• Beastmaster4

nuda, bez vtipu, nuda, bez vtipu, nuda.....(25.12.2011)

Bob a jeho vynikající burgery, jenž se snaží prosadit v ulici, spolu s manželkou a dětmi kteří jim také vypomáhají. Animace není zrovna extra vydařená a příběhy až na pár výjimek nejsou tolik vtipné a pobavení občas střídá zklamání. Po zhlédnutí 2 série musím přiznat pozitivní energii seriálu a těším se na další epizody. Velké zklamání u první série hlavně kvůli českému dabingu.. / Viděné epizody z 1-2 série *22.dílů / Chystám se na 3 sérii ( Hodnocení: 5/10 )(8.8.2013)

Zatiaľ po zhliadnutí prvých dvoch dielov. Prvý ma nejako extra neoslovil, druhý bol o poznanie lepší, vtipnejší, odkazy na Narniu, Blair Witch a Shining potešili :-). Zatiaľ u mňa tak na 75%, Family Guy to neprekoná.(23.12.2011)

Ptákovina s nesympatickou animací. Občas padne pár fajných vtipů, ale zázraky se nekonají. Na zabití času u jídla nebo jen tak, když je volných 20 minut prokrastinace, tak to šikne.(10.2.2015)

První polovina 1. série se dala a docela jsem se i zasmál, ale ta druhá půlka už byla mnohem mnohem slabší, tím pádem 2. sérii vzdávám...50%(17.8.2014)

• - V úvodní znělce má výloha vpravo od Bobovy restaurace pokaždé jiný vývěsní štít. Když v úvodní znělce přijíždí dodávka deratizační služby, má v každém díle na boku napsanou jinou hlášku. (SpeckBear)

• - V Bobově restauraci je na tabuli v každém díle minimálně jeden Burger dne. (SpeckBear)