Zůstaň se mnou

If I Stay

Drama / Fantasy / Romantický

USA, 2014, 106 min

• MartinezZ

Mysleli tohle autoři vážně nebo to měl být nějaký sofistikovaný a mnou nepochopený pokus o parodii, ze které se ale vytratil záhadně humor a namísto něj bylo implantováno nekompatibilní drámo? Pominu-li nudu, tak je to ještě otravně.. ani nedokážu najít toho správného termita. To už raději Lovely Bones, tam mě alespoň neiritují lehce nevhodní herci.(14.11.2014)

Slušná romance, která pár minut po začátku nahodí nečekaný směr, ve kterém pak následuje celý zbytek filmu a nebojí se nečekaně a nepříjemně překvapovat. Dámy si připraví kapesníčky, pánové pevné nervy a zadek, protože je film v poslední třetině nepříjemně zdlouhavý a jednotvárný. Ale na jedno podívání nijak neuškodí.(23.2.2015)

Vůbec bych neřekla, že je Chloë Grace Moretz jenom 17. Vypadá to, že se z ní postupně stává jedna z nejzajímavějších mladých hereček. Námět filmu je poměrně zajímavý, rozhodně to bylo udělané lépe a záživněji, než podobné "posmrtné" filmy, které jsem viděla. Prostě se mi to zpracování líbilo a vůbec jsem se u toho nenudila, no a na konci jsem vytáhla kapesník. Nu, váhám kolik tomu mám vlastně dát. Je to někde mezi 4* a 5*(20.9.2014)

• MikeCool

Podobný propadák jako nedávný slaďáček Hvězdy nám nepřály (The Fault in Our Stars). Nato, jak mám Chloë Grace Moretz rád (dobře, miluju jí!), mě bohužel v roli, kterou hraje v tomto filmu poměrně iritovala. Ovšem Zůstaň se mnou (If I Stay) se může pochlubit alespoň slušným a líbivým songtrackem.(16.11.2014)

Velké zklamání - čekala jsem neobyčejný film s pořádnou zápletkou a překvapivou pointou, dostala jsem obyčejné drama s předvídatelným koncem a mnoha nudnými pasážemi.. ale alespoň s výbornou hudbou a hlavní rolí.(18.11.2014)

• - Spoiler: Jamie Blackley (Adam) nahral osobne všetky piesne jeho filmovej skupiny a pri vystúpeniach vo filme na koncertoch, ale aj doma spieval vždy naživo. (De Large)

• - Spoiler: I když ve filmu Adam (Jamie Blackley) čte Mie (Chloë Grace Moretz) z dopisu, že je přijatá na Juilliard, tak v knížce tomu tak není. Adam pouze mluví o budoucnosti a o tom, co by udělal, kdyby Mia přežila. (Tea.Calkova)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)