poster

Manglehorn (festivalový název)

 • USA

  Manglehorn

 • Slovensko

  Manglehorn

  (festivalový název)

Drama

USA, 2014, 97 min

Scénář:

David Gordon Green

Kamera:

Tim Orr

Producenti:

David Gordon Green

Kostýmy:

Jill Newell
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  ***

  On je to smutný příběh a ve svém finále krásný, ale jeho pojetí je tak obyčejné. Ano, tohle je lidský život a takhle může probíhat, ale nebýt Ala Pacina, který opět exceluje a nedává na odiv svou velikost, tak je to snadno zapomenutelný snímek, který jen přehlédnete a ráno už si na něj nevzpomenete. Za to herectví ale dávám hodně.(30.9.2015)

 • campix
  ***

  [Febiofest 2015, Praha] Typický zástupce americké nezávislé scény. Průměrné drama, které by měl do podvědomí vytáhnout hvězdný hlavní představitel. A zde to není nikdo jiný než sám velký Al Pacino v roli zabšklého postaršího pana Manglehorna. Neatraktivní námět, děj a ani Al Pacino to nezachrání. Kvalitně natočené, čisté nic.(29.3.2015)

 • Lacike
  **

  Su filmy o starych ludoch, ktore su natocene tak, ze bavia aj mladych a potom su filmy, ktore si vychutnate len ked mate spravny vek. Na to aby som si tento film vychutnal este nie som dost stary a dufam, ze este dlho nebudem. Nemam tomu objektivne co vytknut. Proste cela ta zapletka isla uplne mimo mna a nezachranil to ani ako vzdy skvely Pacino. Vysledkom je taky melancholicky pomaly film pre starych ludi.(26.11.2015)

 • mac000
  ***

  Není na autorský nezávislý film jediný herec v hlavní roli (byť formátu Al Pacina, který ikdy nezklame a nezklamal ani tentokrát) trochu málo? Asi ano, protože nebýt Pacina, film by byl těžce průměrný (spíše podprůměrný).(21.12.2015)

 • Xmilden
  *

  Pačínova kariéra začíná nabízet v posledních letech podobné srágory jako De Nirova, často možná i horší. Nevím co nutí 75tiletého chlápka, který filmovému světu už nabídl zcela vše, aby vzal hlavní roli a prakticky neslezl z plátna. Na jeho obhajobu, ale musím dodat, že by takhle slabý snímek neobstál zřejmě ani s Leo DiCapriem. Naprostá zbytečnost a jen další prznění kdysi vyjímečného herce. 20%(22.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace