• heyda

Průměrná komedie, která nenadchne ani neurazí. Občas dobrá zábava, občas trapárna. 50%(12.1.2016)

Čekal jsem to více uchylnější a sprostější, ale nevadí.. Jelikož málokterá Komedie v poslední době u mně zaboduje, už málokdy se něčemu vůbec zasměji, tak jsem rád, že párkrát jsem se slušně pobavil. Sandler byl ve skvělé Formě a celé to na mně působilo pozitivně, výtka snad jen ke stopáži, která mohla být o něco kratší! V Žánru Komedie slušnéj nadprůměr:)(12.2.2013)

Průměrná sandlerovka.(31.7.2016)

Sandlerovka jak má být !(25.9.2013)

Ten film je kravina jako obvykle tyhle USA komedie, tím myslím z filmovýho hlediska ... Ale nápady jsouzde ok, Sandler je nezastavitelnej ... a u konce jsem měl pocit, jakoby to nabralo vážnější rovinu, slušně to vygradovalo a bylo v tom i něco víc ... Pěkný, bavil sem se parádně.(11.11.2013)

• - Malou roli oddaného fanouška Patriotů ve filmu ztvárnil Rex Ryan, hlavní trenér rivalského týmu New York Jets. (Avalon820)

• - Sám sebe si ve filmu zahrál rapper Vanilla Ice. (Claude Speed)

• - Susan Sarandon si již zahrála matku Andyho Samberga, a to konkrétně ve scénách "Motherlove" a "3-Way" v rámci zabavního pořadu Saturday Night Live (od r. 1975). (Avalon820)