Šmankote, babičko, čaruj!

Pohádka

Česko, 1998, 67 min

• Karlas

Přeslazený jak špatně udělaná káva, u které se rozhodujete jestli jí máte vylít do záchodu, nebo to pro tentokrát přetrpět. Mladé herce ("muže"), by v této lehké pohádce, asi nejlépe popsal svým jadrným způsobem Verbal. Přesto nemůžu říci, že by to bylo úplně odepsané, prostředí a výtvarná stránka lesní říše se mi docela líbily.(27.12.2013)

• darek kartac

Né moc povedná pohádka. Nudil jsem se.(5.9.2010)

• Hromino

Vítejte v lesním salónu demence! Otevřeno nonstop, naši adresu raději nechtějte vědět. Nabízíme plejádu přehrávajících hereček v čele s Luckou, která vám svým vystoupením ráda zpříjemní pobyt. Náš pasák Zdenda zrovna sehnal výhodné a laciné studio, kde po nás za pronájem moc nechcou, takže se tu dá dobře kšeftovat. Podařilo se mu také sehnat sice trochu amatérské lidi, jejichž výkony jsou sice dle některých prachbídné, ale jsou to kecy. Gigolové taky zrovna nevykouzlili ty nejlepší efekty a možná vám to u nás bude připadat fakt laciné, ale to se pletete. Bude to vodvaz. Cestou k nám se totiž ještě můžete zastavit na motorestu u jistého Honzy P., kde vás rovněž příjemně pohostí a jelikož je to velký srandista, extrémně vás pobaví vás svými řečmi a vystupováním (on sice tvrdí, že to schválně nedělá, ale nevěřte mu!). No a šmankote, málem bych zapomněla na naši bordelmamá, samotnou paní Valerii, která je sice pokročilého věku a na velikosti tělesa jí nezáleží, páč bez brejlí stejně nic nevidí, ale je tak neuvěřitelně milá a ochotná, až se vám z ní udělá zaručeně blbě. Takže to by bylo všecko, fajn, už se těšíme na nové zákazníky! ♥ Zavolej!(15.9.2011)

::::::::::::::::::::Jako malý jsem to hltal ......... :::::::::::::::::::::(8.1.2008)

• gouryella

No, ani nemam chut se k tomuto vytvoru vyjadrovat - doufam, ze uz nikdo nikdy nenatoci tak nepovedenou smesici, ktera si rika pohadka.(25.7.2002)

• - Poslední role pro Valerii Kaplanovou. (M.B)

• - Vnější záběry hradu a nádvoří se natáčely na hradě Malenovice. Filmovalo se také na zámku Benešov nad Ploučnicí. (M.B)