poster

Hněv Titánů

 • USA

  Wrath of the Titans

 • USA

  Clash of the Titans 2

  (neoficiální název)
 • Španělsko

  Ira de titanes

 • Slovensko

  Hnev titanov

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA / Španělsko, 2012, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Podívá-li se někdy někdo škaredě na mého syna, tak mu uříznu všechny hlavy, vypíchnu mu jedno oko a nebo mu utrhnu křídla - podle toho, která potvora to bude. A je mi zcela jedno, jestli mě za to bude kárat mečem, trojzubcem či ohnivou koulí nějaký Bůh, polobůh, čtvrbůh či cosi podobného. A taky je mi jedno, že tohle má s řeckou mytologií společného asi tolik jako Mike Tyson s filosofií externismu. Je to zkrátka akční fantasy podívaná a při té se dějí zázraky, létají blesky nebo se rozsekávají komparzisté. Jen by se tentokrát nemuselo tvářit tak vážně.(6.1.2015)

 • KarelR
  **

  Ugh, tak takhle ne. Jedničku Titánů považuju za průměrnej blockbuster s pár fajn scénama (škorpióni, Medúza). Z dvojky se ale kdovíjak stal ultradrahej skoro-televizní film, ve kterým čirá demence příběhu a nezajímavost všech postav spolehlivě ubíjí těch pár solidních akčních momentů. Ty tu měly bejt hlavní devizou. Jenže po úvodu s chimérou jde všechno do kopru a postavy se asi třikrát přesunou z bodu A do bodu B (mám docela problém tomu říkat putování), aby za cca 50 minut dorazily do neuvěřitelně lamoidního finále. Nic z toho, co naznačují trailery (konec bohů, válka s Titány), tu není vidět! Místo toho se to odkecá dvěma větama, člověk dostane pár bitevních střípků a jedno napruzený megamonstrum, a jde se domů. No nádhera. Jinak to má akorát dvě dobrý hlášky (spravedlivě si je rozdělili Nighy a Neeson), dva dobrý tracking shoty a asi nejnenápadnější romantickou linku v dějinách kinematografie. Ne, vážně jsem nechtěl zázraky. Když ale člověk v naději čeká na nějakou tu masakrálně cool scénu, aby po pár desítkách minut zjistil, že je na konci filmu a žádná asi nepřijde, je to celkem na****cí pocit. 4/10 a ačkoliv Hněv Titánů ubíhá stokrát rychlejc než čtyřka Pirátů z Karibiku, dokonale mi připomněl její nafouknutou prázdnotu.(27.3.2012)

 • LIVINGDEAD
  **

  Nuda, nuda, nuda!!!(16.6.2012)

 • Tom Hardy
  ****

  Prakticky ve všech ohledech lepší pokračování. Více akce, více nadhledu, více vlasů :) Kdyby každý druhý díl "problematické jedničky" vypadal takhle, byl by filmový svět zase o něco hezčí. Prozatím nejlepší akční výplach letošního roku... Více zde.(27.3.2012)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Bohužél o třídu Horší.. Než Excelentní Souboj Titánů, ale i tak jsem Spokojený.. Akce, Příšerky, Efekty, Super Kamera Bylo vše Fajn!! Co mě štvalo? Delší vlasy hlavního Hrdiny, Chyběl mi Skvělý soundtrack při příchodu Hádese v prvním Díle A Tempo nebylo tak dynamické. Jako Průser to, ale nevidím!!(3.7.2012)

 • Liam Neeson

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace