Za kačku svlíkačku

(pořad)
Soutěžní / Erotický
Česko, 2009, 65 min

Mírně erotická soutěž, kterou provází atraktivní slečna a kde se dají vyhrát celkem pěkné výhry. Hraje se buď "kolo štěstí" nebo "sexeso". Pokud nevyhraje, slečna ze sebe svlékne část oblečení. (zliteonit)

hirnlego

Nejhodnější sympaťanda je stejnak Léééňa ( * )( * ) (Sharon Pink - ale videa se hledat nevyplatí... dost nevyplatí). Stále čekám, kdy se ocitnu v nějaké hospodě se zapnutým Coolem v tu správnou hodinu a s těmi správnými lidmi s neomezeným voláním. ()

Karlos80 odpad!

Viděl jsem kousek, ale než se ta baba alespoň trochu svlíkla, tak jsem usnul, známej však říkal že si u toho dokázal vyhonit, tak fakt nevím:-) Pamatuji si různé blbůstky-suvenýry (třeba propisky) se svlíkacími holkami, jo, kde jsou ty časy, kdy jsem tohle ještě žral, podobně jako třeba svlíkací poker s partou hic:-) Jinak nejde o nic jiného než o sprostou okrádačku v přímém pořadu, parazitovnání někoho, na hloupých a naivních lidech! 90 kaček za minutu, no neberte to, nasrat šmejdi:-)! ()

Zeck

Ty vole! Tento pořad je fakt jednička! Naprosté P-O-R-N-O! Zavoláte do TV a bude to stát asi jen 500 Kč, ale co se pak nestane. Dostanete naprosto vzrušující volbu jestli se chcete podívat co skrývá tajemná karta, nebo jak pevné kozy má moderátorka! "Dámy" jsou ale pokaždé jiné, jedny se nechtějí moc ukazovat, takže i když mají vysloveně napsané, že když volající nic neuhádné, musí něco sundat, serou na to a jsou oblečené až do konce. Jiné jsou zase nahé jen co začne pořad. Tyto dámy toho mají spoustu společného, všechny jsou z ulice, všechny jsou ploché a hnusné a všechny jsou totálně vymaštěné. Když jsem v deseti honil nad Peříčkem, bylo to pro mne porno největšího kalibru. Nezávidím dnešním desetníkům, že musí honit u tohodle! 15% ()

dobytek

Tak to jsem ani netušil, že tahle blbina má tady taky profil. Když si tak přepočítám ceny za 1 minutu hovoru, tak za nějakejch provolanejch 12 minut bych si moh zaplatit na hodinu normální kurvu. Ale proti gustu žádnej dišputát :-) ()

D.Moore odpad!

A pak že se dnes už kvalitní horory netočí. Jeden z nejděsivějších zážitků poslední doby. Proklínám svoji nespavost, proklínám tu nesmyslnou touhu pustit si po nějaké době televizi... A snažím se na to zapomenout. ()

kulyk

No co už tak sledovat po Simpsonech. Je vážně těžké sehnat profesionální štětku, která má kromě bakelitových dudanů i dosti intelektu na to, aby dokázala hodinu souvisle hovořit. Asi proto se to nedaří. Fakt úplně vidím rozjařené maníky, jak po návratu z hospodské seance nedostanou žádný lepší nápad, než zavolat oné buchtě, ať je vyndá, néééé? Ovšem když dojde na lámání chleba, touha po mamonu zvítězí a točí se kolem či hraje pasiáns, nebo co to tam mají. --- Po dnešku mi to nedá a soukromě si pořad přejmenovávám na Za kačku kakačku. Protože z toho, co na nebohý lid vypustili za strigu, jsem si vážně takřka upustil do textilu. Rtěnka, ordinérně umístěná na zubech, byla ten nejmenší problém... ()

Phobia odpad!

Pro případ, že nejste noční ftáci a ještě jste na tenhle "skvost" naštěstí nenarazili: ve studiu stojí dementní slečna s prostorově výrazným hrudníkem, klade stupidní otázky, načež hlupáci vyhodí výplatu za jeden telefonát, v naivní naději, že jsou jediní, kdo zná odpověď a mohou vyhrát nějaký ten mrzký obolus. A slečna žvaní a žvaní a žvaní, čertví kolik má v žíle, rádoby svůdně rotuje po místnosti a odkládá svršky, dokud neukáže piercing i na frndě. Zaplavat si v kališti, potopit se až ke dnu, kde jsou sračky nejhustější a nakrmit se těma fekáliema - to je srovnatelný zážitek jako sledovat "Za kačku svlíkačku". Obvykle i odpadu přiznám nějaké to pochybné procento pseudokvality, ale v tomto případě bych neváhala jít do mínusových hodnot - 00%. ()

Pepinec

Název vystihuje vše. Za kačku si dnes nekoupíte nic, co by stálo za to, a svlíkačka je stejně antierotické slovo, jako je antierotický celý pořad. Ta jedna ušmudlaná hvězdička patří některým slečnám, které jsou, do doby než otevřou pusu, pohledné a sexy. Tento pořad tak není ničím jiným, než vychytralým tahem televize, jak vytáhnout z nadržených a opuštěných chlapů vprosřed noci nějaký ten kováček... :-) ()

Allien.9

Tenhle pořad je tak přiblblý, až je zábavný. Rozjeté, rozeřvané ženy jsou sice příšerné (nic sexy na nich nevidím), jako kulisa při nočním luštění křížovek však poslouží "Za kačku svlíkačku" celkem obstojně.XD ()

kingik

Jednou jedinkrát jsem na to v pozdních nočních hodinách narazil ve vysílání a měl jsem dost. Daria Glower, "prvotřídní" ženská středního věku, výrazně po sezoně a po několika desítkách pornofilmů, uváděla tuhle nudnou soutěž, do které, i přes její intenzívně zjevné a předstírané lákání, skoro nikdo nevolal. Bylo jasně vidět, že ji to nebavilo a viděla se, jak už chrní v posteli. Jen neustále monotonně mluvila nakřáplým hlasem, protože už měla hodně hlasivky v háji z toho mluvení, pak se tedy přece jen svlékla a raději měla zůstat zahalená. Nejsem si jistý, jestli tahle soutěž už nebyla stažena z vysílání. 20% ()

InJo

Domnívám se, že tento pořad nemůže zcela zatratit žádný heterosexuální chlap. ;-) Ale sledovat to pravidelně se prostě nedá, poněvadž je to pořád totéž a dřív nebo později to omrzí i jako totálně primitivní "zábava". Pokud nemůžete v noci spát (nebo uleháváte velmi pozdě jako já), tak je ale asi o něco lepší nápad koukat na tohle, než třeba na teleshopping. ;-) ()

Šakal odpad!

Já tedy nevím, za bůhvíjakého odborníka se nepovažuju a nikdy jsem za podobné služby neměl zapotřebí platit, ale……není to málo holky? Dost pod cenou ne, nezdá se vám…? ()

LION-MR.T

Ať tu má Sharon Pink profil!!! Seru na vas lidi. Sharon Pink je jednička a má super videa. Sledoval jsem to hlavně kvůli ní. A je mi u prdele Váš názor na mě. Sharon a jeji godzilli kozy jsou proste top!!! ()

Frajer42 odpad!

Tlupa totálně hnusných a naprosto debilních kurev čeká až se jim dovolá nějaký nadržený a vygumovaný stréc, který si neumí na netu najít porno. Název je dost zavádějící, kdo stále používá v mobilu kredit, tak už ho po zavolání nemá. Nemyslete si, že jsem tam někdy volal. Ono, je ta cena dole malým písmem napsána. Ale nejspíš by se tam měla psát cena tak za 15 minut, protože minutu tam stejně nikdo volat nebude. Ti, kteří se údajně dovolají jsou jistě nastrčení, protože otázky jsou tak primitivní, že nelze uvěřit, že by kolem nás chodilo tolik retardů, ale on už je retard každý, kdo si myslí, že něco může vyhrát, takže to úplně tak jisté není. Co však je úplně jisté je to, jak pořad hodnotit. ()

korbitch22 odpad!

Sundej si to prádlo a drž hubu.Lituju každého,kdo se na tom podílí jako tvůrce i těch zoufalců,jenž tam mají nutkání volat.Brutální ostuda a totální nevkusnost. ()

Crocuta

Kolega dobytek má ve svém komentáři naprostou pravdu - stejně jako u různých věštců a podobných popůlnočních televizních zjevů se jedná o jeden z mnoha způsobů jak naivním jedincům vytáhnout nějaký ten šesták ze šrajtofle. Nicméně některé "moderátorky" nevypadají špatně a jelikož je mezi nimi i Hanka Stecherová, známá spíše jako Daria Glower, jedna z nejvšestrannějších a nejsympatičtějších českých pornohvězd, rád jsem své původní odpadové hodnocení přehodnotil. ()

SOLOM. odpad!

Dobrá kokotina, kterou jsem si párkrát nechtě nahrál (kousek) než došla páska, když jsem usnul při nahrávání nějakého hororu. Holky žádná sláva a ta doba než se konečně svlékly – no ale zas se jistě našlo dost zoufalců, kteří tam s pérem v jedné ruce volali pořad co pořad – jinak by se jim to samozřejmě nevyplatilo. Pamatuju si týpka ze školy, co na tom „projebal“ snad deset litrů (samozřejmě i na horkých linkách) a pak to museli staří cálovat za něj, protože mu ještě nebylo 18 a nemakal. ()