Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana

• slovenský

Dobrodružstvá pána Peabodyho a Shermana

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Sci-Fi / Komedie

USA, 2014, 92 min

Po Lego příběhu další naspeedovaná komediální pecka, která nabízí překvapivou dávku dospěláckého humoru. A ještě přitom stíhá být dojemnou pohádkou, která obratně líčí nástrahy rodičovství. Rodinná jistota jako vyšitá. (8/10) P. S.: Nebojte se českého dabingu. Ivan Trojan si to hrozně dává! :)(24.2.2014)

Tenhle animák je na tom v porovnání s některými ostatními stejně jako pan Peabody v porovnání s některými běžnými psy. Je inteligentnější, má spoustu nápadů, nechybí mu vtip ani šarm, dokáže ohromit, je akční i jímavý, hodí se k dětem i dospělým. Klobouk dolů před jeho tvůrci, kteří všechny zmíněné ingredience tak pečlivě vybrali a smíchali. "Natočili" bezvadnou podívanou se vším všudy.___P.S. Velkou pochvalu zaslouží také český dabing (opět fantastický Ivan Trojan) a překlad, který si slušně poradil i s různými slovními hříčkami typu "Když jsi v Tróji bez nástrojů, netrojči a sestrojuj!"(25.9.2014)

Že dělat čachry s časoprostorem stojí za starou Blažkovou, věděl už starý Emmett Brown. Panu Pýbadymu, což je pes, který adoptoval chlapce, se to stokrát potvrdilo a ještě si našel cestu k synovi. Jo, tak vypadá moderní animák. Narvaný dobrodružstvím, nápady, humorem a krásnou sociologickou myšlenkou o integritě neúplné rodiny.(28.7.2014)

Šla jsem na to do kina s mamkou... Prostě proto. A bavilo nás to neuvěřitelně. Vtipné, roztomilé a pro určitou generaci poučné. :)(11.7.2014)

Dreamworks opět bodují. Skvělý animák, který příjemnou cestou představí děckám střípky z lidské historie jako, že kdysi existovala egyptská kultura, kdo byl první americký prezident a že nějaký Da Vinci namaloval Monu Lisu. Na maximum to sice není, mohlo tam být víc emocí, lepší příběh, ale i tak velká pochvala. Tohle se povedlo! 80%(2.10.2014)