Ve víru všech těch geniálních point a nastavovaných vtípků, co gradují jak mnohonásobný orgasmus jehovisty na pouti v Plasích, je tento unikátní jednoduše, příjemně sledovatelný průběh jednotlivých dílů osvěžením v poušti překombinovaných epizodek kde do prdelek diváka kope kdejaký dítě s hlavou ve tvaru rugbyového míče.....Daleko působivější a sledovatelnější i při snídani, než ty Ameicandádové a Clívlendi.........a víte co? Mě to přijde vážně vtipné i bez koulí v nálevu a nateklých vagín co zpívají jako Susan Boyle.(4.3.2013)

Velmi průměrný animovaný, mimochodem dost odporně animovaný, seriál, který nedostatek vtipu a prvoplánovitého humoru zachraňuje spoustou odkazů na kultovní filmy..;)(12.5.2013)

• iamek

Hodně mizerný animák, který se za každou cenu snaží být vtipný. A nedaří se mu to.(1.2.2012)

“I smell fear on you…” Viděno všech dosavadních 6 sezón. Bobovy burgery jsou pro mě jedním z nejmilejších animovaných seriálů, co jsem kdy… Jasně, na jedné straně je místy trochu vyhrocený záchodový humor, který nemusí sedět každému, ale na straně druhé jsou postavy a příběhy, ke kterým jsem si dokázala najít vztah. Viděla jsem skoro všechny díly Simpsonů, Family Guye, South Parku a kdoví čeho ještě, ale nikdy se mi nestalo, že by ve mě vyvolaly pocit hlubší než kávová lžička. Příběhy Boba, Lindy a jejich tří dětí mají svoji poetiku, která je skrytá právě za hradbou vtípků, a chce to trochu času, než se k ní člověk prokope. Je to pocit, že přesně tohle je rodina, jejíž součástí bych strašně chtěla být - ale nejen proto, že by to byla legrace (jako je tomu v případě Simpsonů nebo FG) ale proto, jaký vztah k sobě postavy mají. Sice jeden druhého občas přilepí k záchodu, ale člověk ví, jak moc rádi se mají a je tím hrozně dojatej. A Louise je prostě nejpší postava na světě a všech dob…(13.7.2016)

• Beastmaster4

nuda, bez vtipu, nuda, bez vtipu, nuda.....(25.12.2011)

• - V Bobově restauraci je na tabuli v každém díle minimálně jeden Burger dne. (SpeckBear)

• - V úvodní znělce má výloha vpravo od Bobovy restaurace pokaždé jiný vývěsní štít. Když v úvodní znělce přijíždí dodávka deratizační služby, má v každém díle na boku napsanou jinou hlášku. (SpeckBear)