Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Superlativy okolo filmu stále nedělají superzábavný film...(10.2.2007)

 • Aidan
  ****

  Belmondo jako muž stoprocentní i čtyřprocentní v komedii mého dětství, u níž se i po letech směju, byť mi to mé intelektuálské superego vyčítá. Bruno Ferrari forever! Být však Italem vyhlásím Francii za tenhle film válku.(11.2.2006)

 • kinej
  ***

  Belmondo je skvělé herec, zejména komik. Také je obdivuhodné jeho dohodlání nenechat se zastupovat kaskadéry. A zvíře je film plný dobrých gagů a ohromujících kaskadérských triků. Ale film nemá zase až tak dobrý děj, který by ladně tmelil všechny tyto scénky a akce dohromady v nějaký ucelenější a zajímavější příběh. Belmondo má za své nasazení plný počet, ale režisér a ostatní si mohli dát záležet víc.(31.3.2009)

 • Jeanne
  *****

  Zase jedna dvojrole pro Jean-Paula Belmonda! Místo chudinky spisovatele Merlina je tu smolař, kaskadér Mike a namísto šílence se zářícím úsměvem Boba, role Bruna Ferrariho! Styl Clauda Zidiho je opravdu zřetelný (to samé dýchá z Křidýlka nebo stehýnka nebo z Jeden hot a druhý čehý), ale to ani v nejmenším neznamená, že by byl špatný! Proč se mu asi říká nástupce Gérarda Ouryho!? Navíc role, kde Belmondo předstírá mentálně narušeného, aby mu zůstal invalidní důchod je zřejmě to, co si s oblibou zkoušel v realitě v dobách mládí a historka, kterou taky nechal okořenit svoji biografii.(5.1.2004)

 • LiVentura
  *****

  ...další taková roztomilost se snad již legendárními dialogy mezi dvojníkem Bruna Ferrariho a jím samotným..(19.7.2007)

 • - V epizodních rolích se v úvodu filmu objevuje francouzský zpěvák Johnny Hallyday a britská herečka a modelka Jane Birkinová. Oba ve filmu hrají sami sebe. (SeanBean)

 • - Film ve francouzských kinech dosáhl návštěvnosti více než tří miliónů diváků. Stejný úspěch měl také v Západním Německu, zatímco ve Španělsku dosáhl výrazně nižšího počtu návštěvníků a v Itálii nebyl v kinech uveden vůbec. (argenson)

 • - Režisér Claude Zidi později litoval volby s Raquel Welch pro hlavní ženskou postavu. Na spolupráci s ní si ostatně stěžoval i sám Belmondo. Raquel Welch podle vzpomínek zúčastněných trávila neúměrné množství času v maskérně a zdržovala průběh natáčení. (argenson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace