Unesená

Unesená

Stolen

Akční / Thriller

USA, 2012, 91 min

Tak podobných filmů je sice spousta, ale akce ani napětí ve filmu nechybělo, tak proč hodnotit nízko, když mě to bavilo, nemám pravdu?(19.1.2013)

• genetique

Budem sa tváriť, že som tento film nevidel. Naozaj zbytočné béčko, ktoré nemá žiadne ambície a bolo to cítiť, najmä na hercoch. Odfláknuté z každej strany. 40%.(8.11.2014)

• Enšpígl

Koukám, že Amerika je opravdu země neomezených možností, kde i jednonohej může dostat lincenci na taxikáře. Ach jo Niki, tolik talentu a ty ho marníš na role, který by zahrála i zahradní konev.(3.4.2016)

No tady není co dodat, skvělý a nikdy nestárnoucí Nicolas Cage, který má skvělý akčňáky a Stolen rozhodně patří mezi "Top"! 88%.(29.10.2012)

• dr.horrible

Priemerné, predvídateľné od piatej minúty, tuctové a bez nápadu, ale zasa s Cageom v total béčkovej forme a nenudil som sa pri tom ani sekundu.Ak náhodou momentálne nemáte potrebu zapojiť do diania aj mozog, dá sa to sledovať. 50%, tretia hviezda zo sympatií a tiež som rád, že od vynikajúceho Detachmentu s Brodym, som zas mal niekde možnosť vidieť Sami Gayle.Filmy ako Stolen jej kariéru nespravia, tak uvidíme čo prinesie Congress.Teším sa na to... Edit: Musím to znížiť.Tri dni a netuším o čom to bolo.Jediné čo zostalo, je blbý pocit a pekná tvárička slečny Gayle.Nedá mi to proste, nemôžem tam nechať tú tretiu hviezdu.Nebolo by to fér(1.5.2013)

• - Se Simonem Westem spolupracoval na snímku Con Air (1997), na který je ve filmu několik odkazů, kromě Nicolase Cagea (Will Montgomery) i M.C. Gainey (Reginald Hoyt). Zmíněné odkazy jsou následující: Will stráví ve vězení stejně jako Cageova postava v Con Air 8 let, přičemž se po propuštění z vězení snaží dostat ke své dceři a kupuje jí modrého plyšového medvídka. Reginald se navíc do vysílačky ohlašuje jako Diamantovej Pes, což byla jedna z hlavních postav ve filmu Con Air. (korbitch22)

• - Chyba vo filme Po tom, čo príde Will (Nicolas Cage) za Hoytom (M.C. Gainey), mu rozbije nos, posadí ho na stoličku a vedie s ním rozhovor, na konci ktorého ho kopne do brucha, pričom spadne na zem aj so stoličkou. V nasledujúcom zábere je však stolička na nohách. (Johnny.ARN)

• - Hlavní roli měl původně hrát Clive Owen. (lekr)