poster

Charlieho malá tajemství

 • český

  Ten, kdo stojí v koutě

 • anglický

  The Perks of Being a Wallflower

 • slovenský

  Ten, kto stojí v kúte

Drama / Romantický

USA, 2012, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PinokKio
  *****

  Asi jsem zapomněl kolik mi je .. nebo to ani vědět nechci, ale člověk má chuť díky těmhle sympatickým zvrhlíkům přestat chodit v neděli do kostela (pokud bych to tedy dělal) a raději místo toho předehrávat před filmovým plátnem Rocky Horror Picture Show pro bandu ještě větších pošuků. Jen si myslím, že by mi ty šaty asi tak neslušely : )(12.1.2013)

 • CheGuevara
  **

  To Oliver Tate byl aspoň vtipný, uměl lépe vystihnout dobu středoškolských lásek a uměl vyprávět, jak rafinovaně tak přímočaře. Oproti tomu "Perks" nabízí jen obnošený huňatý svetr pro začínající hipstery. Ale ať nejsem jenom kousavý, tak celkové poselství, že za všechno si vlastně můžeme sami a všechno je to jenom v našich hlavách, je vlastně v podstatě fajn, jen by to nesmělo být jediné, co si člověk z filmu odnese. PS: Ale za Bluntmanovu reakci to asi stálo natočit, škoda, že tak hysterický nebyl i ten film. :)(4.1.2013)

 • robbiee
  ****

  [imdb: 8.3/10] | me: Veľmi príjemný film, ktorý po celý čas pôsobí úplne lahodne a pohodovo. Dalo by sa povedať, že to je asi prvý teen-rom-com, ktorý ma takto (osobne) oslovil. Je to film, ktorý má krásnu atmosféru a darí sa mu udržať si ju po celý čas. Veľkú zásluhu pripisujem charizmatickej Emme Watson, ktorá v tomto filme pôsobí ako hlavný element. Avšak ani jej účinkovanie by nebolo tak jednoznačné nebyť hlavného predstaviteľa Logana Lermana, ktorý vo svojej úlohe stojí pevne a presvedčivo. Medzi nimi dvoma funguje chémia stopercentne a to citeľne obohacuje celý film, ... ktorý nepotrebuje hnať teen problematiku do extrémov, aby zaujal. Proste pri všetkom tom čo sprevádza obdobie stredoškolského dospievania sa pristaví a ponúkne svojský pohľad na vec. Veľmi milá filmová záležitosť, ktorá ma síce teen-charakter, ... no pôsobí veľmi dospelo. So, this is my life. And I want you to know that I am both happy and sad and I'm still trying to figure out how could that be. (19.1.2013)

 • Radek99
  *****

  Vítejte na ostrově odložených hraček! We can be Heroes...Just for one day...(2.6.2013)

 • ORIN
  *****

  Neznalost Bowieho zamrzí, ale to je v mých očích v podstatě jediná výtka. Hlavní postavy mají hloubku, nejsou omezeny jen na několik charakterových rysů. Syžet informace dávkuje postupně a odhaluje skrytá tajemství daných postav v ten nejlepší moment. Víme přesně to, co ví a co zjistí hlavní hrdina a co je důležité i to, čeho si je vědom sám o sobě. To, co je uloženo hluboko v podvědomí vyvěrá na povrch a vrcholí v emocionálně velmi silném závěru a převrací předešlé tak trochu naruby, nicméně nic nepůsobí uměle a vykonstruovaně právě proto, že je rozsah vědění omezen na hlavního hrdinu (útržkovité vzpomínky se přemění na úplné v jediném, prchavém momentu)... Ale ten zpropadený Bowie...(23.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace