Čtyřicítka na krku

This Is 40

This Is 40

Komedie

USA, 2012, 134 min (Director's cut: 138 min)

upřímná komedie ze života, kterou táhne k zemi jen přestřelená stopáž.. slabší 4*(22.7.2013)

• 6thSun

Miluju Apatowy komedie 40 let panic a Zbouchnutá. Takže buď jsem se totálně změnil, nebo to režisér totálně dojebal, každopádně mně to přišlo maximálně odpudivý. 20%(29.1.2013)

• mat.ilda

Tak to bylo jedno z mých největších filmových utrpení - podbízivé, uječené a totálně odpuzující představení zhovadilé rodiny, kde se jen zlehka vymykal Paul Rudd, jinak aby jeden pohledal další, alespoň snesitelné postavy, které však nejméně o pět délek zaostávaly za oslavenkyní čtyřicítky v názvu, ve sledu nekonečných příprav na narozeninovou párty, která měla být zřejmě vyvrcholením vřeštění, nemístných vulgarit a projevů vzácných degenerací členů rodiny z obou stran, ale i když jsem si fakt přála zjistit, jestli má scénáristická a režijní tupost nějaké mantinely, ty moje mě nepustily přes hodinu a devět minut.(10.3.2013)

• LIVINGDEAD

Dlouhé, nudné, bez vtipu.... Po shlédnutí mne rozbolela hlava a herečka Leslie Mann je stará nesympatická šereda.(21.6.2013)

Aj keď dĺžka je desne prepálená, na tomto filme niečo je...scenár nie je zle premyslený, dokonca sú v ňom milé a naozaj vtipné vychytávky. Mňa tento film celkom potešil, možno práve vďaka tomu, že som nečakala žiadnu grandióznu zábavu, skôr oddych a relax.(10.6.2013)

• - Pete (Paul Rudd) naráží v jedné scéně na Davida Schwimmera, o kterém mluví jako o Rossovi ze seriálu Přátelé (od r. 1994). Paul Rudd si v Přátelích (od r. 1994) zahrál coby Mike Hannigan. (Aaron.)

• - Po hádce se Charlotte (Iris Apatow) u snídaně zeptá, proč nikdo nemluví. Pete (Paul Rudd) jí odpoví, že jsou to „zvuky ticha", což je narážka na „Sounds of Silence", jeden z nejslavnějších hitů dvojice Simon & Garfunkel, o kterých v předchozí scéně oba hlavní představitelé mluví. (_Irbe_)

• - Leslie Mann (Debbie) mala v dobe uvedenia filmu skutočne 40 rokov. (ludovit14)