Zase jedna dvojrole pro Jean-Paula Belmonda! Místo chudinky spisovatele Merlina je tu smolař, kaskadér Mike a namísto šílence se zářícím úsměvem Boba, role Bruna Ferrariho! Styl Clauda Zidiho je opravdu zřetelný (to samé dýchá z Křidýlka nebo stehýnka nebo z Jeden hot a druhý čehý), ale to ani v nejmenším neznamená, že by byl špatný! Proč se mu asi říká nástupce Gérarda Ouryho!? Navíc role, kde Belmondo předstírá mentálně narušeného, aby mu zůstal invalidní důchod je zřejmě to, co si s oblibou zkoušel v realitě v dobách mládí a historka, kterou taky nechal okořenit svoji biografii.(5.1.2004)

Francúzky herec Jean-Paul Belmondo je dnes už len starý páprda, ktorý je jednou nohou v hrobe. Ale svojho času bol hviezda prvej triedy. Idol žien. Neodolateľný macho. Komédia, z filmárskeho prostredia, "Zviera" mu bola napísaná priamo na telo. Zahral si tu zaujímavú dvojúlohu. Nezodpovedného kaskadéra Mike Guachera a teplého, talianskeho herca Bruna Ferrari. V jednoduchom, mierne infantilnom príbehu, mu robila partnerku dobre stavaná Raquel Welchová. ***(2.4.2010)

„A pak ji znásilnil!“ - „Čtyřikrát, z toho jsem si třikrát spletl pokoj.“ Úchvatný Bebel ve dvojroli narůžovělého Ferrari a kaskadéra tří tváří (rozverná, retardovaná a porostlá srstí), Cosmova ústřední melodie, co se diváka chytne jak měsíc abstinující klíště, mokrá "pak si ty oči ze mě zase vezměte" Raquel a salva rozpustilých gagů z vyhlášené francouzské kuchyně smíchu. Jinými slovy ta nejlepší esence Belmonda jakožto archetypu nespolehlivého svůdce. To znamená plodit ano, k výchově už raději nepustit..(13.11.2012)

Nejlepší a nejvtipnější Belmondo vůbec.Scéna v nemocnici je nezapomenutelná a převlékání se Belmonda za invalidu taktéž.(17.3.2003)

-"Ha, co to děláte? Proč mě mučíte? - Vy ste Bruno? - Ano." Skvělá komedie jak jinak než z prostředí natáčení. Francouzi jsou na tohle zkrátka machři.(29.3.2009)