Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheMaker
  *****

  Nejlepší Bondovka ! Ehm, omlouvám se, BELMONDOVKA !!!(13.5.2009)

 • LiVentura
  *****

  ...další taková roztomilost se snad již legendárními dialogy mezi dvojníkem Bruna Ferrariho a jím samotným..(19.7.2007)

 • pan Hnědý
  ****

  Belmondo a Raquel Welch dodávají velmi romantickou jiskru. Barva a charakter kulis výborné. "Asi" nejlepší Belmondo.(21.7.2012)

 • Xmilden
  *****

  -"Ha, co to děláte? Proč mě mučíte? - Vy ste Bruno? - Ano." Skvělá komedie jak jinak než z prostředí natáčení. Francouzi jsou na tohle zkrátka machři.(29.3.2009)

 • monolog
  *****

  Když se řekne filmová klasika, každému se vybaví něco jiného. Ale když se řekne francouzská filmová klasika, málokomu nevytane na mysl jméno Jean Paul Belmondo. A jedním z prvních filmů, na které o okamžik později pomyslí je Zvíře. Nápaditá, zábavná a rychlá komedie plná příjemného humoru i akce. Třeba scény s opilou gorilou, která tak miluje těstoviny Panzani (mimochodem úžasná ložená reklama) jsou nezapomenutelné. Vlastně celý film je nezapomenutelný. Frantíci halt dřív opravdu uměli.(1.2.2006)

 • - Jean-Paul Belmondo je známý tím, že se v nebezpečných scénách svých filmů nenechává zastoupit kaskadérem. I v tomto snímku si většinu náročných sekvencí odehrál sám, včetně závěrečné scény s vrtulníkem. Režisér měl však velké obavy, aby se Belmondo nezranil, a proto k natočení zmiňované pasáže svolil až ve chvíli, kdy byl film téměř hotový. Během natáčení dalších scén si však několik zranění přivodit stihl. Při pádu ze schodů si poranil nohu a při natáčení scény v zahradě zámku hraběte de Saint-Prix ho kousl tygr do ucha. (Vojcl)

 • - V epizodních rolích se v úvodu filmu objevuje francouzský zpěvák Johnny Hallyday a britská herečka a modelka Jane Birkinová. Oba ve filmu hrají sami sebe. (SeanBean)

 • - Pastis, který do sebe ve filmu Jean-Paul Belmondo v jednom kuse nalévá, byl ve Francii v té době, ve které se film odehrává, vyráběn jako náhrada za tehdy zakázaný absinth. (kwaicheng)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace