Šmankote, babičko, čaruj!

Pohádka

Česko, 1998, 67 min

• Jezinka.Jezinka

Pohádce z principu odpad nedám, ale tady se sama sebe ptám: "Šmankote a proč ne?" A kdo je vlastně ten Šmankot?(1.5.2013)

Tak, koukám se a když dám 3 hvězdy tak má pohádka 27% a když dám 2 hvězdy tak je tam jen 26% - jako malej (5 letej kluk) jsem měl tuhle pohádku opravdu rád, teď když na ní koukám, tak můžu říct jen blééé :D, ale za to dětství co jsem díky této splácanině prožil a za Lucku Vondráčkovou (a její song) tam ty 3 hvězdy nechám Jinak herecké výkony snad raději komentovat nebudu(18.11.2012)

• blackrain

Herecké obsazení a závěrečná písnička je zřejmě jediným kladem této pohádky.(2.1.2010)

Pěkná česká pohádka,nízké hodnocení nechápu. Stará babička byla dokonalá , to samé bludička a Agáta..Pěkné..!!(5.4.2013)

• Monoxid

Myslím, že díky úžasnému ději a geniálním hereckým výkonům jsem ani nebyla schopná to dokoukat. Omylem to asi někdo zařadil do vysílání v čase, kdy obvykle běží pohádky, a mě nevaroval.(28.12.2009)