poster

Unesená

 • USA

  Stolen

 • Slovensko

  Unesená

Akční / Thriller

USA, 2012, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  **

  Simon West nechal Nica Cage uvrhnout do vězení a po propuštění mu šoupnul do ruky plyšáka. Tady bohužel podobnost s Con Air končí. Z poslední tvorby kdysi oblíbeného herce se nejedná zase o takový průser jak jsem si zpočátku myslel. Josh Lucas předvádí jeden z nejhorších výkonů všech dob.(17.10.2012)

 • T2
  **

  Rozpočet $35miliónovTržby USA $304,318Tržby Celosvetovo $6,100,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ rutinná záležitosť s niekoľkými slušnými akčnými momentkami ale ako celok to nedosiahne ani na žánroví priemer /45%/(19.1.2013)

 • liskam
  **

  Místy slušný thriller, místy strašná blbost. Stejně tak výkon N.Cage. A teď, kdo za to může..? Režisér podle mě vůbec nezvládl klidnější části filmu a scénář byl naprosto otřesnej. Klady jsem viděl ve střihu a hlavně v hudbě, která velice slušně podtrhávala akční scény. Přesto pouhých 55% Celková naivita a trapnost agentů FBI byla i na mě moc.(7.4.2013)

 • dr.horrible
  **

  Priemerné, predvídateľné od piatej minúty, tuctové a bez nápadu, ale zasa s Cageom v total béčkovej forme a nenudil som sa pri tom ani sekundu.Ak náhodou momentálne nemáte potrebu zapojiť do diania aj mozog, dá sa to sledovať. 50%, tretia hviezda zo sympatií a tiež som rád, že od vynikajúceho Detachmentu s Brodym, som zas mal niekde možnosť vidieť Sami Gayle.Filmy ako Stolen jej kariéru nespravia, tak uvidíme čo prinesie Congress.Teším sa na to... Edit: Musím to znížiť.Tri dni a netuším o čom to bolo.Jediné čo zostalo, je blbý pocit a pekná tvárička slečny Gayle.Nedá mi to proste, nemôžem tam nechať tú tretiu hviezdu.Nebolo by to fér(1.5.2013)

 • themic
  ***

  Hodně průměrný a předvídatelný film.(21.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace