Ak ma niekto rad komedie s Adamom Sandlerom a neocakava nic vynimocne ani originalne, bude sa bavit, avsak ak niekomu jeho humor lezie na nervy, tak by som vobec neodporucal si pozriet tuto komediu. U mna to bol taky priemer, na niektorych scenach som sa nasmial, niektore mi az tak smiesne neprisli a to som sa pred par rokmi nasmial aj na blbom NORBITOVI (2007) s Eddiem Murphym. Mozno ma uz tieto blaznive komedie pomaly prestavaju bavit, alebo som uz nimi nasyteny. Proste nic nove so Sandlerom. Prekvapili ma aj kratke ulohy hercov ako James Caan alebo Susan Sarandon. Asi naozaj plati to, ze pre starsich hercov uz nema hollywood co ponuknut a tak zoberu vsetky mozne ulohy. _________ Adam Sandler - (Donny) +++ Justin Weaver - (Mladý Donny) +++ Andy Samberg - (Todd) +++ Leighton Meester - (Jamie) +++ Vanilla Ice - (Hrá sám seba) +++ James Caan - (Otec McNally) +++ Milo Ventimiglia - (Chad) +++ Blake Clark - (Gerald) +++ Eva Amurri Martino - (Mary McGarricle - mladá) +++ Susan Sarandon - (Mary McGarricle v súčasnosti) +++ Produkcia: Adam Sandler +++(4.3.2013)

Sandlerovy filmy jsou jak na houpačce. Párkrát se povede fakt vtipná komedie se super humorem, poté pro změnu blbost a pak zase to samé dokola. Pravdou je, že bych byl hodně zmlsaný a náročný, kdybych chtěl, aby úroveň byla skvělá několik let po sobě. Jeho poslední počin "Můj otec je šílenec" patří do řad těch zdařilejších a můžeme hovořit o povedeném humorném snímku, při kterém se sice smíchy nepřetrháte, ale rozhodně vás neurazí. Náladu určitě zlepší a i přes délku téměř 2 hodin se divák dobře baví. Někdy byl humor sušší, někdy zase člověk smíchy vybuchl. Divákovu pozornost (zejména u pánů) na sebe strhávala i pěkná a sympatická Leighton Meester, která také měla na zvýšení úrovně filmu svou zásluhu. Taky musím uznat, že Sandler společně s Jimem Careyem je pro mě nejlepší americký komediální herec a budu jeho filmy sledovat dokud nepřestane točit. "That's my boy" je za mě za 70%.(27.5.2013)

Tak tahle Sandlerovka je hodně vtipnej úlet, kterej jede v hodně drsné mluvě. Vtipných situací je zde spousta a o dost se stará i strýček Vanilla Ice. Já se u tohohle úletu bavil hodně, i když jsem občas koukal, čeho jsou tvůrci shopni. Za mě 80% :)(3.5.2014)

Adama Sandlera mám moc rád. Někdy mi ale jeho filmy nesednou, někdy mě dokonce i vysloveně nebaví. Jindy ale nemám problém filmu s jeho rolí napálit pětihvězdičkovou dardu. U tohodle filmu jsem to nečekal. Pustil jsem si ho v době, kdy mi kvůli zánětu průdušek nebylo zrovna do zpěvu. V krku mě tak bolelo, že každé zasmání jsem dost intenzivně pociťoval nepříjemnou bolestí. I tak jsem si ale Sandlera v jeho novém filmu nenechal ujít a musím říct, že i ta bolest za ten upřímný smích v tomto filmu stála. Můj táta je šílenec je super upřímná komedie s přesně těmi klasickými frky, co dokáže vymyslet snad jenom Sandler. Dlouho jsem se na jeho film nekoukal s takovou radostí, jako na tenhle kousek. A určitě to nebylo naposled.(10.9.2013)

• heyda

Průměrná komedie, která nenadchne ani neurazí. Občas dobrá zábava, občas trapárna. 50%(12.1.2016)

• - Ve filmu se objevily i děti Adama Sandlera. Zahráli si děti, které prodávaly limonádu na pláži. (janka243)

• - Masérku, kterou Donny (Adam Sandler) sváděl, ztvárnila jeho manželka Jackie Sandler. (..Lucas..)

• - Film byl nominován na Zlatou malinu v kategoriích nejhorší scénář, nejhorší film, nejhorší režie a nejhorší herecký ansábl. Jednotlivě byli nominováni Adam Sandler na nejhoršího herce, Nick Swardson a Vanilla Ice na nejhoršího herce ve vedlejší roli, Adam Sandler společně s Leighton MeesterAndym Sambergem a Susan Sarandon na nejhorší filmový pár. (filmsim)