a na scénu prichádza nemotorný splatter, ktorý absolútne pokazil môj dojem z filmu a spravil z neho taký menší miš-maš... ()

TERRORDROME

Ďalší kraťas od tvorcov Bagmana prináša presne to čo sa od nich očakáva, poriadne brutálnu a dementnú zábavu. Zo začiatku je to ako nejaké torture porno kde banda sadistických chujometov v plynových maskách unesie a mučí nebohé dievča. Potom sa to ale zlomí, pretože ona si spomenie na staré filmy zo Schwarzeneggerom a dá svojim trýzniteľom zožrať ich vlastnú medicínu až z nich lieta papundekel a zakrvavený molitan. Tie archaické, na kolene umiesené gore efekty ja vždy rád vidím, mechanický shit je mi bližší než digitálny a ich smiešnosť len podporuje samotnú zábavu. No a keď sa v zábere objavila osvalená hruď s rakúskym prízvukom bolo jasné že je to u mňa za päť. "Zabila si toho zkurvysyna! Mersí Arnold!" ()