Unesená

USA, 2012, 91 min

• pepo

strašné(23.8.2013)

• genetique

Budem sa tváriť, že som tento film nevidel. Naozaj zbytočné béčko, ktoré nemá žiadne ambície a bolo to cítiť, najmä na hercoch. Odfláknuté z každej strany. 40%.(8.11.2014)

• Xmilden

Simon West nechal Nica Cage uvrhnout do vězení a po propuštění mu šoupnul do ruky plyšáka. Tady bohužel podobnost s Con Air končí. Z poslední tvorby kdysi oblíbeného herce se nejedná zase o takový průser jak jsem si zpočátku myslel. Josh Lucas předvádí jeden z nejhorších výkonů všech dob.(17.10.2012)

• Jara.Cimrman.jr

Neumím vykrást banku PŘED, V ani PO pracovní době, takže doma nemám miliony dolarů vychytrale ukryté v ponožkách ani přistavěné patro ze zlatých cihel. Zkrátka není důvod unášet žádného člena mé rodiny, neboť během čekání na to, až mi liška vyplatí stavebko, by vám unesený projedl víc, než ode mne můžete dostat. To takový Will Montgomery, ten by mohl mít hodně peněz a jestli je nemá, tak je sežene. Plán a příprava na vykradení banky se přece dá zvládnout za pár minut, tak o co jde? O to, že je to blbost? No to sice trochu je, ale já řval smíchy při každé logické dedukci agenta Harlenda a představa, že se nechávám zbít beznohým a bezprstým pošahancem mi taky přišla docela vtipná. S takovým scénářem je těžké uspět, zvlášť když pan režisér nechal napětí elegantně vypařit do jiného filmu.(27.8.2013)

• Enšpígl

Koukám, že Amerika je opravdu země neomezených možností, kde i jednonohej může dostat lincenci na taxikáře. Ach jo Niki, tolik talentu a ty ho marníš na role, který by zahrála i zahradní konev.(3.4.2016)