Unesená

Stolen

Akční / Thriller

USA, 2012, 91 min

• paascha

Když odmyslím spoustu debilních kiksů, které v podstatě zpestřovaly tuto sračku na míru přežití, šlo de facto o hovno. Hovno v ději, hovno ve výkonech, pravděpodobně i hovno v hlavě bulvouna Cage, že to při svých příjmech vůbec vzal.(20.4.2014)

Perfektní hudba a super zakončení. :) ✔(1.2.2013)

Oddechovka, která neurazí a ani ničím nepřekvapí. Akce průměrná, napětí nic extra a vše předvídatelné až to bolí. Herecký výkon Nicolase Cage "normální" jako vždy. Lehký nadprůměr si z toho divák odnese, ale tancovat radostí určitě nebude .. 5/10 = 57%(29.12.2013)

• MATADOR

West + Cage = Con Air! To je jasná matematika! Takže budeme dělat, že tohle nikdy nenatočili a vlastně jsem to ani nikdy neviděl. Protože bych byl asi vážně naštvanej sám na sebe, že jsem byl tak pitomej a nechal se zlanařit těmito dvěma jmény!(21.10.2012)

• liskam

Místy slušný thriller, místy strašná blbost. Stejně tak výkon N.Cage. A teď, kdo za to může..? Režisér podle mě vůbec nezvládl klidnější části filmu a scénář byl naprosto otřesnej. Klady jsem viděl ve střihu a hlavně v hudbě, která velice slušně podtrhávala akční scény. Přesto pouhých 55% Celková naivita a trapnost agentů FBI byla i na mě moc.(7.4.2013)

• - Po snímku Con Air (1997) se jedná o druhý snímek, ve které se setkává Simon West a Nicolas Cage. (Chris Masters)

• - Se Simonem Westem spolupracoval na snímku Con Air (1997), na který je ve filmu několik odkazů, kromě Nicolase Cagea (Will Montgomery) i M.C. Gainey (Reginald Hoyt). Zmíněné odkazy jsou následující: Will stráví ve vězení stejně jako Cageova postava v Con Air 8 let, přičemž se po propuštění z vězení snaží dostat ke své dceři a kupuje jí modrého plyšového medvídka. Reginald se navíc do vysílačky ohlašuje jako Diamantovej Pes, což byla jedna z hlavních postav ve filmu Con Air. (korbitch22)

• - Do hlavnej úlohy bol zvažovaný aj Jason Statham. (m.a.t.o.)