Za kačku svlíkačku (TV pořad)

Soutěžní / Erotický

Česko, 2009, 65 min

• hirnlego

Nejhodnější sympaťanda je stejnak Léééňa ( * )( * ) (Sharon Pink - ale videa se hledat nevyplatí... dost nevyplatí). Stále čekám, kdy se ocitnu v nějaké hospodě se zapnutým Coolem v tu správnou hodinu a s těmi správnými lidmi s neomezeným voláním.(26.6.2011)

• Wheelcrusher

Díval jsem se včera, protože mě přepadla mlsná... když ale v sexesu padla otázka "jak zemřel Nelson Rockefeller" a jedna z možných odpovědí byla "na infarkt při masturbaci", raději jsem přepnul na jinou stanici s obdobným pořadem, oproti ktrerému je právě tohle jako luxusní kvíz pro intelektuály. Dávám 2 hvězdičky, kvůli těm zavěšencům dole;)(13.3.2011)

• Deeside

Televizní soutěže už zapadly do takového hnoje, že se volající musí lákat na ženské, které se za správnou odpověď zesléknou. Kdyby to tak alespoň bylo a diváci nebyli nalákáni na tuhle pizdovinu lživým názvem. Ta dotyčná se totiž zřejmě ráda nezesléká, takže na nějaké obnažené části těla si budete muset počkat opravdu notnou chvíli (přičemž výsledek je asi tak uspokojivý, jako kdybych dal alkoholikovi limonádu :D:D:D). Co se týče samotné soutěže, tak už otázky by měly účastníku hry napovědět, že jejich obtížnost je zhruba tak pro děti předškolního věku a tudíž nejde o nic, než z něj pořádně vykasírovat prašule a pak ho vykopnout (byl jsem svědkem toho, že ač soutěžící odpověděl správně, nebyla jeho odpověď uznána :)). K tomu si studio nemohlo vybrat lépe než užvaněnou slečnu, která má schopnost ožebračit diváka svými bláboly o pořádný balík peněz. Jediné, co je na tomto programu pozitivní, tak doba vysílání, jelikož o půlnoci už povětšinou nemám náladu zírat do bedny.(25.9.2013)

• LiborGondek

Neskutečná "trapárna", volejte, volejte, pojďte hrát. Silně mi to připomíná například autodrom na Matějské pouti. Mimochodem ty moderátorky taky nic moc. Zlaté straré dobré Peříčko, i když ani to za moc nestálo...(10.6.2012)

Pobaví to, pornoherečky, co mávaj na diváky falešnejma bankovkama a melou pořád dokola, dobré před spaním. :-)(16.9.2011)