poster

Za kačku svlíkačku (TV pořad)

Soutěžní / Erotický

Česko, 2009, 65 min

 • Jazzzz
  odpad!

  Ty holky hodinu v kuse melou pořad do kola jak nahrana kazeta, respekt že to vydržej.(5.10.2012)

 • Crocuta
  **

  Kolega dobytek má ve svém komentáři naprostou pravdu - stejně jako u různých věštců a podobných popůlnočních televizních zjevů se jedná o jeden z mnoha způsobů jak naivním jedincům vytáhnout nějaký ten šesták ze šrajtofle. Nicméně některé "moderátorky" nevypadají špatně a jelikož je mezi nimi i Hanka Stecherová, známá spíše jako Daria Glower, jedna z nejvšestrannějších a nejsympatičtějších českých pornohvězd, rád jsem své původní odpadové hodnocení přehodnotil.(10.8.2012)

 • Marek1991
  odpad!

  Pudová a morálna žumpa, ktorá srší zlodejinou. Tí, ktorí si myslia, že zarobia skôr prerobia, ale nalákať sa dajú. Úbohá relácia, naozaj sa divím, akí sú ľudia hlúpi a naivní.(11.9.2012)

 • ivishka
  odpad!

  Většinou akorát žasnu nad výdobytky dnešních možností plastiky. Zrovna teď je tam ženská co spíše vypadá jako chlap a kecá naprostě nesmysly.Samozřejmě na sebe cpe podvazky nebo co, k poprsí si tiskne jakési falešné bankovky nebo esa nebo jiné karty, mele nesmysly apod. Ani nevěřím,že tam ti lidé opravdu volají za 90 kč na minutu???JSTE NORMÁLNÍ??proboha!!(13.5.2012)

 • Sfinkter
  odpad!

  Příšerné moderátorky s minimálním IQ, dobré na usnutí.(2.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace