Francúzky herec Jean-Paul Belmondo je dnes už len starý páprda, ktorý je jednou nohou v hrobe. Ale svojho času bol hviezda prvej triedy. Idol žien. Neodolateľný macho. Komédia, z filmárskeho prostredia, "Zviera" mu bola napísaná priamo na telo. Zahral si tu zaujímavú dvojúlohu. Nezodpovedného kaskadéra Mike Guachera a teplého, talianskeho herca Bruna Ferrari. V jednoduchom, mierne infantilnom príbehu, mu robila partnerku dobre stavaná Raquel Welchová. ***(2.4.2010)

Pokaždé, když vidím Zvíře, nejsem s to se týden zasmát. Jednak proto, že mě od záchvatů smíchu při tomhle filmu všechno bolí, jednak mi ve srovnání s Belmondovou čtyřrolí chlapáckého kaskadéra, zženštilého herce se závratěmi půl metru nad zemí, gorily v samoobsluze a blba na sociálních dávkách připadá všechno tak nudné a vyčpělé...(2.9.2007)

Superlativy okolo filmu stále nedělají superzábavný film...(10.2.2007)

-"Ha, co to děláte? Proč mě mučíte? - Vy ste Bruno? - Ano." Skvělá komedie jak jinak než z prostředí natáčení. Francouzi jsou na tohle zkrátka machři.(29.3.2009)

Vydarená komédia s Belmondom, ktorý si tu dokonca zahral dvojrolu. R. Welch je sexi , ale nie som úplne presvedčený o tom, či bola práve ona tá správna voľba. Vedľa Belmonda sa mi zdala až príliš dominantná, možno to bude tou jej výškou, neviem, či nie je vyššia ako Belmondo. Celkovo to však určite nepokazila, vo filme je mnoho vtipných momentov a asi najviac som sa pobavil pri návšteve zo sociálky. Komédia je to fakt dobrá, ale jej postavenie v top 300 sa mi zdá trochu nadsadené. Vedel by som vymenovať stovky lepších filmov, ale zase nie komédií. Z tohto pohľadu tam možno svoje miesto má, prečo nie? 80%.(26.4.2013)

• - Ve 49té minutě bojuje Mike (Belmondo) s tygrem, po boji má rozepnutou košili, pomačkanou a rozepnutou bundu, špinavé kalhoty z válení po zemi a rozcuchané vlasy. Pak odběhne ze scény a v následujícím střihu vybíhá z lesa se zapnutou košilí, zapnutou a vyžehlenou čistou bundou, čistými kalhotami a uhlazenými vlasy. (Ivoman)

• - Jane Gardner (Raquel Welch) v závěrečné scéně pilotuje letoun Fieseler Fi 156 Storch, který sloužil ve 2. světové válce na německé straně jako průzkumné letadlo. (Lucas87)

• - Po čtyřech letech a čtyřech titulech kriminálního žánru se Belmondo vrátil k čistě komediálnímu filmu. Producent Christian Fechner, který předtím s režisérem Zidim pracoval na Funèsových nebo Richardových filmech, byl nadšen scénářem s dvěma zcela odlišnými Belmondy. Souhlasil i s použitím svého jméno pro filmovou postavu producenta, kterého ztvárnil Julien Guiomar. (argenson)