• SallyZen

Dejte si Bobova Burgera a bude Vám blbě ještě hodně dlouho. Seriálový (S)hit, který je sprostej jak dlaždič a přitom hloupej až hanba. 0%(21.2.2012)

Ptákovina s nesympatickou animací. Občas padne pár fajných vtipů, ale zázraky se nekonají. Na zabití času u jídla nebo jen tak, když je volných 20 minut prokrastinace, tak to šikne.(10.2.2015)

• Paity

Naprosto pitomě namalované, trapné hlášky, suché vtipy, prostě nic čeho by se divák mohl chytit.(10.7.2013)

• iamek

Hodně mizerný animák, který se za každou cenu snaží být vtipný. A nedaří se mu to.(1.2.2012)

“I smell fear on you…” Viděno všech dosavadních 6 sezón. Bobovy burgery jsou pro mě jedním z nejmilejších animovaných seriálů, co jsem kdy… Jasně, na jedné straně je místy trochu vyhrocený záchodový humor, který nemusí sedět každému, ale na straně druhé jsou postavy a příběhy, ke kterým jsem si dokázala najít vztah. Viděla jsem skoro všechny díly Simpsonů, Family Guye, South Parku a kdoví čeho ještě, ale nikdy se mi nestalo, že by ve mě vyvolaly pocit hlubší než kávová lžička. Příběhy Boba, Lindy a jejich tří dětí mají svoji poetiku, která je skrytá právě za hradbou vtípků, a chce to trochu času, než se k ní člověk prokope. Je to pocit, že přesně tohle je rodina, jejíž součástí bych strašně chtěla být - ale nejen proto, že by to byla legrace (jako je tomu v případě Simpsonů nebo FG) ale proto, jaký vztah k sobě postavy mají. Sice jeden druhého občas přilepí k záchodu, ale člověk ví, jak moc rádi se mají a je tím hrozně dojatej. A Louise je prostě nejpší postava na světě a všech dob…(13.7.2016)