• Beastmaster4

nuda, bez vtipu, nuda, bez vtipu, nuda.....(25.12.2011)

• iamek

Hodně mizerný animák, který se za každou cenu snaží být vtipný. A nedaří se mu to.(1.2.2012)

• SallyZen

Dejte si Bobova Burgera a bude Vám blbě ještě hodně dlouho. Seriálový (S)hit, který je sprostej jak dlaždič a přitom hloupej až hanba. 0%(21.2.2012)

První polovina 1. série se dala a docela jsem se i zasmál, ale ta druhá půlka už byla mnohem mnohem slabší, tím pádem 2. sérii vzdávám...50%(17.8.2014)

• JohnMiller

Nie sú to Simpsonovci ani Family Guy či Futurama ale prvé časti boli celkom slušné. Má to svoje čaro aj zopár podarených a hlavne originálnych gagov. Animácie majú taktiež svojský štýl , ale mne oku neulahodili. Najlepšia postava nie je hlava rodiny ani ale malá Louise. Jej morbídne zvrátené vtípky okolo puberty sú jediné vtipy pri ktorých sa človek pousmeje.(teda aspoň ja ktorému takéto narážky pripadajú smiešne)(30.3.2013)

• - V Bobově restauraci je na tabuli v každém díle minimálně jeden Burger dne. (SpeckBear)

• - V úvodní znělce má výloha vpravo od Bobovy restaurace pokaždé jiný vývěsní štít. Když v úvodní znělce přijíždí dodávka deratizační služby, má v každém díle na boku napsanou jinou hlášku. (SpeckBear)