Noviny o 12:00

(pořad)
Publicistický
Slovensko, 2011, 20 min

Spravodajský program televízie JOJ. Informácie zo spravodajstva sú dopĺňané rozhovormi v štúdiu s pozvanými hosťami a príspevkami redaktorov z miest diania. (Marek1991)

SeanLSD odpad!

Podľa mňa by JOJka mala otvoriť vlastný spravodajský kanál, kde by neprestajne šli už iba jedny veľké, propagandistické katastrofilné noviny neprestávajúce v utvrdzovaním, že žijeme v tak strašnom svete, že sa rozhodne nevyplatí ani vyjsť z domova, kancelárie a hypermarketu, lebo iba tam je istá radosť, šťastie a lacnota. ()

kaposlav odpad!

Cieľom tejto relácie nie je informovať ľudí, ale nimi manipulovať a ovplivnovať ich názory a aj samotné myslenie. Podsúvajú blbosti ako prioritné témy a závažne veci obchádzajú, alebo bagatelizujú. Evidentne sa držia výroku jedného súdruha, že smrť jedného muža je tragédia, ale smrť milióna len štatistika. ()

Marek1991

Noviny o 12:00, televízie JOJ sú odlišné ako všetky tie, čo chodia neskôr. Moderujú ich príťažlivé moderátorky z ktorých cítiť prirodzenosť, nestrojenosť a tiež je tam ľudský, síce častokrát s naivnými rečami spolumoderujúci moderátor, s ktorým rozoberajú nejakú zaujímavú tému, ktorá však nemôže byť rozobraná, vzhľadom na čas, dopodrobna, iba spomenú najzákladnejšie informácie. Informácie však opäť nemajú logický sled, nemajú hodnotu, reportáže sú na úrovni materskej školy, veľa nepodstatných kuriozít, bulváru, pár katastrof a nešťastí, znechutení, zamlčovanie, klamanie, zavádzanie, neoverenosť informácií, vyrábanie senzácií, dohady, prerušovanie správ, nelogicky vložený šport, toto je opäť tretia a možno aj horšia cenová skupina, ale určite viac sledovateľná, ako iné "žbrndy", ktoré vysielajú naše komerčné televízie. ()

MM_Ramone odpad!

Slovenská, komerčná, televízna stanica JOJ ešte nikdy počas svojej existencie nedokázala podať objektívne, profesionálne spracované, spravodajstvo. Vždy je to len zmes sprostostí, nepodstatných kuriozít, dopravných nehôd, katastrof, násilia, bulváru a na záver nejaká tá roztomilá minireportáž. Nech už sú to "Noviny o 12:00" alebo o 20:00 či ráno o 8:00 hod., vždy to je rovnaké. Publicistický odpad! ()

peiton

Na pravé poludnie noviny, o 17 Noviny (dokonca celú hodinu) o 19 Krimi Noviny o 19:30 dalšie, .. kto to má stále pozerať?Jojka si myslí,že je CNN alebo čo..?! Prečo si potom neotvoria další special publicistický kanál a nech nás ,,nezožierajú" stále s tými istými reportážami použitými v poobedných a rovnako tak aj vo večerných Novinách..Ale dobre,hlavná vec,že pani moderátorky majú zaistené ,,fleky" a ešte sa budú sťažovať aké sú vyčerpané a samé nestíhačky..Ha-ha-hahahahaaaaaaa :)) ()