Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  *****

  Nejlepší komedie Jeana-Paula Belmonda s překrásnou Raquel Welch. Belmondovo ztvárnění hvězdy Bruna Ferrariho je nezapomenutelné, taktéž jeho převlékání za invalidu. Další devízou je skvělý dabing.(27.11.2007)

 • TheMaker
  *****

  Nejlepší Bondovka ! Ehm, omlouvám se, BELMONDOVKA !!!(13.5.2009)

 • Gemini
  *****

  Raquel Welchová jako vždy okouzlující, ale přesto ve vedlejší roli za zcela fenomenálním Belmondem, který perlí v roli lovce žen, mužů, filmových ocenění i sociálních dávek:) Zkrátka komedie, která nemá chybu, na čemž má podíl i odzbrojující český dabing. Legendární Bruno Ferrari v každém balíčku! 90%(19.10.2003)

 • Jeanne
  *****

  Zase jedna dvojrole pro Jean-Paula Belmonda! Místo chudinky spisovatele Merlina je tu smolař, kaskadér Mike a namísto šílence se zářícím úsměvem Boba, role Bruna Ferrariho! Styl Clauda Zidiho je opravdu zřetelný (to samé dýchá z Křidýlka nebo stehýnka nebo z Jeden hot a druhý čehý), ale to ani v nejmenším neznamená, že by byl špatný! Proč se mu asi říká nástupce Gérarda Ouryho!? Navíc role, kde Belmondo předstírá mentálně narušeného, aby mu zůstal invalidní důchod je zřejmě to, co si s oblibou zkoušel v realitě v dobách mládí a historka, kterou taky nechal okořenit svoji biografii.(5.1.2004)

 • hirnlego
  *****

  Tyhle věci už se netočí a točit nebudou. Jeden z nejpříjemnějších filmů světa. Při alko Panzani pláču i postopadesátý.(15.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace