poster

Čtyřicítka na krku

 • USA

  This Is 40

Komedie

USA, 2012, 134 min (Director's cut: 138 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hild
  ***

  Na tomto filmu bez debat něco je, není to špatně napsané, film se snaží do jisté míry vyhýbat trapnému a nevkusnému humoru, spíše se snaží co nejpřirozeněji podat obyčejný příběh ze života. Mě to ale zkrátka vůbec nebavilo. Film potopila ta naprosto nepřiměřená stopáž, délka filmu je vážně šílená, zbytečně jsou tam narvány postavy a epizodky, které v rámci hlavní dějové linie vůbec nemají smysl. Paul Rudd je sympaťák a je to nejlepší na filmu, až vlastně na ty všudypřítomné narážky na Lost, které musí potěšit snad každého fanouška tohoto seriálu.(18.2.2013)

 • SexyAjinka
  ****

  Uznávám, že je to velmi průměrný film. Nic nového nepředvede, navíc, když jsem viděla stopáž, tak jsem to chtěla vypnout hned na začátku. Ale když jsem překonala úvodní trapnosti manželského života v podání dvou pro mě křečovitých herců, skvěle jsem se pobavila. Některé vtípky mě jednoduše dostaly, což se mi u komedie nějakou dobu nestalo.. Proto je mé hodnocení takové, jaké je.(31.7.2013)

 • Enšpígl
  ***

  Teda až mě bude čtyřicet let, přede mnou bude Megan Fox v bikinách a moje ženská řekne, že se o mně nebojí, protože bych nevěděl co s ní, tak seberu bágl a odlítám na Samutru rajtovat s domorodcema kolem ohně, protože takovejhle názor na mě je horší než členství v KSČM a v ODS dohromady. Ve filmu je spousty věcí, které mě přišli docela realný, ať už dialogy nebo některé scény i když třeba přerušená kuřba byl extrém, tohle mě zařídit nějakej fagan, tak jde do minuty do věčnejch lovišť za Vinnetouem. Celkově se jedná o překvapivě přijatelně procmrdlou zábavu, romantiku a reálku.(9.7.2013)

 • Boogeyman
  ****

  Pro někoho, kdo nemá ženu a dvě děti a jehož život nezabředl do každodenního stereotypu a shonu za zabezpečováním rodiny, musí tenhle film být neskutečným utrpením. Ještě před deseti lety bych to považoval za nudnou sračku pro losery, kterýma se nikdy nestanu....a teď tomu dávám čtyři hvězdičky a to jen proto, že na pátou je to přehnaně dlouhý. :-) Ale neměnil bych.(9.3.2013)

 • HellFire
  ***

  Je zřejmé, proč jsou Apatowovi filmy tak úspěšné. Zaměřují se totiž na běžné problémy, se kterými se ztotožní většina národa. V tomhle případě se řeší "normální" problémy manželského páru s dětmi, ochabující sexuální život, stárnutí (ach těch 40 je tak vysoké číslo!), nedostatek invence; hudební vkus; proč si musel manžílek vzít Viagru; nadává se; rozhazují se velké sumy a pak je překvapení, že došly finance; nahlíží se do záchodu a do zadku; jí se buchty z dřezu; prdí se; ženské si sahají na prsa, jako by to bylo běžné (možná je, co já vím); ukážeme si, jak jsme zabraní do moderní technologie; ... Tohle je přesně ta Unrated verze, kterou jsme chtěli! Teď můžeme nadávat i před dětmi. Nakonec z toho vyleze takový smutný předobraz dnešní rodiny, kdy všichni tráví více času v práci a u počítače/televize než s rodinou. Film náhodně přeskakuje ze scének z narozenin na scénky ze života a pouze si můžete představovat, v jakém období se odehrávají. Ani moc nechápu, jak jsem se na to vydržel dívat, asi je to díky Leslie Mann a Paulu Ruddovi, kterým to spolu sedí a faktem, že filmu se podivným způsobem nedaří sklouzávat do trapnosti. To se tedy netýká závěrečné oslavy... Jo a mimochodem, tohle je ta nejprofláknutější reklama na Apple.(6.5.2014)

 • Maude Apatow

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace