poster

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana

 • USA

  Mr. Peabody & Sherman

 • slovenský

  Dobrodružstvá pána Peabodyho a Shermana

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Sci-Fi / Komedie

USA, 2014, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  **

  Přespeedovaná slabota, která těží jen z toho, že dětem humorně připomene to, co už (asi) vědí. Pár humorů tam je, OK, ale jinak je to příliš rychlé na to, aby to mohlo být i zajímavé. Šup šup šup, vžum, prásk, hvízd, humor, šup šup, humor, konec. Škoda, díky tomu chvátání to totiž bylo tak zhuštěné, až to po chvíli nemělo smysl sledovat a snažit se to v té rychlosti pochytit a ke konci je to tak už pěkná nuda.(25.7.2014)

 • KarelR
  ****

  Po Lego příběhu další naspeedovaná komediální pecka, která nabízí překvapivou dávku dospěláckého humoru. A ještě přitom stíhá být dojemnou pohádkou, která obratně líčí nástrahy rodičovství. Rodinná jistota jako vyšitá. (8/10) P. S.: Nebojte se českého dabingu. Ivan Trojan si to hrozně dává! :)(24.2.2014)

 • Tuax
  ****

  Úvod mě moc nenadchl, ale nakonec si mě to získalo a stalo se to pro mě zase jednou animákovým překvápkem. Ono ten super šikula a všeumětel a všeználek v psí podobě mě tedy nenadchnul až do konce, obzvláště svou absurdností v jaké figuroval v daném světě. Ale líbil se mu klučík a pak i ta holčička, která dobře v prběhu příběhu měnila nálady a chování. Během filmu si prošla asi jako jediná opravdu změnou. Cestování, komičnost příběhy, nápady, zpracování se mi povětšinou líbily a ne málol. Ovšem jen do okamžiku s Trójí. Pak až do samotného závěru to nabralo natolik šílený a pro mě nesnesitelný kolotoč událostí a halvně prostě nesmyslnosti i na daný svět, kde pes může adoptovat dítě, být géniem, mít stroj času atd. Div že jsem za ten závěr nešel s hodnocením ještě níže, ale středová část mě bavila hodně a moc se mi líbila, tak zůstanu na vyšším hodnocení.(23.5.2016)

 • xxmartinxx
  ***

  Tempo, Tempo, TEMPO! Ten film je tak strašně rychlý! Neříkám, že s tím mám problém já, jen si teda nedokážu představit, jak se skrz to prokousávají děti! Jinak je jen škoda, že z té rychlosti nevyplývá nic pořádného a historické odkazy jsou zcela nahodilé. V roce, kdy přišel LEGO příběh, už tohle nestačí. Buď to mělo být chytřejší, nebo dětštější.(29.9.2014)

 • zipper111
  ****

  Jeden z nejlepších animáků za poslední dva roky, spousta inteligentního humoru a nadsázky jak pro děti, tak překvapivě i pro dospělé. Hodně poučné, ale silně nevtíravou formou. Příběh je také vcelku povedený a ačkoliv tam jsou asi tak dva scénaristické nesmysly, pořád je to předně pohádka a na nějaké posloupnosti v čase vlastně nemusí být brán takový zřetel... je to vlastně hrozně super. 4*(25.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace