Za kačku svlíkačku (TV pořad)

Soutěžní / Erotický

Česko, 2009, 65 min

• korbitch22

Sundej si to prádlo a drž hubu.Lituju každého,kdo se na tom podílí jako tvůrce i těch zoufalců,jenž tam mají nutkání volat.Brutální ostuda a totální nevkusnost.(11.8.2011)

• Matrinx

Pokud bych chtěl koukat na tyto snad prostitutky, našel bych si je na internetu. Tam se aspoň svlíknou hned...(13.6.2011)

• Kothy

Občas to byla sranda, když tam nikdo nevolal a ta ženská už byla zoufalá. :D(6.3.2013)

• Frajer42

Tlupa totálně hnusných a naprosto debilních kurev čeká až se jim dovolá nějaký nadržený a vygumovaný stréc, který si neumí na netu najít porno. Název je dost zavádějící, kdo stále používá v mobilu kredit, tak už ho po zavolání nemá. Nemyslete si, že jsem tam někdy volal. Ono, je ta cena dole malým písmem napsána. Ale nejspíš by se tam měla psát cena tak za 15 minut, protože minutu tam stejně nikdo volat nebude. Ti, kteří se údajně dovolají jsou jistě nastrčení, protože otázky jsou tak primitivní, že nelze uvěřit, že by kolem nás chodilo tolik retardů, ale on už je retard každý, kdo si myslí, že něco může vyhrát, takže to úplně tak jisté není. Co však je úplně jisté je to, jak pořad hodnotit.(30.7.2013)

• MikeCool

TV-pořad (Soutěž). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpad!) |(19.10.2013)