poster

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana

 • USA

  Mr. Peabody & Sherman

 • slovenský

  Dobrodružstvá pána Peabodyho a Shermana

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Sci-Fi / Komedie

USA, 2014, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dzeyna
  ****

  Po dlouhé době nadprůměrný animák, u kterého se člověk pobaví. Dokonce je zde také hodně inteligence a je to pojato vědecky, i když vtipně - to mě na tom bavilo asi nejvíce. Klasická mini lovestory a hlavní zápletka, která je ale vymyšlena skvěle. Možná je to trochu přemrštěné považovat vztah psa a dítěte za reálný, nicméně je to přece jen film. Pěkná podívaná.(28.6.2014)

 • rollman1
  *****

  Wau, tak tohle byla trefa do černého (Au). Nářez jako sviň, protože nepamatuji doby, kdy jsem se tak nasmál. Výborná animace, skvělé vtípky zaměřené jak na děti, tak na dospělé. Nádherné a kvalitně zpracované postavy i příběh a v neposlední řadě plno odkazů a historických událostí, které zde jsou vylíčeny neskutečně vtipným způsobem. Konec nádherný, vtipný a husí kůží přivádějící. Je to bomba, doporučuji pokud máte blbou náladu, protože po zhlédnutí okamžitě vyprší ( tedy pokud zrovna nepadáte v letadle).(11.6.2014)

 • GILLWANDER
  ****

  Zábava ako sa patrí. Od samého úvodu skvelý animák, ktorý rozhodne mal čo ponúknuť. Chytrý pes a adoptovaný chlapec, ktorý sa všetko učí od svojho otca - psa. To sú Mr. Peabody a Sherman. Veľká jazda od prvých sekúnd, prístroj na cestovanie časom neostal na ocot, Egypt, Da Vinciho Florencia, Trója, to všetko musel stroj času uskutočniť. A ešte k tomu sa stretávame s veľkými osobnosťami celej éry ľudstva či už s Einsteinom, DaVincim je tu aj samotná Mona Lisa, ktorá sa ani za Boha nechcela usmiať, Tutanchamon a jeho nevydarená svadba. Všetci sú ešte humorne sparodovaní takže sa dá zasmiať skoro na všetkom. Stroj času je znovu najväčším lákadlom filmu, cestovanie v čase? Kto by nechcel. No všetko sa začína opäť komplikovať keď nie je pes chytrák na obzore. Spanilá jazda v časopriestore a rôzne zvraty a nečakané komplikácie, útek do prítomnosti, ktorý skoro nie je možný. To a ešte oveľa viac ponúkne tohtoročný hit, ktorý vás obkľúči nesmierne bohatým arzenálom. Stačí skočiť do kina alebo počkať na BluRay a môžte to roztočiť. Veľký kandidát na animák roka. Ja mu držím palce. 80%(1.6.2014)

 • swamp
  ****

  Bláznivá jízda geniálního pana Peabodyho a jeho adoptovaného syna Shermana... napříč časem. :)(24.9.2014)

 • Handle
  **

  S tímto animákem mám úplně stejný problém jako vloni s Croodsovi. Pěkný námět, dobrá animace, ale jinak mě to absolutně nebavilo. Pro děti mi to taky nepřijde jako nějaká super zábava. Kladné ohlasy opět příliš nechápu. 50%.(27.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace