poster

Manglehorn (festivalový název)

 • USA

  Manglehorn

 • Slovensko

  Manglehorn

  (festivalový název)

Drama

USA, 2014, 97 min

Scénář:

David Gordon Green

Kamera:

Tim Orr
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • wikked
  ***

  V podstatě tradiční one man indie show áčkového herce v podobě varovného příběhu pro muže blížících se do krize pozdního věku. Zatrpklý Pacino zde rozvážně bloumá svým fádním maloměšťáckým životem, v kterém ho doprovází jediný přítel - milovaná kočka Fannie, aby na závěr díky 'ženě za pultem' prozřel a pochopil, že je na čase zase trochu žít, zapomenout na minulost a domnělé křivdy a mít opět rád lidi. // Febio 2015(27.3.2015)

 • mickyreed
  **

  Pacino je pořád zlatej ... ale při výběru rolí má poslední dobou fakt špatnou ruku :((16.3.2016)

 • Lacike
  **

  Su filmy o starych ludoch, ktore su natocene tak, ze bavia aj mladych a potom su filmy, ktore si vychutnate len ked mate spravny vek. Na to aby som si tento film vychutnal este nie som dost stary a dufam, ze este dlho nebudem. Nemam tomu objektivne co vytknut. Proste cela ta zapletka isla uplne mimo mna a nezachranil to ani ako vzdy skvely Pacino. Vysledkom je taky melancholicky pomaly film pre starych ludi.(26.11.2015)

 • campix
  ***

  [Febiofest 2015, Praha] Typický zástupce americké nezávislé scény. Průměrné drama, které by měl do podvědomí vytáhnout hvězdný hlavní představitel. A zde to není nikdo jiný než sám velký Al Pacino v roli zabšklého postaršího pana Manglehorna. Neatraktivní námět, děj a ani Al Pacino to nezachrání. Kvalitně natočené, čisté nic.(29.3.2015)

 • Pepinec
  ***

  Chápu, že každý hollywoodský starý bard musí mít nějakou svou one-man show. Proč ale tempo takové show musí být na úrovni jejich chůze do schodů a proč si konkrétně Al Pacino nedokáže pohlídat větší kvalitu štábu? Z jeho posledních filmů mám pocit, že je točí jeden z Mimoňů. (Febiofest 2015)(6.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace