Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dzeyna
  ***

  Myslím, že je to dobrý snímek, který pobaví a neurazí. Sice je to trochu pofidérní a dětinské, ale chvílemi opravdu baví. Adam Sandler už dávno není tak charismatický, jako dřív, ale pořád je vtipný. Leighton Meester je krásná a sexy, takže se bylo i na co dívat a samozřejmě umí i výborně hrát. Atmosféra je skvělá, děj je trochu moc klasický a celkově je to velmi předvídatelné. Ovšem není to žádná katastrofa, ale ani strop.(29.1.2013)

 • Indiana
  ****

  Jedna z nejzábavnějších Sandlerovek. Samotnej Sandler je tu super vitpnej buran, od Samberga sem čekal trošku víc, ale taky dobrý, Milo Ventimiglia dělá furt agresivní držky, ale kdo mě překvapil nejvíc, byl Vanilla Ice. U jeho výstupů sem se fakt zagebil :D.(18.8.2013)

 • Flipnic
  ****

  Ten film je kravina jako obvykle tyhle USA komedie, tím myslím z filmovýho hlediska ... Ale nápady jsouzde ok, Sandler je nezastavitelnej ... a u konce jsem měl pocit, jakoby to nabralo vážnější rovinu, slušně to vygradovalo a bylo v tom i něco víc ... Pěkný, bavil sem se parádně.(11.11.2013)

 • dobytek
  ****

  Teď jsem měl opravdu kliku na 2 hodně dobrý komedie hned za sebou. Člověk asi musí bejt tak trochu magor, aby si tuhle zhovadilost užil. A to já jsem. Ale maximální hodnocení nedám. Přišlo mi, že se to ve druhý polovině chvílema dost táhne a některý vtipy se opakujou pořád dokola. Něco z toho vyhodit, zkrátit tak na 90 minut a mohlo to bejt za 5 hvězd. Ale i tak jsem se pobavil víc než dost. 85%(2.11.2012)

 • Her0.89
  ***

  Aby bylo jasno, tak Sandlera nemám rád, ale na druhou stranu jsem se místy fakt bavil, takže když připočítám Tlusťocha Tuka, tak je to za krásné 3.(27.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace