Za kačku svlíkačku (TV pořad)

Soutěžní / Erotický

Česko, 2009, 65 min

• a.keram

Jo je to dost dobrý, ale někdy jí to moc trvá. Ps: Neví někdo kdy to buduo zas dávt???Jestli jo tak napište.(14.3.2011)

• gabin(a)

Kdyby to dávali později, mohl by to být zdatný konkurent vážné hudby nebo Chaplina, pro které se na ČT evidentně nenajde jiná vysílací doba než třeba 2:55 nebo 3:30. Nebo teleshoppingu na dalších stanicích. Viděla jsem jednou kousek, kde notně použitá krákorající ušmudlaná E-pětapadesátnice laškovala s podobně intelektuálně disponovaným pánem. Pořád mu nabízela, že se svlíkne, ale pán nechtěl a já jsem se mu teda ani nedivila. Jak to dopadlo, nevím, bála jsem se, že se fakt svlíkne, tak jsem přepnula:-) Ještě po přečtení komentářů: já nevím, tohle byl fakt můj úlet, že jsem to viděla, ale kdybych nemohla spát, tak si pustím třeba DVD nebo rádio, ale tohle teda fakt už nikdy. Teleshoppující Horst Náušnička je proti tomuhle Bergman! A ve svém věku je teda i čistější a úhlednější než ta umaštěná a vymaštěná děva, kterou jsem měla tu čest vidět:-)(19.1.2012)

• Caszidy

Když při pozdním surfování po televizních kanálech na tenhle "skvost" narazíte a hned nepřepnete dále, tak Vás překvapivě pobaví neuvěřitelné hlášky "moderátorky" při vytočení nějaké karty na "kole štěstí" typu "Křížovej spoďár a Léňa sundavá kalhoty". Za kačku svlíkačku jinak pouze rozšiřuje nabídku obskurních pořadů pozdních nočních hodin na českých televizních stanicích.(13.5.2011)

• dita.krizova

To mi takhle jednou v noci nebylo dobře a nemohla jsem spát... Bože, tak rychle mě snad bolest nikdy nepřešla, než po ani ne 10 minutách tohohle hrůzného pořadu. Za kačku? Vážně? Za 90 kaček/minutka se vám (ne)bude chtít vysléct neaktraktivní paní, stojí to za to?(13.7.2012)

• Pepinec

Název vystihuje vše. Za kačku si dnes nekoupíte nic, co by stálo za to, a svlíkačka je stejně antierotické slovo, jako je antierotický celý pořad. Ta jedna ušmudlaná hvězdička patří některým slečnám, které jsou, do doby než otevřou pusu, pohledné a sexy. Tento pořad tak není ničím jiným, než vychytralým tahem televize, jak vytáhnout z nadržených a opuštěných chlapů vprosřed noci nějaký ten kováček... :-)(20.5.2011)