• ivishka

Obsahuje SPOILERY! Sledovat Adama Sandlera v těchto čím dál tím více praštěných komediích mě dost přestává bavit. A všechny tyto filmy mají společný základ: klučina se zamiloval do špatné holky, postupně se odhalují věci z minulosti, přijde do toho otec či jiný člen rodiny, mezitím taková zbytečná omáčka, party hard a konečné ponaučení s happy endem (který každý vycítí už od začátku). Kdybych se na tento snímek nedívala už od začátku s tím, že je to nesmysl a chci se jen nezávazně zasmát a pobavit, tak bych hodnotila mnohem horším hodnocením. Přijde mi, že čím více Adam Sandler stárne, tím tužší a hloupější jeho humor je (či toho scénáristy, který to tak sepsal - ale kdyby se mu to nezdálo, tak tu roli nevezme). Jediná pravda, která byla v tomto filmu vyřčena a dost mě pobavila, že: " každý v dnešní době jen souloží a pije latté ". Tak to je asi raději všechno.(21.5.2014)

Docela vydařený návod na to, jak si nejlépe zorganizovat mezilidské vztahy.(7.6.2014)

Jsem ohromen. Začátek mě překvapil natolik, že jsem ani nemukal a to jsem se ani na žádný film dívat nechtěl, jen jsem chtěl vědět název. :D Film na takové téma a ještě k tomu z toho udělat komedii... víc jsem si nemohl snad přát. Fekální humor byl naprosto dokonalý, dokázal mi rozpohybovat všechny obličejové svaly, div nepraskly. Uteklo to tak rychle, že jsem ani nepostřehl, že už je konec. Nedokážu pochopit lidi, co dávají odpad komediím podobného typu a v mnoha případech se na ně ani nepodívají, nebo je nedokoukají do konce. Já už taky nejsem dítě, ale stále se dokážu zasmát různejm hovadinám a dokážu je ocenit.(12.12.2012)

• heyda

Průměrná komedie, která nenadchne ani neurazí. Občas dobrá zábava, občas trapárna. 50%(12.1.2016)

• MáŠa

Takový zbytečně vulgární. Člověk se něčemu zasměje, ale je to škoda(10.12.2012)