Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Phobia
  ****

  Asi bych měla vůči filmům s Belmondem vnímat nostalgické emoce, vždyť to byla v dobách mého dětství radostná událost, kdykoliv nám komáři do televizní záplavy sjezdů ÚV KSČ a dalších demagogických blábolů nadělili nějaký film od soudruhů z Francie. Ale nějak se stalo, že Belmondo mi z oblíbenců rychle vyšuměl. "Zvíře" je solidní komedie, jedna z těch vyvolených, na kterou se i po letech dá dívat bez přemýšlení, co jsme na tom, proboha, kdysi viděli? Bruno Ferrari i Mike Gaucher stále dokážou vytvarovat na rtech široký úsměv, nicméně o moji srdcovku nejde. Tož tak. 75%(25.3.2010)

 • Superpero
  ***

  Bruno Ferrari :)(22.5.2009)

 • golfista
  *****

  Dvojrole, kterou skvěle ztvárnil J.P.Belmondo a nezapomenutelné vnady Raquel Welch dělají z tohoto filmu jednu z nejlepších francouzských komedií všech dob.(28.1.2003)

 • Radyo
  ****

  Jedna z nejpovedenějších komedií J.-P. Belmonda. Kouzelné hlášky (viz komentář Limy) a v několika málo scénkách neodolatelné Belmondovo ztvárnění mentálně postiženého maníka.(25.7.2002)

 • Oskar
  *****

  Tuhle Belmondovu komedii mám nejradši, protože je nejbláznivější. Navíc se i dost povedl český dabing. Nadabovat Bruna Ferrarriho by Jan Tříska nezvládl (ať mi promine).(20.2.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace