“I smell fear on you…” Viděno všech dosavadních 6 sezón. Bobovy burgery jsou pro mě jedním z nejmilejších animovaných seriálů, co jsem kdy… Jasně, na jedné straně je místy trochu vyhrocený záchodový humor, který nemusí sedět každému, ale na straně druhé jsou postavy a příběhy, ke kterým jsem si dokázala najít vztah. Viděla jsem skoro všechny díly Simpsonů, Family Guye, South Parku a kdoví čeho ještě, ale nikdy se mi nestalo, že by ve mě vyvolaly pocit hlubší než kávová lžička. Příběhy Boba, Lindy a jejich tří dětí mají svoji poetiku, která je skrytá právě za hradbou vtípků, a chce to trochu času, než se k ní člověk prokope. Je to pocit, že přesně tohle je rodina, jejíž součástí bych strašně chtěla být - ale nejen proto, že by to byla legrace (jako je tomu v případě Simpsonů nebo FG) ale proto, jaký vztah k sobě postavy mají. Sice jeden druhého občas přilepí k záchodu, ale člověk ví, jak moc rádi se mají a je tím hrozně dojatej. A Louise je prostě nejpší postava na světě a všech dob…(13.7.2016)

• Wheelcrusher

Probůh KŮŮLe, necpi nám tuhle náhrašku, na kterou ani nechcu plejtvat hodnocením a rači nakup novej Family guy a American dad!!! To sou animáče s pořádnou šťávou... a nekecej, že krachuješ:) Když si koupim reprezent-tričko, stejnak se na mou prosbu vys*reš. Kdyby náááhodou ne, tak tohle přísahám smažu;) Každopádně Bobovy napařovaný loupáky si strč někam!(11.1.2013)

Ve víru všech těch geniálních point a nastavovaných vtípků, co gradují jak mnohonásobný orgasmus jehovisty na pouti v Plasích, je tento unikátní jednoduše, příjemně sledovatelný průběh jednotlivých dílů osvěžením v poušti překombinovaných epizodek kde do prdelek diváka kope kdejaký dítě s hlavou ve tvaru rugbyového míče.....Daleko působivější a sledovatelnější i při snídani, než ty Ameicandádové a Clívlendi.........a víte co? Mě to přijde vážně vtipné i bez koulí v nálevu a nateklých vagín co zpívají jako Susan Boyle.(4.3.2013)

Ptákovina s nesympatickou animací. Občas padne pár fajných vtipů, ale zázraky se nekonají. Na zabití času u jídla nebo jen tak, když je volných 20 minut prokrastinace, tak to šikne.(10.2.2015)

Zatiaľ po zhliadnutí prvých dvoch dielov. Prvý ma nejako extra neoslovil, druhý bol o poznanie lepší, vtipnejší, odkazy na Narniu, Blair Witch a Shining potešili :-). Zatiaľ u mňa tak na 75%, Family Guy to neprekoná.(23.12.2011)