Za kačku svlíkačku (TV pořad)

Soutěžní / Erotický

Česko, 2009, 65 min

• Apolena23

Na tuhle "blbinu" jsem se už taky někdy koukala, ale ne proto, že bych chtěla vidět- pro vás možná hezké a atraktivní- nahé ženy, ale proto, že mě hrozně zajímá, jakou cenu vyhraje další volající v "kole štěstí". To už bych mnohem raději kvůli televizním soutěžím sledovala "Game Show" na Óčku.(16.1.2013)

Pobaví to, pornoherečky, co mávaj na diváky falešnejma bankovkama a melou pořád dokola, dobré před spaním. :-)(16.9.2011)

• wafc

Když hrajete do nocí WOW, COD, Football Manager, vlastně cokoli, tak se to vyplatí mít jako kulisu zapnuté. Poslouchat to je docela prdel, ovšem dívat se na to je na odstřel.(25.10.2012)

• dita.krizova

To mi takhle jednou v noci nebylo dobře a nemohla jsem spát... Bože, tak rychle mě snad bolest nikdy nepřešla, než po ani ne 10 minutách tohohle hrůzného pořadu. Za kačku? Vážně? Za 90 kaček/minutka se vám (ne)bude chtít vysléct neaktraktivní paní, stojí to za to?(13.7.2012)

• frashmaker

Tohle je tak neskutečně trapný, neobohacující a sebezničující pořad, že se tomu ta jedna hvězdička musí dát. Ztroskotalé prostitutky a pornohvězdy které nemají peníze a jsou na pokraji zoufalství zde moderují rádoby intelektuální vědomostní soutěž, založenou na tahání peněz z těch nejméně inteligentních lidí, z úchylů a nebo z těch, co nevědí co s penězi. Jestliže někdo čeká na telefonu 10 minut, zalatí za to 1000kč a pak vyhraje láhev tequily, tak to nepovažuji za nic hodnotného a jakákoliv televize si tento pořad přivlastní, automaticky u mě klesne do té nejhlubší spodnosti a špíny.(24.1.2011)