poster

Zůstaň se mnou

 • USA

  If I Stay

 • Slovensko

  Zostaň so mnou

Drama

USA, 2014, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ****

  Nie je to zlé, vlastne je to dobré, ale mohlo to byt ešte o niečo lepšie. Verím, že nejaký skúsenejší režisér by dokázal vyťažiť viac. Hlavne čo sa emócii týka, pretože aj keď sa to na to fajn pozeralo a vôbec ma to nenudilo vďaka dobrému castingu, emócie išli úplne okolo mňa. A aj hudba mohla byt kludne lepšia. 80% - 4*(9.11.2015)

 • ambron
  ***

  Žánrovka, ktorá nenadchne, no ani neurazí. Najviac bola silná prvá a posledná tretina a niektoré momenty ma dokázali pohltiť a rozcitlivieť moje cynické ja :-) Veľký podiel na tom, že ma to bavilo má Chloe a jej naturalistický výkon je veľkou ozdobou filmu.... rastie nám z nej hviezda. Zostaň so mnou tak nevybočuje z radu romantických drám pre náctiletých, manipuluje s divákovými citmi, no miestami dokáže silno zasiahnuť.(25.9.2014)

 • Hild
  **

  Nenechte se zmást. Tady skutečně nejde o žádné otázky týkající se života a smrtí, nečekejte žádný přesah. Jde o naprosto tuctový milostný příběh dívky a chlapce, který jsme viděli milionkrát. Od začátku do konce předvídatelný, to, že hlavní hrdinka se ocitá mezi životem a smrtí ve filmu nehraje jakoukoliv roli. Celý film jen čekáte na scény, které víte, že přijdou a tvůrci je stále a stále oddalují. Toto bude rychle zapomenutý film.(1.10.2014)

 • DEXTER099
  ***

  Příběh o uvědomování si co člověk na světě má když ten svět pomalu opouští.Nijak mě to zvlášť nevtáhlo takže za mě 60% a tři hvězdy.(18.11.2014)

 • Handle
  ****

  Citové vydírání možná ano, ale kdo to vlastně nečekal? Každopádně velmi emotivní snímek, dokonce se mi i filmařsky líbil. Na typický americký doják celkem i dobrý scénář. Ve svém žánru opravdu nadprůměr. 70%.(22.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace