poster

Šmankote, babičko, čaruj!

Pohádka

Česko, 1998, 67 min

 • Campbell
  *

  No páni viděl jsem to včera a už totálně nevím o čem to bylo:-D Jediný co si pamatuju je to že mě totálně každá postava srala. Je mi ale záhadou jak je možné žr tohle bylo v kině, to snad nemáme lepší pohádky? Každopádně by mě zajímalo o čem že to ještě jednou byl? Ale pouštět si to znova nebudu.(24.4.2011)

 • Iks
  odpad!

  Šmankote, Havlíčku, netoč!(3.9.2011)

 • MikO_NR_1909
  odpad!

  Jedno veľké: WTF!(26.5.2016)

 • Hitman_47
  odpad!

  Horší "pohádku" snad eště nikdo nenatočil....(7.7.2004)

 • Tommassi3
  odpad!

  "Moc toho nenamluvíš, ale zpíváš krásně.." Havlíčkova vyprázdněná pohádková eutanázie dovádějící troškovskou přepjatou karikaci žánrových charakterů k uširvoucí dokonalosti.. Že se Lucka Vondráčková rodičům očividně povedla a vyloupla se z ní neskutečná samice, která navíc dostala od sudiček do vínku hlas, jaký jí může její bláznivá (pra)teta jen závidět, samotnému hudebnímu žánru navzdory, o tom nemůže být jistě ani sporu.. Nicméně s herectvím je na tom tahle nestárnoucí kráska už o poznání hůře, zhruba v duchu výše zmíněné repliky.. A tak jen přemýšlím, co pozitivního vlastně na téhle zrůdnosti vyzdvihnout, zvlášť když kvůli jednomu snad i líbivému hitu se přece není třeba nechat otrávit pohádkou po všech stránkách špatnou až běda.. Inu kde nic není, ani čert nebere !!(2.11.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace