Po prvním díle jasných pět. Originální, drsný humor připomínající Family Guye nebo třeba South Park, ale mám strach, že kvůli né moc vábivé animaci se neudrží víc jak 3 série.(23.1.2012)

“I smell fear on you…” Viděno všech dosavadních 6 sezón. Bobovy burgery jsou pro mě jedním z nejmilejších animovaných seriálů, co jsem kdy… Jasně, na jedné straně je místy trochu vyhrocený záchodový humor, který nemusí sedět každému, ale na straně druhé jsou postavy a příběhy, ke kterým jsem si dokázala najít vztah. Viděla jsem skoro všechny díly Simpsonů, Family Guye, South Parku a kdoví čeho ještě, ale nikdy se mi nestalo, že by ve mě vyvolaly pocit hlubší než kávová lžička. Příběhy Boba, Lindy a jejich tří dětí mají svoji poetiku, která je skrytá právě za hradbou vtípků, a chce to trochu času, než se k ní člověk prokope. Je to pocit, že přesně tohle je rodina, jejíž součástí bych strašně chtěla být - ale nejen proto, že by to byla legrace (jako je tomu v případě Simpsonů nebo FG) ale proto, jaký vztah k sobě postavy mají. Sice jeden druhého občas přilepí k záchodu, ale člověk ví, jak moc rádi se mají a je tím hrozně dojatej. A Louise je prostě nejpší postava na světě a všech dob…(13.7.2016)

možná pro někoho kdo hledá něco mezi Simpsony a South Parkem s family Guyem, ale až moc vtipů nedopadne na úrodnou půdu(3.11.2012)

Ptákovina s nesympatickou animací. Občas padne pár fajných vtipů, ale zázraky se nekonají. Na zabití času u jídla nebo jen tak, když je volných 20 minut prokrastinace, tak to šikne.(10.2.2015)

• Wheelcrusher

Probůh KŮŮLe, necpi nám tuhle náhrašku, na kterou ani nechcu plejtvat hodnocením a rači nakup novej Family guy a American dad!!! To sou animáče s pořádnou šťávou... a nekecej, že krachuješ:) Když si koupim reprezent-tričko, stejnak se na mou prosbu vys*reš. Kdyby náááhodou ne, tak tohle přísahám smažu;) Každopádně Bobovy napařovaný loupáky si strč někam!(11.1.2013)