poster

Kennedyové (TV seriál)

 • USA

  The Kennedys

 • Slovensko

  Kennedyovci

Drama / Historický

USA / Kanada, 2011, 8x44 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Laerry
  ***

  Chválím práci maskérů - Greg Kinnear vypadá jako John Kennedy, stejně tak Katie Holmes je celá Jackie... Seriál není zas až tak kontroverzní, nebo spíš ne tolik pro nás Evropany, jenž se historie téhle famílie příliš osobně netýká. Jde ale o zajímavé nahlédnutí pod pokličku jednotlivých charakterů se všemi jejich chybami a omyly. Ale i tak to ve vás vzbudí dojem, že by to mohlo být více emotivní, dramatičtější a méně sterilní. The Kennedys tak spíše než plnohodnotný seriál připomínají hraný dokument, vysílaný v neděli odpoledne.(24.6.2011)

 • Wormboy
  ****

  Remeselne slusne a informacne velmi hodnotne (aspon pre mna) spracovanie pribehu klanu Kennedyovcov. A Barry Pepper ako Bobby bol uplne skvely.(4.6.2013)

 • Mihail123
  ****

  Hodnotené po 4. dieloch. Ani sa nedivím, že sa toľko staníc tohto seriálu vzdalo. Kontrovorezné nakuknutie do najvyššej politiky USA a ešte k tomu klan Kennedyovcov. Tvorcovia mali dosť veľa odvahy, ab načali citlivú tému Kennedyovcov (JFK ako napoly-invalid, ktorý musí každé rano zjest niekoľko desiatok tabletiek aby vôbec dokázal existovať, alebo spory s mafiou atď.) Čo sa týka vizuálnej stránky a výpravy, nie ke serálu čo vytknúť, vidieť že je v ňom naliatych dosť peňazí. Taktiež kastingovo podarená záležitosť, takmer každá postava má predstaviteľov, ktorí sa čo najvernejšie podobajú svojím historickým predlohám. Je to asi po prvý krát, čo Katie Holmes sedí úloha a hrá (!!) viac-menej obstojne. Zatiaľ veľmi príjemné prekvapenie(15.4.2011)

 • dav110
  ***

  Dynastie Kennedyů ve sterilní historické rekonstrukcí. Přiznám bez mučení, že jsem to nedokoukal. Ze samotným životem nabídnutého námětu šlo dle mého vytřískat více emocí či napětí. 50%(11.8.2012)

 • Aky
  ****

  Příliš nechápu odmítavé zdejší komentáře. Děj samozřejmě musí být předvídatelný, což někoho může nudit, neboť většina jeho zákrutů a uzlíků je dopředu známá. Přitom si ovšem vyprávění zachovalo jistou hloubku. Zdálo se mi docela povedené ztvárnění rodinného prokletí, které nemá kořeny v bůhví jaké mystice, ale ve vyhraněné ambicióznosti otce, který se chová podle všech amreických pravidel, jež vedou jednak k úspěchu, ale také k antipatiím, nenávisti, nepřátelství a determinují tak vznik legendy o prokletém rodu. Stejně tak věčný svár mezi povinnostmi privátními a veřejnými je zde podáván velice věrohodně, i když samozřejmě všichni víme a záletnictví JFK a karibské krizi, a tudíž nečekáme, jak to asi dopadne.(23.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace