Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown

Never Back Down 2: The Beatdown

Bitkári 2

Akční

USA, 2011, 100 min

Vykašleme se na příběh. Vykašleme se na umění. Vykašleme se na myšlenku. Tohle je poctivé novodobé béčko, kde sexy ženský šílí, fighteři mají do detailu vymakanou choreografii a pekáč buchet, "sensej",který nebojuje,jen radí a kýčovitě romanticky milostná linka, která nesmí chybět, provází celým "dějem/nedějem"! Veliká škoda, že se Jai White bojově vic neodvázal,protože z dob minulých každý jeho fanoušek ví,že na to sakra má!!(9.10.2011)

Z jednotkou sa to porovnať ani moc nedá, keďže dvojka obsahuje omnoho viac fightov než romantickej tématiky, no nemôžem si pomôcť, ale jednotka sa mi páčila o niečo viac.(4.9.2011)

Mať 13 rokov, tak na takýchto filmoch chem vyrastať. Len škoda že MJW zrejme plne sústredený na svoju režisérsku prvotinu úplne zabudol okrem svalov a kecov predviesť aj niečo viac zo svojho umenia. 60%(19.9.2011)

Přesný opak jedničky - celkem nesympatiční, necharismatičtí herci a hlavní trenér zápasníků je nezodpovědnost sama. Sice M.J. White je fakt frajér, ale tu se mi moc nelíbil. 60%(29.11.2011)

85%(29.11.2011)

• - Lyoto Machida, se kterým Case (Michael Jai White) trénuje, vyhrál v roce 2009 divizi ve váze Light-heavyweight pod organizací UFC. (JardaBauer)

• - Uvaďeč a DJ na Beatdownu je Eddie Bravo, mistr brazilského jiu-jitsu. Má i vlastní klub, kde vyučuje jiu-jitsu, jmenuje se Legends. (Rohata krysa)

• - Michael Jai Whitei, představitel Case, není ve světě bojových umění žádným nováčkem. Je držitelem černého pásu v bojových uměních shotokan, goju ryu, kyokushin kaikan, taekwon-do, kobudo, tang soo do a wus-shu. (Mr.Hudson)