poster

Nebezpečná kořist

 • Francie

  La Proie

 • slovenský

  Nebezpečná korisť

 • anglický

  Prey, The

Thriller / Krimi / Akční

Francie, 2011, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  Le Monde: ÚTĚK ZLODĚJE FRANCKA ADRIENA SE MĚNÍ V DRAMA....... /// Franck je v báni. Krást se nemá, ale on má venku schovaný ty prachy a taky manželku a dcerku. Ty ovšem schovaný nejsou. Krást se nemá, protože ty prachy (většinou) moc štěstí nepřinesou.... Půlhoďka není vůbec špatná! Víc otázek než odpovědí, vězeňskej teror mají na starost bachaři a Albert Dupontel ujde. Nadešel čas zdrhnout (páč musí) a ukázat, že je kurevsky dobrej, všemi mastmi mazanej a celej tak nějak z gumy a neporouchatelnej. (Něco jako James. James Bond - to jen pro představu, co bude.) A bylo !! Vcelku zajímavej příběh, ve kterým už nejde o prachy, ale o to ostatní, je mršenej dementníma věcma – tedy chováním (VŠECH!) a přestože to většinou nerozebírám, tak tady je na tom postavenej děj a zápletka filmu. Debilní závěr ve stylu: jsem nesmrtelnej, chcete dojmout? - taky moc kladnejch hvězd nepobere. Ale všechno se to tak nějak dá zkousnout. Jen musíte chtít! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju útěky z vězení. 2.) V lese jsem potkal rozstřílenýho chlápka. Přestože trpěl jako kráva, odmítl moji pomoc a mlel něco o Maroku. 3.) Chcu na někoho hodit svoje vraždy. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(22.9.2011)

 • Dale
  **

  Máme tu dobráckeho postaršieho zločinca, utekajúceho ako srnka so svojim batôžkom pred tuctami policajtov (aj postrelený), bývalého poliša, ktorý preňho aj život položí, typického psychouša a jeho ženu, ktorá jeho úchylku vo vraždení mladých dievčat podporuje a banálny príbeh prekypujúci naivitou... Ešte že tu je aj sympatická policajtka a ženská intuícia, takže sa na to dá ako tak pozerať.(9.8.2014)

 • Ouwen
  *****

  Frantíci umí, škoda, že si film neudrží to mega tempo do konce, akce se vypaří, jako pára nad hrncem, ale má to skvělý nádech a napětí. 9/10(23.7.2013)

 • Radek99
  ***

  Další z předlouhé linie francouzských akčních thrillerů, kde hlavní hrdina (vypadá to, že je obdařen superschopnostmi, neb je nesmrtelný) je zase postavou veskrze zápornou, které ale v jejím boji proti všem (a zvláště proti ještě zápornější postavě, než je ona sama) musíte nutně s ubíhajícím dějem začít fandit. A policie se kolem toho všeho, jako obvykle, zase jen tak poflakuje...(7.12.2011)

 • Davies182
  ****

  Naštvanější, realističtější, a dost možná i napínavější (!) odpověď na 96 hodin. Frantíci holt umí - škoda, že jsme všechno už dříve někde viděli, jinak by to bylo za plný počet. Super thriller, který diváka baví od první do poslední minuty. P.S. Drhnutí hlavou o zeď je mňamkou roku, kam se hrabe 127 hodin :-)!(21.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace