Za kačku svlíkačku (TV pořad)

Soutěžní / Erotický

Česko, 2009, 65 min

• Zeck

Ty vole! Tento pořad je fakt jednička! Naprosté P-O-R-N-O! Zavoláte do TV a bude to stát asi jen 500 Kč, ale co se pak nestane. Dostanete naprosto vzrušující volbu jestli se chcete podívat co skrývá tajemná karta, nebo jak pevné kozy má moderátorka! "Dámy" jsou ale pokaždé jiné, jedny se nechtějí moc ukazovat, takže i když mají vysloveně napsané, že když volající nic neuhádné, musí něco sundat, serou na to a jsou oblečené až do konce. Jiné jsou zase nahé jen co začne pořad. Tyto dámy toho mají spoustu společného, všechny jsou z ulice, všechny jsou ploché a hnusné a všechny jsou totálně vymaštěné. Když jsem v deseti honil nad Peříčkem, bylo to pro mne porno největšího kalibru. Nezávidím dnešním desetníkům, že musí honit u tohodle! 15%(16.7.2011)

• CageDepp

Změnit ceny a otázky a byl by to dobrý noční pořad.(14.8.2011)

• Matrinx

Pokud bych chtěl koukat na tyto snad prostitutky, našel bych si je na internetu. Tam se aspoň svlíknou hned...(13.6.2011)

• keddy79

Neuvěřitelné...(23.3.2012)

• nirvanafan

Nejlepší bylo, když se v jednom díle slečna skvlékla celá asi po deseti minutách, od té doby nikdo nevolal a ona tam dalších dvacet minut stála a povídala si s kamerou. Fakt pecka.(31.1.2012)