Nebezpečná kořist

Nebezpečná korisť

Prey, The

Thriller / Krimi / Akční

Francie, 2011, 100 min

Továrna na sny to není, no i tak mám pocit, že to tem frantíkum v rámci možností pořád de. Když nemusím zásadně neuvažuju, taky rád zavspomínam na 80-90. bezduchá akční léta, v kterých hlavní hrdina nemněl překážku. Či to byla kulka v jeho rameni, či obrovská výška, či parta pěti homoušu s kalašnikovama, nic nebylo dost dobré aby akčního hrdinu co i jen zdrželo... "já jsem zákon!", jak říkával Soudce Dredd. 6/10(11.12.2011)

Francouzská elegance došla vrcholu, neboť dokázala z kriminálníka udělat hrdinu a vzor ctnosti. A navíc nesmrtelného, protože během těch sta minut by i kočka chcípla tak šestkrát. Ovšem, nehledě na kvalitu a spád celé té jízdy, za tu pravou nebezpečnou kořist považuju Alici. Kdybych takovouhle Alici měl v naší ulici, roztrhám pas, spálím krosnu a do deseti minut by ze mě byl usedlík.(14.8.2013)

• Caminzind

V podstatě bezduchá akční kriminálka s Tarzanem protkaná reklamními klipy na vozy nižší střední třídy. Měli z toho udělat giallo a byl klid, takhle to trochu připomínalo rvačku Petera Griffina s tím žlutým kohoutem (FAMILY GUY). Stačí to takto?(28.9.2011)

Spoustu "much" ten film má, ale fakt se na něj dobře kouká a porci napětí není nouze(28.9.2011)

Ten chlap je odolnější než Terminátor, což je zvláštní, páč jsem se nikde nedočet, že to měla bejt sci-fi. 60%(16.4.2012)