Tak tahle Sandlerovka je hodně vtipnej úlet, kterej jede v hodně drsné mluvě. Vtipných situací je zde spousta a o dost se stará i strýček Vanilla Ice. Já se u tohohle úletu bavil hodně, i když jsem občas koukal, čeho jsou tvůrci shopni. Za mě 80% :)(3.5.2014)

Naprosto totalni demence. Neuplyne snad pet minut, aby tady nebyl nejakej fekalni forek nebo sprosta hlaska, k tomu vymastenej pribeh o zneuziti studenta ucitelkou a banda ukazkovejch magoru v cele s uchylne mluvicim Sandlerem. Navic herce typu Caan nebo Sarandon bych tady fakt necekal. Jenze zaroven je to naprosto, ale naprosto nehorazna prdel, jasne, k nejakymu inteligentnimu humoru to ma pekne daleko, ale film se nesnazi o nejaky poucovani nebo udobrovani, ale proste jen dobre pobavit a to se dari od prvni do posledni minuty, i presto, ze film neni nejkratsi. Ale samozrejme to tahne Sandler, kterej je kurevsky ve forme a takle vostryho uz jsem ho dlouho nevidel. Za me jasnejch 5*.(2.12.2012)

• heyda

Průměrná komedie, která nenadchne ani neurazí. Občas dobrá zábava, občas trapárna. 50%(12.1.2016)

Rozpočet $70miliónovTržby USA $36,931,089Tržby Celosvetovo $57,001,518Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Adam Sandler je už riadne obohraná platna, recyklujúca dokola to isté, ďalší počin kde neviem na čom sa utopil rozpočet $70miliónov /15%/(21.10.2012)

Tak tohle byla opravdu jízda. Málokdy se pobavím tak, jako u téhle komedie, kdy jsem skoro u každé scénky dostávala takové výtlemy, že mi z toho až vhrkly slzy do očí. Tohle je zkrátka úlet, který pobavil a zaujal, a to natolik, že jsem se rozhodl si tuhle komedii pustit během víkendu hned dvakrát a i napodruhé jsem se skvěle bavil, a to i přesto, že už jsem věděl, kde jaký fórek bude, ale to mi nic neubralo na zážitku. Troufám si říci, že tahle komedie v mých očích svou vtipností strčí do kapsy i takové legendy, jako je Pařba ve Vegas nebo původní Prcičky. Co vtip, to perla, ať už je to scéna s močením u restaurace, svatba, scény s babčou, baseball, soudní proces s učitelkou či loučení se svobodou. Adam Sandler mě nikdy nedokázal pobavit víc, Vanilla Ice pobavil i potěšil, a celkově tohle byla tak geniální komedie, že pro mě ihned po zhlédnutí stává komedií naprosto legendární a kdykoliv na mě padne nějaká depka nebo splín, tak jí chci mít po ruce a podívat se na ní, protože jsem přesvědčen, že tohle musí být ten správný lék na pokleslou náladu. Nemám nad čím váhat, uděluji pět hvězd a chci tuhle komedii vidět ještě mnohokrát a doufám, že se časem dočkáme i nějakého pokračování, rád bych viděl scénku, jak slečnu učitelku McGarricleovou pustí z vězení a scénky ze života této rodinky, která zatím nikdy neměla šanci být pohromadě, by mohly být neméně zajímavé než tento film. Sakra, já chci pokračování, a to co nejdřív! Tenhle film mi zřejmě z hlavy jen tak nevymizí a jsem rád, že si tenhle film ke mně našel cestu a já že jsem si našel cestu k němu.(13.10.2013)